NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Anja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 06 lip 2011 09:43

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: Anja »

Pośrednio dziękuję Panu RYCHOWI w imieniu swoim i Pani Krysi. Mam nadzieję, że sanatorium NAD KRYNICZANKĄ też będzie niezłe.... :D Pozdrawiam ANIA
marek-passat
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 03 lip 2011 21:06

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: marek-passat »

Witam ja tez tam jade ale dopiero w listopadzie jak Pani wroci prosze napisać jak było?.Pozdrawiam
Anja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 06 lip 2011 09:43

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: Anja »

Chętnie opiszę mój pobyt po powrocie.
Teraz proszę osoby, które tam już były o kilka słów opisu.
A może ktoś jedzie do Krynicy w drugiej połowie sierpnia 2011r.? Proszę o kontakt :)
Anja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 06 lip 2011 09:43

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: Anja »

Czy wie Ktoś może, czy w sanatorium "Nad Kryniczanką" jest basen (np. solankowy), w którym można ćwiczyć ??? :roll:
ZIGI
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 42
Na forum od: 25 cze 2011 01:16

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: ZIGI »

Anja pisze:Czy wie Ktoś może, czy w sanatorium "Nad Kryniczanką" jest basen (np. solankowy), w którym można ćwiczyć ??? :roll:
HEJKA z tej oferty >>>> >>> widać ze niema basenu w ośrodku chyba ze maja z innym ośrodkiem podpisane korzystanie z basenu ZIGI
Anja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 06 lip 2011 09:43

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: Anja »

Hejka ;) Dawno tu nie zaglądałam. Miałam taki "imieninowy" czas.
Widzę jednak, że nikt się nie wybiera do Krynicy Górskiej od 14 sierpnia.... :(
Jadę więc narazie sama i liczę na pogodę, zabiegi (skuteczne) i odpoczynek. Akumulatorki siadają....
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów serdecznie i życzę wszystkim powrotu do zdrowia i najlepszego samopoczucia.
Pa, Ania
Anja
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 19
Na forum od: 06 lip 2011 09:43

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: Anja »

Witam ponownie!!!!
Już prawie jestem spakowana.... ;)
Nadal szukam kogoś kto też będzie w sanatorium "NAD Kryniczanką" od 14 sierpnia.............. :) :) :) :)
Jadę z Wielkopolski (Poznań).
Odezwijcie się kuracjusze :D
Zdrówka wszystkim życzę ..... PApapa
Ania
krysta11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 maja 2011 15:07

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: krysta11 »

:) Było baaaaardzo fajnie! Pozdrawiam. Krystyna
krysta11
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 29 maja 2011 15:07

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: krysta11 »

:) było bardzo ok.... warto było czekać :) zabrać trzeba dobry humor no i troszke kasy ... pozdrawiam. Krystyna
halinka288
Posty: 2
Na forum od: 13 sie 2011 19:28

Re: NAD KRYNICZANKĄ - Krynica Górska

Post autor: halinka288 »

Aniu Twoja wypowiedź kwalifikuje sie do aroganckich. Proponowalabym pomysleć zanim cos napiszesz, nie spodobalo mi sie to okreslenie dot."wieku sanatoryjnego" , ciekawe w jakim przedziale wiekowym ludzi zakwalifikowalaś do niego. Do sanatoriów jeżdża ludzie w roznym wieku, poza tym ja jestem np. tuz przed 60-tka ale nie mam zamiaru czuć sie dyskryminowana, ciągle pracuje na caly etat, a z internetu korzystam kilkanascie lat. A te Twoje pozdrowienia Kuracjuszy to troche smiesznie wyszly- najpierw obraża a potem pozdrawia. Bez odbioru.
ODPOWIEDZ