Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
lukas385
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 105
Na forum od: 26 mar 2012 15:54

Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: lukas385 »

Witam. Od 7 grudnia 2012 roku zaczynam rehabilitację w Ośrodku Wypoczynkowo-Uzdrowiskowym "Bryza" w Dźwirzynie. Czy ktoś z Dolnego Śląska wybiera się tam w tym terminie :?: Jestem z okolic Wałbrzycha. Razem jedzie się raźniej, i oczywiście dorzucam się do paliwa :D Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy :D
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: Agnes »

Lukas385 powiedz mi jak Ty to robisz, że w czerwcu byłeś w Kołobrzegu, a teraz jedziesz do Dźwirzyna :?: Ja też bym tak chciała :lol:
forumowicz

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: forumowicz »

To pewnie tak jak ja....czerwiec, to turnus rehabilitacyjny a w sierpniu sanatorium.I jest klawo.
Awatar użytkownika
lukas385
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 105
Na forum od: 26 mar 2012 15:54

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: lukas385 »

Agnes pisze:Lukas385 powiedz mi jak Ty to robisz, że w czerwcu byłeś w Kołobrzegu, a teraz jedziesz do Dźwirzyna :?: Ja też bym tak chciała :lol:
Agnes, nie wiem jak ja to robię :D Składam wniosek, udaję się na komisję i lekarz orzecznik mi przyznaje :D A dlaczego udało się do Dźwirzyna :?: Bo miałem tylko trzy ośrodki do wyboru w których było miejsce: Połczyn, Międzywodzie i Dźwirzyno, no i wybrałem to ostatnie ze względu na bliskość Kołobrzegu :D Po prostu bardzo podoba mi się to miasto :D A i odwiedzę ekipę z Etny-Wenedy :D Pozdrawiam :!:
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: Agnes »

Lukas385 - to dziwne bo ja po roku od ostatniego pobytu dostałam sanatorium dopiero za drugim podejściem :evil: a jestem po operacji kolana :o Jeśli mogę coś doradzić nigdy nie wybieraj Międzywodzia - tragedia straszna. Jedyny plus tego ośrodka to blisko plaża i jest gdzie pobalować w sezonie wakacyjnym oczywiście :P Życzę udanego pobytu. Po powrocie opisz proszę warunki w "Bryzie", bo też mam zamiar tam się wybrać tyle, że latem ;)
Awatar użytkownika
lukas385
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 105
Na forum od: 26 mar 2012 15:54

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: lukas385 »

Agnes pisze:Lukas385 - to dziwne bo ja po roku od ostatniego pobytu dostałam sanatorium dopiero za drugim podejściem :evil: a jestem po operacji kolana :o Jeśli mogę coś doradzić nigdy nie wybieraj Międzywodzia - tragedia straszna. Jedyny plus tego ośrodka to blisko plaża i jest gdzie pobalować w sezonie wakacyjnym oczywiście :P Życzę udanego pobytu. Po powrocie opisz proszę warunki w "Bryzie", bo też mam zamiar tam się wybrać tyle, że latem ;)
W Kołobrzegu byłem zaraz po rekonstrukcji więzadeł przednich krzyżowych ACL, lekarz doszedł do wniosku że do pracy się nie nadaję jeszcze i kazał złożyć wniosek o powtórzenie rehabilitacji. A z końcem roku kończy mi się 12-sto miesięczne Świadczenie Rehabilitacyjne i musiałbym wracać do roboty, a jeszcze się nie nadaję. A w ZUS-ie mam szczęście, że mimo iż komputer losuje Lekarzy Orzeczników, to już 3 raz trafiłem do Pani Doktor, która była moim lekarzem prowadzącym w Sanatorium Pionier w Szczawnie-Zdroju :D
Agnes
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 321
Na forum od: 09 maja 2011 11:27
Staż sanatoryjny: 5

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: Agnes »

To faktycznie miałeś szczęście. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia :)
Ewa 1106
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 122
Na forum od: 16 sty 2012 22:15

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: Ewa 1106 »

Witam,ja byłam tam w marcu :) było SUPER :lol: jeszcze raz chciała bym tam pojechać ale niestety dostałam skierowanie do Połczyna Zdroju i wyjazd już za tydzień :? a też nic nie robiłam żeby jechać wręcz odwrotnie wcale nie miałam ochoty żeby mnie gdzieś wysyłali ale niestety wysyłają :roll:
Awatar użytkownika
lukas385
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 105
Na forum od: 26 mar 2012 15:54

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: lukas385 »

No to jeszcze raz :D Od 7 grudnia 2012 roku zaczynam rehabilitację w Ośrodku Wypoczynkowo-Uzdrowiskowym "Bryza" w Dźwirzynie. Czy ktoś z Dolnego Śląska wybiera się tam w tym terminie :?: Jestem z okolic Wałbrzycha. Razem jedzie się raźniej, i oczywiście dorzucam się do paliwa :D
myszek
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 15 wrz 2012 14:23

Re: Bryza - Dźwirzyno (7 grudnia 2012)

Post autor: myszek »

Mam skierowanie od 12-11-2012 do Bryzy, chętnie zabiorę osoby z Warszawy lub po drodze.Ponieważ jest to wtorek, to jak się dogadam z Bryzą to przyjadę 10-11-2012
Pozdrawiam :D :D :D
ODPOWIEDZ