Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
DARSPEC
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 lis 2012 16:10

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: DARSPEC »

Witam; stołówka jest wyposażona, ale raczej warto zabrać przynajmniej kubek, łyżeczkę do herbaty, kawę, herbatę,itp, które można zaparzać do pokoju gotując wodę w czajniku ogólnodostępnym na korytarzu. Wyżywienie na stołówce podawane jest w godzinach około 08:00(śniadanie), 13:00(obiad) i 18:00(kolacja); raczej w ilościach wystarczających i w urozmaiceniu, które powinno zadowolić każdego, przynajmniej w sposób podstawowy(również z uwzględnieniem diety, np. dla diabetyków). Pokoje wyposażone są w łóżka(pościelone), krzesła, szafę, biurko z szufladami i stolik z tv(6 czy 9 kanałów) oraz toaletę z prysznicem(+ręcznik kąpielowy); dotyczy dwójki w części za recepcją. Internet podobno odbiera w okolicach recepcji i być może w pokojach w tej części, więc lepiej zabrać własny modem. Obsługa Ośrodka jak dotąd bez zarzutów i wszyscy lekarze, fizjoterapeuci, pielęgniarki dostępni i raczej w porządku. Zabiegi zróżnicowane, ale bez większych rewelacji; dostępne według zaleceń lekarzy prowadzących i każdy w swoim czasie może wykonać proponowane terapie. Okolica w pobliżu spokojnych terenów leśnych i wydm nadmorskich, z plażą zamieszkałą przez różnorodne ptactwo i w dalszej części z rezerwatem ptaków na wyspie. W Sobieszewie otwarte kilka sklepów ogólnospożywczych, warzywnych, piekarnia, przemysłowych, itp lub swobodny dostęp do Gdańska, również komunikacją miejską(około 40 minut maksymalnie do Centrum Gdańska autobusem linii 112, za 3,00zł w jedną stronę, bez przesiadki). Ogólnie OK, chociaż czasami kuracjusze potrafią zakłócić ciszę nocną(szczególnie po wieczorkach tanecznych) i dla szanujących spokój, raczej zalecane np. zatyczki do uszu czy słuchawki do odbioru własnej muzyki z telefonu, itp... Miłego pobytu i powrotu do zdrowia.
gnida
Posty: 2
Na forum od: 12 lut 2013 16:02

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: gnida »

nie kumam do konca o co Ci chodzi... jezeli szukasz spokoju na srilanke...
co do wieczorkow ruchawczo-zapoznawczych nie rozumiem aluzji... z tego co mi wiadomo wszyscy sa zadowoleni :)
QUINTO
Posty: 3
Na forum od: 30 sty 2013 19:24

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: QUINTO »

Szanowny Panie niezadowolony darspeck czy coś takiego... W stosunkach damsko meskich juz od dawna coś iskrzyło a jak ktoś jest nie zadowolony znaczą wtedy tylko dwie tezy.... albo ktoś sie bzyka albo reszta kóra słucha jest poprostu zazrdosna. wieć proponuje w tej sytuacji dziwieku i zadrości ulżyżć sobie recznie. Pozdrawiam zadowolony w pełni z tego pobytu i poznania ciekawych ludzi. ps. A w szczególnosci dwie gwiazdy z parkietu :o
gnida
Posty: 2
Na forum od: 12 lut 2013 16:02

Re: Sanatorium Jantar Gdańsk Sobieszewo

Post autor: gnida »

:)
DARSPEC
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 22 lis 2012 16:10