Hotel Olecko marzec 2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Awatar użytkownika
pawel1974
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3510
Na forum od: 10 sty 2017 19:50
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: pawel1974 »

Jak byłem w Sobieszewie to czajnik był jeden na piętro i było [cenzura]. Żaden problem, wychodzisz na korytarz bieżesz czajnik a tu hehehe głosy prawie z wszystkich pokoi jak cię usłyszą, nalej więcej wody bo ja też będę robił(a) kawę czy tam herbatę. Wesoło zawsze było hehehe, tak więc żaden to problem. :lol:
forumowicz

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: forumowicz »

pewnie, że nie. Mówiłam, że to bardzo sprzyja nawiązywaniu kontaktów, ludzie się prędzej integrują. Wspólne zaparzanie a później wspólna kawa. I ciacho.

I już jesteś w grupie.
Czasami te mniej wypasione warunki lepiej integrują i pozostawiają lepsze wspomnienia niż luksusy.

Tylko jak dużo osób na piętrze to można latać z czajnikiem cały dzień :shock:
forumowicz

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: forumowicz »

Casandro dobrze zrozumiałam Twoją wypowiedź, każdy wyjazd sanatoryjny będziesz traktowała jak darmowe wczasy :( :(
Czy to jest fer w stosunku do ludzi potrzebujących wyjazdu rehabilitacyjnego :?:
Awatar użytkownika
pawel1974
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3510
Na forum od: 10 sty 2017 19:50
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: pawel1974 »

Casandra pisze:pewnie, że nie. Mówiłam, że to bardzo sprzyja nawiązywaniu kontaktów, ludzie się prędzej integrują. Wspólne zaparzanie a później wspólna kawa. I ciacho.

I już jesteś w grupie.
Czasami te mniej wypasione warunki lepiej integrują i pozostawiają lepsze wspomnienia niż luksusy.

Tylko jak dużo osób na piętrze to można latać z czajnikiem cały dzień :shock:

Kto nalewa wody ten ma pierwszeństwo do zalania kawy czy herbaty hehe i jest git. :P
forumowicz

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: forumowicz »

tak właśnie będę traktowała Peoniu.
Wczytaj się w posty ludzi którzy piszą - czy im rzeczywiście tylko o rehabilitację chodzi? Jadą odpocząć, zmienić klimat, poznać ludzi i korzystać z rozrywek.

poza rehabilitacją oczywiście.

Czyli tak jak ja. Jeszcze nie znalazłam postu, w którym by ktoś pisał, że jedzie wyłącznie na rehabilitację i nie będzie odpoczywał i korzystał z uroków miejscowości sanatoryjnych.

Peoniu - ja chętnie z Tobą porozmawiam ale z tego wątku nas zaraz wyrzucą.
A poza tym tu ludzie piszą o Olecku i pewnie nie do końca chcą czytać o innych sprawach.
forumowicz

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: forumowicz »

pawel1974 pisze: Kto nalewa wody ten ma pierwszeństwo do zalania kawy czy herbaty hehe i jest git. :P
no tak, tylko że przy okazji grzecznościowo nalewasz innym, tym którzy wołają o więcej wody . Jak na piętrze dużo ludzi mieszka to dużo wody musisz przynieść .
A jak ja piję dużo płynów, robię dużo herbat to na okrągło bym z czajnikiem latała i parzyła herbaty sobie i przy okazji innym ludziom grzecznościowo.

a wiesz... może to i dobry pomysł - w ty roku ZUS ani NFZ mnie nie wyśle to przyjadę do Olecka na etat. Będę parzyła herbatę tym, którzy czajników nie mają w pokojach :lol: :lol: :lol: :lol:

wywczasuję się, zarobię przy okazji... same plusy!
forumowicz

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: forumowicz »

Szkoda że nie masz PW ;) chętnie bym porozmawiała ale nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam
forumowicz

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: forumowicz »

no nie.
Już nie ma.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
pawel1974
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 3510
Na forum od: 10 sty 2017 19:50
Oddział NFZ: Warmińsko-Mazurski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: pawel1974 »

Bez przesady, naleważ cały czajnik, sobie robisz i ile tam starczy jeszcze, kończy się woda w czajniku i pałeczkę przejmuje następny. Tak to się robi i tyle hehe. :P
Casandra pisze:
pawel1974 pisze: Kto nalewa wody ten ma pierwszeństwo do zalania kawy czy herbaty hehe i jest git. :P
no tak, tylko że przy okazji grzecznościowo nalewasz innym, tym którzy wołają o więcej wody . Jak na piętrze dużo ludzi mieszka to dużo wody musisz przynieść .
A jak ja piję dużo płynów, robię dużo herbat to na okrągło bym z czajnikiem latała i parzyła herbaty sobie i przy okazji innym ludziom grzecznościowo.

a wiesz... może to i dobry pomysł - w ty roku ZUS ani NFZ mnie nie wyśle to przyjadę do Olecka na etat. Będę parzyła herbatę tym, którzy czajników nie mają w pokojach :lol: :lol: :lol: :lol:

wywczasuję się, zarobię przy okazji... same plusy!
forumowicz

Re: Hotel Olecko marzec 2017

Post autor: forumowicz »

no widzisz, dobrze, że wyjaśniłeś bo ja takich doświadczeń z czajnikiem nie mam.

Czyli co , nie będzie etatu w Olecku....
a już myślałam, że się załapię.... na darmochę ;) i jeszcze zarobię... a tu nic

dlaczego w swoich postach pokazujesz język?
Zablokowany