Sanatorium SŁONECZKO w Kołobrzegu

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
Izabela
Posty: 2
Na forum od: 05 sie 2009 17:44

Sanatorium SŁONECZKO w Kołobrzegu

Post autor: Izabela »

Witam
Moje 7-letnie dziecko jedzie 22 września do sanatorium SŁONECZKO w Kołobrzegu. Będzie tam sam aż do 18 października. Dlatego chciałam prosić o jakieś informacje na temat tego sanatorium. Pierwszy raz jedzie gdzieś sam, ale bardzo chce jechać. Proszę o wszelkie informacje i doświadczenia z pobytu waszych dzieci jakimi dysponujecie. Z góry dziękuję.
forumowicz

Re: Sanatorium SŁONECZKO w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

I jak było Izabela? Czy Twoje dziecko dobrze zniosło pobyt w tym sanatorium? Jakie były warunki? Jak możesz to napisz. Pozdrawiam
Femi_77
Posty: 1
Na forum od: 11 cze 2011 21:59

Re: Sanatorium SŁONECZKO w Kołobrzegu

Post autor: Femi_77 »

Witam, moje siedmioletnie dziecko jest właśnie w Słoneczku, jestem załamana, warunki jakie tam panują obraz nędzy i rozpaczy, personel medyczny jak i opieka do dzieci pozostawia WIELE do życzenia!! Odradzam każdemu kto chce tam posłać swoje dziecko, minął dziś szósty dzień pobytu, pogoda jest piękna a dzieci nie były jeszcze na spacerze, nie wychodzą nawet na plac zabaw! Ja niestety, a może na szczęście widząc warunki w jakich zostawiam dziecko zostałam w Kołobrzegu. Dzieci można zabierać od 14, ale muszą wrócić na 18 na kolację potem mycie i o 19 do łóżek.
Jeśli zabierze się dziecko przed ukończeniem turnusu, bez uzasadnionej przeczyny, kara za każdy dzień nieobecności 65zł
ODPOWIEDZ