Małżeństwo w Sanatorium po szpitalnym

Inne tematy okołosanatoryjne, nie mieszczące się w powyższych działach.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7847
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Małżeństwo w Sanatorium po szpitalnym

Post autor: darek »

Tak nie powinienem zwłaszcza w Wielkim Tygodniu rozpętywać burzy, jednakże dziś zostałem poproszony o zawiezienie na leczenie po szpitalne Znajomego.
Pech w zeszłym tygodniu rozsypała mu się proteza jednej z nóg i został zmuszony jechać na leczenie po szpitalne właściwie tylko z kulami czytaj "blondynkami "
Otóż po odczekaniu w fajnej kolejce okazało się ,że w ośrodku X dwójki przeznaczone są tylko dla małżeństw ok ..Rozumie
Skierowanie Sanatoryjne Może się zdarzyć ,że małżeństwo ma podobne choroby leczy się u tego samego lekarza ok

Tak kiedyś wytłumaczono Mi to wprawdzie z oporami ale Akceptuję.

Ale dzisiejsze tłumaczenie Doktor/Dyrektora ds Lecznictwa ,że również przybywa wiele Małżeństw na leczenie po szpitalne to zakrawa nawet nie na Pana Mrożka.

Drodzy Państwo kolega chciał ..była nawet rozmowa telefoniczna z kimś z Zarządu ,że będzie miał taką możliwość i dostanie dwójkę uprzedzając " Współ..Spacza ",że ów Kolega jest bez Nogi.
Okazało się ,że na turnus Świąteczny było wielkie Zapotrzebowanie dla ..Małżeństw -ROZUMIE Dobra kuchnia Regionalna

Ale naprawdę nie umie Zrozumieć Jak Dziś Małżeństwo może chorować na tą samą jednostkę chorobowa ok 4 w lotto-Wytłumaczono mi ,że może
Jak w tym samym czasie małżeństwo może być w Szpitalu to tak jak trafienie 5 w lotto.

Ale jak na 24 dwójki 22 to Małżeństwa cholera zacznę grać w lotto

Czy załatwiłem koledze dwu osobowy Pokój ???
Po niezłej awanturze Kolega Dostał Super wypasioną jedynkę z ..bidetem i plazmą 48 calową oczywiście była też lodówka niestety ..pusta

Zastanawiam się jak umieszczono by niepełnosprawnego plus 2 osoby na 12 mkw
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Małżeństwo w sanatorium na skierowaniu poszpitalnym

Post autor: jacky6 »

jeśli Cię dobrze zrozumiałem to myślę sobie iż :
- w danym obiekcie mogą być ulokowani pacjenci z różnymi jednostkami chorobowymi - a takie tyczyć się mogą małżeństw,
- do danego obiektu może być wykupiony komercyjny pobyt dla małżonka jako osoby towarzyszącej - dla obiektu to korzyść podwójna - kasa ( kasa Misiu kasa ) tudzież mniejsza pracochłonność w opiece nad zawiłym przypadkiem sprawowana właśnie przez drugiego członka rodziny...
===
natomiast - słuszne jest i zbawienne uzyskanie odpowiedniego pokoju dla osoby kontuzjowanej losowo ...
faktycznie - mogą być niezbyt przyjemne skojarzenia podczas montażu i demontażu protezy przez współlokatora ...
...
sądzę, że w takich przypadkach powinien działać automatyzm skierowania dedykującego pokój solo - chyba, że sam "skazany" będzie mieć życzenie niekoniecznie śmierci ale bardziej ludnej sypialni...
tyle, że jaka jest pewność przypodobania się przypadkowego towarzysza (nie)doli kuracyjnej ?

...
:mrgreen: :ugeek:
ODPOWIEDZ