Dofinansowanie z PFRON

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
dalekowic
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 26
Na forum od: 22 gru 2012 20:12

Re: Dofinansowanie z PFRON

Post autor: dalekowic »

Dzień dobry Basiu z moją kondycją nie jest tak żle.Byłaś w Krynicy to może wiesz który z ośrodków ma dobrą baze zabiegową i basen.CZytając opinie ,czy przeglądając strony ośrodków opinie są czasami nieadekwatne do rzeczywistości
forumowicz

Re: Dofinansowanie z PFRON

Post autor: forumowicz »

Witaj, polecam bo byłam Continental, ale oni nie organizują turnusów rehabilitacyjnych. Jest wszystko, w tym basen i tańce na miejscu. Abaton, bez basenu, ale wszędzie jest blisko i nie trzeba się wspinać. Polecam Dom Wczasowy Europa. Byłam 2-krotnie, trochę bazy zabiegowej własnej+baza w Continentalu (DW Europa jest troszeczkę z boku powyżej Continentala). No i Daglezja, miła obsługa, baza zabiegowa podstawowa(borowina, masaże, inhalacje, lampy, kąpiele - dla mnie za mało!!!!) Pozdrawiam :D
elciaa
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 27 sty 2013 18:27

Re: Dofinansowanie z PFRON

Post autor: elciaa »

witaj Basiu u nas w Poznaniu mozna jezdzic co 2 lata pierszenstwo ma 1-grupa i dzieci 3 grupa nie miała szans chyba ze maja pefron wieksze dofinansowanie to mozna załapac sie co roku ja w ubiegłym dostałam 980 zł pojechałam do ustki dopłacilam 162zł bylo super bo tu jak ci przyznaja to wybierasz sz-sama termin i miejsce wg. twoich schorzen :)
forumowicz

Re: Dofinansowanie z PFRON

Post autor: forumowicz »

Tak Elu w większości województw dofinansowanie dają co 2 lata. Być może są jakieś "furtki" w tym płocie, bo niektóre osoby z którymi rozmawiałam (z Krakowa) twierdziły że mają co roku dofinansowanie (po operacji piersi). Nie dociekałam więcej, wiec nie wiem, Pozdrawiam. Basia ;)
ODPOWIEDZ