SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
ollalaola
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 190
Na forum od: 14 lut 2013 13:10
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: ollalaola »

Oczywiście,ze łazienki są w pokojach, reczniki tez są dawane, chociaz warto miec swoj tez. W domu Zdrojowym jest pralka i suszarka. Kazdy wsad kosztuje po 5 zł za pralkę i 5 zł za suszarke.
Awatar użytkownika
B35
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 304
Na forum od: 09 gru 2011 20:59
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 5

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: B35 »

Witam Jak ja byłam to na początek dostałam 2 takie małe a pozniej to był problem z wymianą strasznie sie panie ociągały. lepiej zabierz zeby nie było przykrej niespodzianki.
Awatar użytkownika
basia59
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 17 lut 2012 14:15

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: basia59 »

Dziękuję za odp.

Nie wszędzie są łazienki w pokojach

Jak byłam z dzieckiem w sanatorium (tu piszę w imieniu mamy Basi ;) ),to łazienki były na korytarzach a w pokoju tylko ubikacja.Niezbyt komfortowo z dzieckiem,bo mogłam się iść kąpać dopiero jak spał,bo nie chciał mnie puścić,ale jakoś przeżyliśmy.
forumowicz

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: forumowicz »

basia59 pisze:Dziękuję za odp.

Nie wszędzie są łazienki w pokojach

Jak byłam z dzieckiem w sanatorium (tu piszę w imieniu mamy Basi ;) ),to łazienki były na korytarzach a w pokoju tylko ubikacja.Niezbyt komfortowo z dzieckiem,bo mogłam się iść kąpać dopiero jak spał,bo nie chciał mnie puścić,ale jakoś przeżyliśmy.
Jakieś takie siermiężne warunki mieszkalne tam są :(
Awatar użytkownika
basia59
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 17 lut 2012 14:15

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: basia59 »

No tak średnio było z tymi łazienkami,ale w tych na korytarzu nie było kolejek.
Za to sama obsługa b.miła i w recepcji,w kuchni,na zabiegach.Nie spotkałam nikogo nie uprzejmego.Pani od sprzątania pokoi też ok.nie skąpiła ręczników.Bez problemu na 1 os.dawała 1 duży plus 1 mały.Jak położyłam na podłodze to zabierała i leżały czyste na półce.
To wszystko wynagradzało ten brak łazienki w pokoju ;)
krzysieekKKK20
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 29 kwie 2015 08:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: krzysieekKKK20 »

basia napisz mi jak jest :)
Awatar użytkownika
basia59
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 17 lut 2012 14:15

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: basia59 »

PISZĘ W IMIENIU MAMY

Od tygodnia mama jest w domu zdrojowym.Była na miejscu ok.7 rano,panie poinformowały,że pokoi 2 os.wogłule nie ma.Tylko dla małżeństw.Dostała 4 osobowy(ciasny).Nie remontowany.Wystrój jak z PRL.Jakaś uprzejma pani sprzątaczka załatwiła im po cichu czajnik do pokoju i suszarkę do prania,bo jest balkon,ale nie ma linek.
Brak telewizora.Była możliwość wstawienia za odpłatnością 80 zł.więc zrzuciły się we 4.Jak poprosiły o miskę do łazienki żeby coś przeprać to usłyszały,że nie ma i mogą się zrzucić i kupić sobie :roll: Malutka lodówka w pokoju.
Od tygodnia nie było sprzątaczki (ta miła poszła na chorobowe),a mają już brudno.
Jedzenie dobre i urozmaicone.Na stołówce 1 łyżeczka do herbaty na 4 osoby :shock: Wyszczerbione naczynia.Mnustwo ludzi,bo z innych ośrodków się jeszcze stołują.
Są wycieczki,do Pragi,do Wiednia,ale z tej nie skorzystało dużo osób,bo oprócz opłaty za wycieczkę trzeba zapłacić 50 zł kary za powrót z wycieczki po godź 22 .
Chamskie dorabianie się ośrodka na kuracjuszach.

Mimo wszystko mama jest w miarę zadowolona,bo jest ładna pogoda więc sobie zwiedza i spaceruje.

Wysiadając z pociągu na miejsce dojechała miejskim busem za 2,20.Taniej niż autobus i kierowca był b.uprzejmy, bo oprócz kuracjuszek jadących do domu zdrojowego nie było już innych pasażerów i podwiózł je pod sam ośrodek,żeby miały bliżej.

Warto zabrać kubek do kawy i łyżeczkę,bo nie ma ich w pokoju,


To by było na tyle na razie,trochę haotytczne to,ale pisałam co tam mi się przypomniało.
Awatar użytkownika
asiulek
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 4514
Na forum od: 06 cze 2014 17:02
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 6

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: asiulek »

Dziękuję Basiu, bardzo cenne informacje, ja jadę samochodem, nie wiesz czy na miejscu jest parking? pozdrawiam :)
krzysieekKKK20
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 202
Na forum od: 29 kwie 2015 08:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: krzysieekKKK20 »

hmmm..... to jakie sa pokoje !!!!!!!!!!!!! mozna samemu wybrac pokoj czy sami wybieraja pokoj ??????
Awatar użytkownika
basia59
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 74
Na forum od: 17 lut 2012 14:15

Re: SZCZAWNO ZDRÓJ -14.07.2015

Post autor: basia59 »

Moja mama nie mogla sama wybrac.

Zapytam o parking
ODPOWIEDZ