Sanatorium z ZUS

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
Adela
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 8986
Na forum od: 12 lip 2014 15:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 9

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Adela »

Eluniu :kwiat: :kwiat: super,pochwal się troszkę ;) szczegółami :)
Awatar użytkownika
Sewelka
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 176
Na forum od: 26 sty 2015 13:45
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Sewelka »

eluunia pisze:Dziękuję Wam ... :serce: To chyba wasze fluidy pomogły ..iaddddddddddddddddddę :lol: :lol: :lol:
ale powiem Wam tak szczerze już dawno nie piłam herbatki w tak niemiłym towarzystwie ... :D
Suuper :!: :!:
Każde spotkanie w ZUS-ie, z którego wraca się z tarczą a nie na tarczy jest chwalebne.
Gratulacje :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
Selene
W naszej pamięci
W naszej pamięci
Posty: 5125
Na forum od: 16 maja 2010 11:51
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 12

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Selene »

eluunia pisze:Dziękuję Wam ... :serce: To chyba wasze fluidy pomogły ..iaddddddddddddddddddę :lol: :lol: :lol:
ale powiem Wam tak szczerze już dawno nie piłam herbatki w tak niemiłym towarzystwie ... :D
Eluunia :kwiat: serdecznie gratuluję :D A herbatkę na kuracji to Ty wypijesz w super doborowym towarzystwie ;) :lol:
Awatar użytkownika
eluunia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 10690
Na forum od: 23 lut 2013 16:44

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: eluunia »

Robiłam wszystko aby tak było :roll: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
basiat
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11042
Na forum od: 27 kwie 2014 17:00
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 5

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: basiat »

Eluuniu, gratuluję :kwiat:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: Fionka »

Eluniu super :) :)
johny60
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 250
Na forum od: 18 mar 2016 10:09

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: johny60 »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. No i byłem na tej komisyji z ZUS-u. Orzecznik poprzeglądał papiery, wykonał badania :?: i stwierdził skoro nie byłem na zwolnieniu lekarskim to mi się nie należy sanatorium z ZUS-u. Natomiast na moje stwierdzenie że leczyłem się w głównej mierze prywatnie, pokiwał głową, odpowiedział że dobrze. Ale nie popuszczę i składam następny wniosek wraz z mocnym uzasadniającym odwołaniem. Wiem że nie przysługuje wnoszenie odwołania, ale ja im nie popuszczę. pozdrawiam :)
xzibi
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 363
Na forum od: 08 mar 2013 14:27
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: xzibi »

johny60 pisze:Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. No i byłem na tej komisyji z ZUS-u. Orzecznik poprzeglądał papiery, wykonał badania :?: i stwierdził skoro nie byłem na zwolnieniu lekarskim to mi się nie należy sanatorium z ZUS-u. Natomiast na moje stwierdzenie że leczyłem się w głównej mierze prywatnie, pokiwał głową, odpowiedział że dobrze. Ale nie popuszczę i składam następny wniosek wraz z mocnym uzasadniającym odwołaniem. Wiem że nie przysługuje wnoszenie odwołania, ale ja im nie popuszczę. pozdrawiam :)
Wynika z tego , że trzeba chorować doić ZUS niech płacą jak najdłużej? To wszystko jest chore!
johny60
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 250
Na forum od: 18 mar 2016 10:09

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: johny60 »

Witam. No niestety w pełni jestem tego samego zdania. Zachodzi więc potrzeba " dojenia" w całkowitej zupełności. pozdrawiam :D :kwiat:
stokrotka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 2572
Na forum od: 23 sty 2012 18:52

Re: Sanatorium z ZUS

Post autor: stokrotka »

Elunia ! gratulacje ;)
ODPOWIEDZ