Aktualny regulamin forów

W tym miejscu piszemy o sprawach związanych z funkcjonowaniem Forum od strony technicznej.
mariaz
Posty: 4
Na forum od: 10 wrz 2012 11:57

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: mariaz »

Witam!Trochę się zapędziłam przy rejestracji i logowaniu nie chcę aby na forum pokazywało się moje imię i nazwisko i jeśli to możliwe to chciałabym to poprawić.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: Selene »

Napisz do Admina na PW z prośbą a by poprawił i od razu zaproponuj nicka ( pseudonim ).

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: administrator »

To bardzo rozsądne podejście, nigdy nie wiadomo kto w sieci przegląda strony. Zmieniłem login i wysłałem na e-mail nowy namiar.

Przypominam też króciutko:
1. Nie warto tworzyć loginu będącego imieniem i nazwiskiem lub e-mailem.
2. Nie warto podawać adresu e-mail w postach, gdyż są one często wykorzystywane przez spamerów.
3. Nie warto podawać nr telefonu w poście.

Forum zapewnia bezpieczną i niejawną komunikację pomiędzy użytkownikami. Używamy w tym celu treści w wysyłanych na forum postach oraz wiadomości PW lub ukrytego e-mail. Pamiętajcie, forum nigdy nie ujawnia waszych danych, dopóki sami ich nie ujawnicie publicznie w poście lub komuś w prywatnej wiadomości czy e-mailu.
Awatar użytkownika
administrator
Administrator
Posty: 1528
Na forum od: 28 lis 2008 22:27
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: administrator »

Uwaga! Wprowadzone zostały zmiany w Regulaminie Forum. Zmiany mają głównie charakter precyzujący dotychczasowe zapisy. Oto one:

W pkt. 3 zmieniono z: "...na tym forum..." na: "...w tym dziale...".

W pkt. 6 dodano: "... zawierających odnośniki do innych stron (linki)..."

Dodano pkt. 6b o treści: "W przypadku zamieszczania w postach cytatów, autor wypowiedzi powinien podać źródło i autora cytowanego dzieła."
Dominika 900
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 544
Na forum od: 31 gru 2016 14:39

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: Dominika 900 »

I tak może byc
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: ANDY12345 »

Zamieściłem w poście swój adres mailowy, który został usunięty, chociaż w regulaminie wyraźnie stwierdzono, że umieszczamy go na własną odpowiedzialność. Proszę podać mi w jaki sposób możemy się kontaktować bezpośrednio z wybranym osobą, Pozdrawiam an.
forumowicz

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: forumowicz »

Andy , myślę że Admin odpowie dlaczego usunął Twój adres .

W naszych profilach jest opcja PW i e-mail , (e-mail podajemy dobrowolnie) aby nawiązać kontakt z konkretną osobą korzystamy z tych właśnie opcji ale nasza aktywność powinna być powyżej 5 napisanych postów wówczas nie ma problemu z kontaktem .

pozdrawiam
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: moderator »

Proszę pamiętać, że publicznie dostępne posty są widoczne dla wszystkich w internecie w tym dla osób mogących wykorzystać to do niecnych celów. Lepiej więc nie podawać publicznie takich danych, bo może to narazić np. na jakieś próby wyłudzeń czy sprzedaży czegoś lub po prostu spam.
Gdy trafię na tak publicznie podane dane kontaktowe, usuwam je. Również w związku z RODO. Takie działanie ochronne.
Jednak ponieważ nie jestem w stanie przejrzeć wszystkich postów, ani wyszukać w nich takich danych, forum mimo wszystko nie odpowiada za ich publiczne podawanie.
W systemie zgłoszeń moderacyjnych jest pozycja - post zawiera dane osobowe. Proszę z niej korzystać w przypadku zauważenia takich w postach.
Zdecydowanie lepiej jest kontaktować się tak jak opisała Bibi. Mamy sprawny system PW (wystarczy 3 posty by się włączył) i wysyłania emaili przez forum jeśli ktoś włączy tę opcję w Panelu Użytkownika.
Pozdrawiam
Mariaka
Posty: 2
Na forum od: 17 wrz 2018 18:05
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: Mariaka »

Czy na forum mozna dodac informacje o konkursie, w ktorym do wygrania jest darmowy pobyt w sanatorium?
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Aktualny regulamin forów

Post autor: Dzia_dek »

Myślę, że poniżej zacytowane dwa fragmenty regulaminu powinny odpowiedzieć na Twoje pytanie.
administrator pisze: (...)
5. Na forum nie umieszczamy reklamy lub kryptoreklamy.
6. Moderator lub administrator ma prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu bez podania uzasadnienia, w szczególności postów (...)zawierających odnośniki do innych stron (linki), (...)
Tak więc jak widać informacje można podać, ale pod pewnymi warunkami i na pewno nie w sposób jaki to zrobiłaś wcześniej. :shock:
Tak poza nawiasem, to uważam (i jest to tylko moje zdanie), że sztuczne (przez organizację dziwnego konkursu) napędzanie
polubień na Facebooku na pewno nie przyniesie większego zainteresowania reklamowanym obiektem. To nie to miejsce/obiekt. :?
Poza tym w takim konkursie wypadałoby zacząć od podania regulaminu konkursu i zasad tego (niby) darmowego :roll: pobytu w sanatorium.
A ten oddział NFZ przy Twoim nicku to tak dla hecy, zmyłki, czy jeszcze jest jakiś inny powód? :o
ODPOWIEDZ