ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
henryk44
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 127
Na forum od: 28 lut 2014 17:20
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: henryk44 »

Jak długo czekałaś od czasu złożenia wniosku?Pozdrawiam!
Pola+Weronika
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 22
Na forum od: 14 lip 2016 12:43
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pola+Weronika »

Do otrzymanej wiadomości czekałam 31miesięcy.Do wyjazdu będą 33miesiące.
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: jacky6 »

Pola+Weronika pisze:
Wreszcie doczekałam się wyjazdu.Wczoraj w przeglądarce wyczytałam,że jadę do sanatorium Włókniarz -Busko Zdrój.
Turnus zaczynam od 26.07.2017 do 16.08.2017.
Witaj,
zatem wynika, że w okienku NFZ komunikat przydziałowy pojawił się na ca 2,5 miesiąca przed wyjazdem.
Termin znakomity.

O samym sanatorium dowiesz się przez forumową wyszukiwarkę - takie okienko + lupka w prawym górnym rogu.
Poza tym zawsze można pójść na zwiady do wujaszka Google.

:mrgreen: :geek:
Awatar użytkownika
beab
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 395
Na forum od: 08 mar 2012 10:23

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: beab »

Witam wszystkich oczekujących :) U mnie na dzień dzisiejszy numerek 97911 ...i czekam sobie :)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Dzień dobry, śląscy "Czekacze" :) ja mam takie zapytanie: czy nasz NFZ równo po 18 m-cach zwraca skierowanie do weryfikacji, czy też im sie to przeciąga wg. jakiegoś tam widzimisię ? za parę dni upłynie mi 19-ty miesiąc i cisza..... ( 10.2015 nr obecny 48891 - Laryngologia )
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7130
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka po 3500 na miesiąc

Post autor: jacky6 »

Pietka 50+ pisze: czy nasz NFZ równo po 18 m-cach zwraca skierowanie do weryfikacji, czy też im sie to przeciąga wg. jakiegoś tam widzimisię ? za parę dni upłynie mi 19-ty miesiąc i cisza..... - Laryngologia )
W lufciku będzie widać - znika numeracja a pojawia się informacja o przesłaniu wniosku do weryfikacji.
Wtedy należy zastawić czat u lekarza POZ ewentualnie u sympatycznej pani w rejestracji.
Te roztomiłe ludkowie zapodadzą wtedy gdzie pojedziesz za karę.
Lekarz POZ przykłada swoją pieczątkę ( sztympelek ) a dokument powraca do stolicy województwa.
Luknij co zapodają w lufciku ...
...
PS - w ostatnich dniach obserwuję jakieś spowolnienie w śląskim funduszu - choć w moim przypadku - w branży ruchowo - reumatologicznej.
Czekamy na wyjaśnienia z Jankego...

:mrgreen: to przyjemnie żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Witam wszystkich czekających w kolejce.Jeszcze nie wiem,czy mnie zakwalifikują, bo tyle co złożyłam wniosek. Mam nadzieję, że nie odrzucą. Zapowiadają likwidację NFZ i nie wiadomo co będzie dalej.Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Wszyscy już wyjechali?Ja zobaczyłam w ZIP, że moje skierowanie oczekuje na ocenę balneologa. Czy to oznacza,że zakwalifikują,czy też mogą odrzucić ? W kwietniu 2016r byłam w Kołobrzegu.Pozdrawiam śląską kolejkę.
Awatar użytkownika
ewasz
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 24608
Na forum od: 10 mar 2014 20:44
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: ewasz »

Aniu, jeśli złożyłaś wniosek po 12 miesiącach to myślę, że powinien być rozpatrzony pozytywnie.
Awatar użytkownika
Betina71
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1627
Na forum od: 05 lut 2016 08:03
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 3

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Betina71 »

Ania52 pisze:Wszyscy już wyjechali?Ja zobaczyłam w ZIP, że moje skierowanie oczekuje na ocenę balneologa. Czy to oznacza,że zakwalifikują,czy też mogą odrzucić ? W kwietniu 2016r byłam w Kołobrzegu.Pozdrawiam śląską kolejkę.
Niestety musisz jeszcze poczekać. Ja wróciłam z sanatorium w lipcu 2016 roku.W pazdzierniku złożylam kolejny wniosek ( poprzedni wyjazd był do szpitala uzdrowiskowego ) jednak został odrzucony,natomiast w lutym 2017 poszedł kolejny i został pomyślnie zakwalifikowany do sanatorium uzdrowiskowego i czas oczekiwania 31 miesięcy - KARDIOLOGIA. :kwiat: :kwiat: :kwiat:
ODPOWIEDZ