Rymanów Zdrój Zimowit

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
orand1
Posty: 1
Na forum od: 21 cze 2011 19:03

Rymanów Zdrój Zimowit

Post autor: orand1 »

Jedziemy z żonką 21 lipca do Zimowita w Rymanowie .
Kto w tym terminie ma rehabilitację ?
Możemy poznać się już dzisiaj i wymienić doświadczenia.
Pozdrawiamy
Andrzej i Agnieszka
martas8
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 07 maja 2011 17:16

Re: Rymanów Zdrój Zimowit

Post autor: martas8 »

Podejrzewam że już państwo byli w tym sanatorium. Ja wybieram turnus i właśnie się zastanawiam nad Ziemowitem. Proszę o podzielenie się opiniami na temat tego sanatorium. Marta
Awatar użytkownika
malgonia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 890
Na forum od: 05 lut 2012 09:15
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Rymanów Zdrój Zimowit

Post autor: malgonia »

jezeli miałabym wybór , to nie wybrałabym Ziemowita.Byłam tam co prawda 3 lata temu, ale sądze ze niewiele sie zmieniło.budynek jak dla mnie póżny PRL.Okolica piekna , cisza , spokój, ale pokoje, jedzenie i atmosfera nie dla mnie
Arko
Posty: 2
Na forum od: 30 maja 2012 15:56

Re: Rymanów Zdrój Zimowit

Post autor: Arko »

Właśnie wybieram się do Zimowita .Czy mogę poprosić o więcej informacji na temat pokoi,jedzenia i atmosfery?
Z góry dziękuję.
Karena05
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 11 lip 2012 10:12
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Rymanów Zdrój Zimowit

Post autor: Karena05 »

wybieram się z ZUS 26 lipca do Ziemowita , z lubelskiego ,może ktoś jedzie w tym terminie proszę o wiadomość , jak tam jest ? :D
dzi
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 894
Na forum od: 23 lut 2012 15:56

Re: Rymanów Zdrój Zimowit

Post autor: dzi »

Ziemowitów - o tej nazwie dużo w innych miejscowościach.
Zimowit w Rymanowie Zdroju. Proponuję w temacie opinie-oceń , oraz jadę do sanatorium w "szukaj" wpisać
zimowit i jest trochę bardzo różnych opinii.
Bardzo dużo na innych forach - w google: Zimowit Rymanów Zdrój i czytania na cały wieczór :)
12jgabrysia
Posty: 3
Na forum od: 21 paź 2012 17:41

Re: Rymanów Zdrój Zimowit

Post autor: 12jgabrysia »

Byłam w Ziemowicie, pokój z 2 osobowego zrobiony na 4, ciasnota, brak wyposażenia, generalnie bardzo skromnie, jedzenie jako takie ale bez rewelacji. Pielęgniarki i obsługa jakoś taka z epoki PRL, jak sam budynek. Za to baza zabiegowa rewelacja, uprzejmość godna podziwu i tym się broni.Godziny zabiegu można było negocjować, zmieniać, układać według siebie, rehabilitanci bardzo uprzejmi.
ODPOWIEDZ