wyjazd do swinoujscia

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
DOROTA1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 07 sie 2011 19:16

wyjazd do swinoujscia

Post autor: DOROTA1 »

witam.dostalam sanatorium do Swinoujscia Baltyk. od 21 marca 2013,prosze wszystkich ktorzy byli o przekazanie cennych informacji.jakie niespodzianki moga mnie tam spotkac.i wogole co kto wie .pozdrawiam ;;;dorota.
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: wyjazd do swinoujscia

Post autor: Selene »

Witaj Doroto :)

Umieść swojego posta w temacie "Wyjeżdżam do sanatorium".

Pozdrawiam :)
DOROTA1
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 46
Na forum od: 07 sie 2011 19:16

Re: wyjazd do swinoujscia

Post autor: DOROTA1 »

dzieki bardzo,juz to zrobilam,pozdrawiam ;dorota
Zosia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1947
Na forum od: 29 gru 2009 15:33
Oddział NFZ: Podlaski

Re: wyjazd do swinoujscia

Post autor: Zosia »

Dorotko jak jest w Bałtyku już tu opisałam- niestety warunki mało fajne ale można temu trochę zaradzić. W dzień przyjazdu tłum ludzi na dole na kanapach od samiutkiego rana. O 7 rano byłam druga . Pani pielęgniarka zaczęła przyznawać pokoje o 12 czy 13 dokładnie nie pamiętam . Było 2 czy 3 pokoje ( teraz pewnie już więcej) wieloosobowych po remoncie -te były super. Przy przydzieleniu mów że masz astmę i jesteś uczulona np na kurz i prosisz aby jeśli to możliwe pokój gdzie nie ma wykładzin dywanowych na podłogach . W wyremontowanych są panele. Jeśli będziesz blisko w kolejce masz szanse nawet na ładną dwójkę. Ja miałam pokój okropny na własne życzenie. Pani pielęgniarka przydzieliła mi miejsce w ładnym (było1w 2 os.) ale nowa koleżanka chciała być ze mną i dostałyśmy obie okropny ale ... przeżyłam i wspomnienia ....nie najgorzej :) . Pozdrawiam serdecznie :)
ODPOWIEDZ