Prostowanie przegrody nosa

Sanatoryjne leczenie dróg oddechowych. Leczenie takich chorób jak astma, alergia oddechowa, nawracające zapalenie zatok, oskrzeli, płuc...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: Felice »

Jestem trzeci rok po zabiegu.Praktycznie przez ten czas nie miałam żadnej poważniejszej infekcji,katarów.Oddycham bez problemów i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć,że jestem jak nowo narodzona.Zdecydowanie dobra decyzja z tym znieczuleniem miejscowym.Też takie miałam i o niebo lepiej czułam się po zabiegu niż ci co mieli ogólne.Doba z sączkami jest taka sobie,bo oddychanie przez usta wysusza mocno gardło.W szpitalu byłam dwie doby.
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: MaKa1 »

Felice bardzo Ci dziękuję za odpowiedż i podbudowanie,im blizej zabiegu zaczynam się denerwować,ale patrząc w drugą stronę......w końcu bedzie mi lepiej.Pozdrawiam serdecznie :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: Felice »

Nie denerwuj się,im spokojniej podejdziesz do zabiegu tym łatwiej go zniesiesz.Kompletnie nie odczuwasz żadnego bólu,lekarz cały czas do mnie mówił.Trwa to naprawdę krótko.Ja miałam jeszcze dodatkowo usuwany jakiś chrzęstny kolec,który właśnie modelował przegrodę.
A gdzie jeżeli to nie tajemnica będziesz robić?
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: MaKa1 »

Felice, no ja nie mogę sobie pozwolić na Warszawę....bo jestem z opolskiego.Próbowałam Wrocław ,Opole bo tu mam najbliżej,ale są odległe terminy,więc nie wiem czy coś Ci mówi - Kluczbork i własnie tam mam zabieg.Wcześniej poznałam troche opinii na temat szpitala....i myślę ,że będzie ok.Pa ,jeszcze raz wielkie dzięki i pozdr.... :)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: Felice »

Myślę,że Kluczbork też ma dobrych laryngologów,w końcu w laryngologii to jeden z prostszych zabiegów. Będzie dobrze :D
Ludgarda-Leonarda
Posty: 1
Na forum od: 01 lut 2016 20:33
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: Ludgarda-Leonarda »

Mój brat miał operację plastyczną przegrody nosa plus FESS prywatnie w Tychach, w Dea Salus -placówce w znajdującej się na tzw. terenach przemysłowych. Są tam lekarze, którzy mają bardzo duże doświadczenie w zabiegach chirurgicznych między innymi z zakresu laryngologii. Brat był bardzo zadowolony zarówno z samego zabiegu (wykonanego w znieczuleniu ogólnym), jak i kulturą osobistą personelu. Szybko także wrócił do pracy. Polecam z całego serca.
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: MaKa1 »

Po wykonanym zabiegu przegrody nie jestem zadowolona w 100 procentach.....późną wiosną dowiem się ,czy będzie poprawka :( ...i też operował mnie super specjalista...i co :?: ...nawet tacy jak on mogą s.........
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: Felice »

Złych zamiarów nie miał ,a czasem zdarza się że i geniuszowi się nie uda.Szkoda,ze to ciebie spotkało.
Awatar użytkownika
MaKa1
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 4157
Na forum od: 12 mar 2013 20:06
Oddział NFZ: Opolski

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: MaKa1 »

Felice ,czyli miałam pecha :) ...ale jestem już nastawiona na powtórkę jeżeli faktycznie zajdzie potrzeba 8-) .Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14295
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Prostowanie przegrody nosa

Post autor: ANDY12345 »

Witam właśnie wróciłem ze szpitala. Prostowanie przegrody odbyło się w znieczuleniu ogólnym (intubacja) , 2 dni po operacji wypis bo wszystko w porządku i za 2 tyg. do kontroli z wyciągnięciem prawideł. Na razie nic nie czuję (powonienie) smak mam bardzo słaby . Bóle po operacji słabe tak że po ok. 4-5 godz. poprosiłem o odłączenie znieczulenia bo mnie za bardzo wiązało do łóżka :lol: . Myślę ze za niedługo wszystko będzie w porządku. Zabieg wykonano metodą septoplastyki .
ODPOWIEDZ