Szczawnica Sanatorium Budowlani

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Amator... ;) odpowiedziałam na Twoją wiadomość :) ...udało się :lol: :lol: Pozdrawiam :kwiat:
kuracjusz amator
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 07 maja 2013 14:07

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: kuracjusz amator »

Dzienki Wiewióreczko za informację.Dotarła, odebrałem :)
Pozdrowionka :kwiat:
wikul
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 211
Na forum od: 08 lut 2012 17:25

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: wikul »

Po pierwsze: Po co wam ludziska to Wi- Fi w sanatoriach???
Jak już nie potraficie żyć ani chwili bez tego laptopa to jest najprostsze rozwiązanie:
WYSYŁAĆ SMS NYT12 NA NR260 ( orange)
i po kłopocie. Otrzymujecie dostęp 2 GB przez 30 dni i nie potrzebujecie się zamartwiać: jest to Wi-Fi czy go nie ma?
Możecie zabierać laptopa na plażę, na wycieczkę, na spacer, wszędzie. WSZĘDZIE MACIE Wi-Fi.
Tylko po co na rany Boskie. Ludzie jadąc do sanatorium powinni odciąć się od TV, komputera, pracy, problemów życia codziennego, a ZAJĄĆ SIĘ SOBĄ I SWOIM ZDROWIEM!
Korzystać ze wszystkiego co oferują pobyty sanatoryjne, a nie martwić sie Wi-Fi. ;)
Każdy robi w sanatorium co lubi i nie bardzo rozumiem po co te wybrzydzanie i pouczenia. Wi-Fi to uniwersalna łączność i stosowana jest do wielu rzeczy. Ja potrzebuję Wi-Fi do swojej uniwersalnej komórki (zastępuje mi komputer) która pozwala mi na wyszukiwanie wszelkich miejscowych informacji o sklepach, aptekach, kawiarniach, rozkładach jazdy
i tysiącach innych rzeczy przydatnych w nieznanym miejscu.
Pozdrawiam Wikul
zo-sm
Posty: 2
Na forum od: 07 sie 2016 15:27
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: zo-sm »

Witam
Czy ktos obecnie jest w Szczawnicy i moglby sie podzielic informacja jaka jest tam pogoda?
kuracjusz amator
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 07 maja 2013 14:07

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: kuracjusz amator »

Polecam kamerki:

[link]
[link]
[link]

Pogoda taka jak w zasadzie w całej Polsce. :(
Ostatnio zmieniony 12 paź 2016 20:39 przez administrator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto linki
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Czy sanatorium "Budowlani" nadal należy do Związków Zawodowych, czy pozostała tylko nazwa?
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Sylaba pisze:Czy sanatorium "Budowlani" nadal należy do Związków Zawodowych, czy pozostała tylko nazwa?


Sanatorium Budowlani należy do prywatnego właściciela - spółki. A w ogóle jakie to ma znaczenie?
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Casandra pisze:A w ogóle jakie to ma znaczenie?
Za bardzo skomplikowane? :shock:
forumowicz

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: forumowicz »

Sylaba pisze:
Casandra pisze:A w ogóle jakie to ma znaczenie?
Za bardzo skomplikowane? :shock:
no, owszem. Bo nie wiem jakie to ma znaczenie dla potencjalnego kuracjusza.
sinobrody
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 329
Na forum od: 21 lut 2014 21:19
Staż sanatoryjny: 28

Re: Szczawnica Sanatorium Budowlani

Post autor: sinobrody »

Wi-Fi to uniwersalna łączność
'wikul" zgoda, ale pisząc o wi-fi miałem na myśli ciągłe zapytania o dostęp w pokojach lub w ogóle w sanatorium.

Masz w komórce i ja mam również bo korzystam z nawigacji, a w sanatorium podłączam komórkę pod laptopa i po kłopocie.
Jest to koszt raptem od kilku do kilkunastu zł miesięcznie i nie interesuje mnie czy jest wi-fi w obiekcie czy go nie ma.
Ja mam wszędzie i każdy tak może mieć bo każdy ma komórkę. :D
ODPOWIEDZ