ABATON KRYNICA ZDROJ

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

ABATON KRYNICA ZDROJ

Post autor: forumowicz »

Witam, kto był w sanatorium Abaton w Krynicy Zdrój. Prosz~ę o krótką ocen~ę. Wybieram sie tam w październiku na turnus rehabilitacyjny. Dzi~ęki :)
forumowicz

Re: ABATON KRYNICA ZDROJ

Post autor: forumowicz »

Witam byłam w tym obiekcie ,to nie jest najszczęśliwszy wybór/raczej prezent z NFZ/ :lol: baza noclegowa taka sobie, trzeba pytać o pokoje w części budynku po remoncie,tam są ładne uważaj na 1 sa bez łazienek .
Jeśli chodzi o zabiegi to czas trwania ok 10 min ,czyli takie minimum,które nie przekłada się potem na efekty ,po prostu.
Panie bardzo miłe ,począwszy od recepcji ,poprzez "zabiegowe" ,jedzonko takie sobie da sie przeżyć ,brak w budynku:kawiarni ,sklepiku itp nic nie ma po prostu.
Zaletą Abatonu jest to ,że jest w centrum Krynicy ,wszędzie jest blisko .Takie sobie średnie ubogie .
Byłam w tym roku w styczniu .
Pozdrawiam bardzo cieplutko :) ,pytaj jak czegoś jeszcze nie dopisałam ,ponieważ jestem na forum by zaczerpnąć informacji o Inhalatorni w Szczawnicy.
ODPOWIEDZ