Choroby tarczycy

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
Awatar użytkownika
rysia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 02 lut 2013 18:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Choroby tarczycy

Post autor: rysia »

Witam, nie znalazłam nic o chorobach tarczycy. Jestem po operacji (w czerwcu 2012) jadę do Kołobrzegu do Perły Bałtyku.Proszę o opinię ,jadę pierwszy raz.Każda informacja jest dla mnie bardzo cenna ,Dziekuję. :shock: :shock:
forumowicz

Re: Choroby tarczycy

Post autor: forumowicz »

Witaj Rysiu :) nie ma jak na razie wpisów...ale może sprecyzuj co Ciebie interesuje ,wtedy będzie łatwiej Tobie podpowiedzieć.Może w formie pytań i wierzę ,że zaraz pojawia się podpowiedzi :) Pozdrawiam Ciebie serdecznie :)
Awatar użytkownika
rysia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 02 lut 2013 18:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Choroby tarczycy

Post autor: rysia »

Dziękuję Kruszynko za podpowiedź ponieważ jestem tu od niedawna mam pytanie .Co powinnam ze sobą zabrać ,nie wiem jakie zabiegi może mi zlecić lekarz,strój kąpielowy,gimnastyczny,(mam64lat) nie chciała bym póżniej biegać w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy.Z forum wynika że większość wypowiadających się to ludzie młodzi.Chciała bym przeczytac opinię kogoś w podobnym wieku.Napiszcie,BARDZO PROSZĘ.POZDRAWIAM:-)
forumowicz

Re: Choroby tarczycy

Post autor: forumowicz »

Witaj Rysia brawo za buszowanie w necie :) :) :) Pieknie :) A teraz jesli jedziesz pierwszy raz to: wygodne butki do ćwiczen i dresik,czepek i kostium na basen ,ubrania poniewaz to sporo dni ,to tak jak na wczasy wiecej by nie prac ;) wiadomo .Zanim wezmiesz suszarke czy reczniki to zadzwoń do recepcji w sanatorium i zapytaj czy sa na wyposażeniu pokoju -czesto są i nie trzeba targać.Pytaj o czajnik ,ale też czesto czajniki sa trzeba tylko za nie załacić ,tez pytaj w recepcji ile kosztuje czajnik na cały turnus.Zabierz na bank pantofelki i kiecusieę do tańców tę ulubioną.Przeciez zechcesz gdzieś wyjść ,to oczywiste.jakies potrzebne leki ;) i koniecznie iglę z nitką :lol: :lol: Zawsze sie przydaje.Cudny szlafroczek ...bo sanatoria to nie szpitale ,że chodzi się cały dzień w przydeptanych kapciorach ;) :lol: .teraz w szpitałach tez trzeba normalnie wygladać.Nie wież ze soba zapasów jedzonka ;) wszystko kupisz ,wez worek pieniedzy i duzo ,ale to dużo dobrego humoru :) pozytywnego myslenia i nie narzekaj potem na byle co tylko ciesz sie ,bądz radosna innym to sie udzieli.I to cała recepta,na sanatoryjne fajne poodpoczywanko.
Wszystkiego dobrego .
Pozdrawiam serdecznie :)
p.s pytaj jak by co ;) :)
forumowicz

Re: Choroby tarczycy

Post autor: forumowicz »

Rysia ja zawsze prasuje wsio w domku, elegancko składam do walizki w nocy przed wyjazdem ,zajezdzam i natychmiast wieszam :) mam szanse na niewiele prasowania,ale żelazka sa w sanatoriach i deski to nie zabieraj :!:
Awatar użytkownika
rysia
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 108
Na forum od: 02 lut 2013 18:48
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Choroby tarczycy

Post autor: rysia »

Dziękuję Kruszynko,dobrze że jesteś i podpowiadasz,jeszcze mam trochę czasu,zabieram się za kompletowanie ciuchów i nie tylko.Jak już wrócę z Kołobrzegu to podziele się wrażeniami.Obiecuję. Pozdrawiam pięknie.
forumowicz

Re: Choroby tarczycy

Post autor: forumowicz »

Dziękuje bardzo :oops: cała przyjemność po mojej stronie :) Pozdrawiam cieplutko :)
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Choroby tarczycy

Post autor: Rachel »

rysia pisze:Dziękuję Kruszynko za podpowiedź ponieważ jestem tu od niedawna mam pytanie .Co powinnam ze sobą zabrać ,nie wiem jakie zabiegi może mi zlecić lekarz,strój kąpielowy,gimnastyczny,(mam64lat) nie chciała bym póżniej biegać w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy.Z forum wynika że większość wypowiadających się to ludzie młodzi.Chciała bym przeczytac opinię kogoś w podobnym wieku.Napiszcie,BARDZO PROSZĘ.POZDRAWIAM:-)
"Rysia" najważniejsze jest pozytywne nastawienie, a cała reszta nie jest aż tak bardzo ważna - ciuszki... weź to co lubisz i wcale nie musisz brać mnóstwo ciuszków, nie ma sensu dźwigać wszak jedziesz dla wypoczynku. Ciesz się każdą wolną od zabiegów chwilą. Szpileczki... ja bym na Twoim miejscu nie brała ani wizytowych sukni ani też wieczorowych pantofelków. Kiedy pierwszy raz pójdziesz na "tańce" to możesz się nawet uśmiać patrząc na "wyfiokowane" Panie udające "nastolatki. Z kolei Panowie często podchmieleni też nie wyglądają jak z Żurnala. Sanatorium to takie wczasy gdzie każdy powinien czuć się swobodnie. Owszem zauważysz Panie, które przebierają się trzy a nawet więcej razy dziennie, ale często to śmiesznie wygląda. Od razu daje się zauważyć, że są one "zerwane ze smyczy", że poza zabiegami oczekują czegoś więcej. Gdy ja jechałam po raz pierwszy nie brałam wieczorowych sukien ani też pantofli. Był upalny sierpień więc zabrałam to w czym czuję się dobrze. Były to krótkie spodenki, spodnie treningowe, białe letnie spodnie i kilka t'shirtów. Dwie letnie sukienki, sandały, adidasy i letnie pantofelki na obcasiku. Poza tym strój kąpielowy, czepek, opalacz. Sporo kosmetyków do ciała i kosmetyki do makijażu. Letnia kurtka. Na moim turnusie byłam jedyną totalnie wyluzowaną osobą. Wiele Pań a także Panów prawiło mi komplementy właśnie za ten styl casually. Na tańcach także wyróżniałam się oryginalnością i pomysłowością komponowania ciuszków, w końcu małą ilość ich miałam a i tak byłam zawsze oryginalna i ciekawie ubrana. Pozdrawiam życząc udanego wypoczynku.
P.S. Mój mąż także jedzie do Kołobrzegu (Perła Bałtyku) 21 marca 2013. Może jego poznasz? :)
Awatar użytkownika
margot
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 44436
Na forum od: 26 lip 2010 13:17
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Choroby tarczycy

Post autor: margot »

hania _lee07 to brałaś pantofelki czy nie brałaś :?: piszesz w połowie tekstu , ze nie brałaś , a pod koniec , ze brałaś ............pogubiłam się :(
Rachel
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1617
Na forum od: 05 kwie 2013 19:16
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Choroby tarczycy

Post autor: Rachel »

margot pisze:hania _lee07 to brałaś pantofelki czy nie brałaś :?: piszesz w połowie tekstu , ze nie brałaś , a pod koniec , ze brałaś ............pogubiłam się :(
W połowie tekstu jest mowa o wieczorowej sukni i rzecz jasna wieczorowych pantofelkach, zaś pod koniec tekstu mowa jest o ubiorach sportowych i letnich pantofelkach, ale to są pantofelki sportowe, codzienne a nie wieczorowe. Pantofelki ale jakże różniące się od siebie :)
ODPOWIEDZ