Kołobrzeg - Perła Bałtyku 1.10

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
Robeo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 471
Na forum od: 10 sie 2012 10:56

Re: Kołobrzeg - Perła Bałtyku 1.10

Post autor: Robeo »

Mam nadzieję, że trafię na odpowiednie towarzystwo i przede wszystkim, że ktoś wybiera się do Perły od 1-go października. Prawdę powiedziawszy jadę odpocząć od pracy, wyluzować, a przy tym fajnie spędzić czas, niekoniecznie w dyskotekach. Samemu to nie wyjdzie, mam więc nadzieję, że będzie towarzystwo i czas minie aż za szybko ;) Pozostanie planować coś podobnego w przyszłym roku. Ale póki co - jeszcze półtora miesiąca. Może jeszcze ktoś od 1-go ?
rozaalkaa
Posty: 4
Na forum od: 21 kwie 2012 19:19

Re: Kołobrzeg - Perła Bałtyku 1.10

Post autor: rozaalkaa »

to fajnie ze tak sie skladaze zawszw trafiasz na fajne towarzystwo ja musze przyznac ze tez spotykam na swojej drodze fajnych ludzi,najpierw bardzo przezywam jak tam bedzie z kim w pokoju a wracam zawsze zadowolona szkoda tylko zetak dlugo sie czeka u nas okolo 2 lat .jak to robiszze jezdzisz co roku,chyba prywatnie.czy moze orientujesz sie po jakim czasie od powrotu mozna zlozyc ponowny wniosek ,bylam w maju,slyszalam ze dopiero po nowym roku moge ubiegac sie o ponowny wyjazd .
forumowicz

Re: Kołobrzeg - Perła Bałtyku 1.10

Post autor: forumowicz »

Jestem na świadczeniu rehabilitacyjnym po wypadku w pracy i po operacji kręgosłupa,co składam wniosek na dalsze świadczenie,to komisja Zus kieruje mnie na turnus.Szkoda tylko,że zawsze w to samo miejsce,czuję się tam już jak u siebie.Z drugiej strony ma to swoje zalety. :P
Awatar użytkownika
Robeo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 471
Na forum od: 10 sie 2012 10:56

Re: Kołobrzeg - Perła Bałtyku 1.10

Post autor: Robeo »

A od 1-go października ktoś będzie w Perle ?
Awatar użytkownika
Robeo
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 471
Na forum od: 10 sie 2012 10:56

Re: Kołobrzeg - Perła Bałtyku 1.10

Post autor: Robeo »

Srio nikogo nie będzie w Perle ? Katastrofa :shock: :lol:
gosiaczek
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 25 lip 2012 10:44

Re: Kołobrzeg - Perła Bałtyku 1.10

Post autor: gosiaczek »

Zazdroszczę Wam. Wróciłam z Wenedy 15 września..... Też mialam szczęscie do super towarzystwa. Tak jak pisze Blondi nie było czasu na nic :D Bałtyk, Gryf, Mesko, Lech, a do tego plaża. Tylko na dyskoteki nie miałam kogo namówić, ale wierzę, że wrócę tam za rok. Też zaprzyjaźniłam się z kolegą z Perły Bałtyku. Załowaliśmy tylko, że turnusy nie pokrywały się bardziej. Ale swój swojego zawsze znajdzie. Bawcie się dobrze i dajcie znać jak było :D
ODPOWIEDZ