Międzywodzie Perła 29.06 2017

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
teresa2017
Posty: 2
Na forum od: 26 maja 2017 13:28
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: teresa2017 »

a w październiku też wszystko będzie zamknięte? Czy można tam coś robić w wolnym czasie? Coś organizują?
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1711
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: p-siak »

Będą zapewne wycieczki krajowe i zagraniczne, jest Rzemieślnik z całoroczną muzyką, jest plaża w zasięgu
wzroku.Będzie super, no chyba że prowadzisz życie na poziomie dwóch średnich krajowych, to wtedy będzie
trochę ubogo jak na taki poziom dochodów.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Karolina_123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 15 kwie 2013 18:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: Karolina_123 »

wróciłam z "Perły" to był koszmar nad koszmarami. Posiłki okropne , mortadela dwa plasterki, dwa plasterki pomidora lub ogórka ,bez przerwy kulka sera na śniadanie , dwie kulki ziemniaków na obiad , wszystkiego mało i podłej jakości .Mężczyźni chodzili głodni. Diety dla cukrzyków i lekkostrawne niewłaściwe. Codziennie o 17.30 kolejka do podpisu, schorowani ludzie o kulach i po operacjach stoją w kolejce bo kierownictwu nie chce się zrobić rubryki na karcie zabiegowej na podpis, rozrywek żadnych, przygnębiający wystrój, nie sprzątają w pokojach, ręczniki jak szmaty, pościele drą się w rękach, śmierdzą stęchlizną . Budynek rozbudowuje się więc smród lepiku i hałas młotów pneumatycznych. Gdyby nie bliskość morza , lato i miła koleżanka w pokoju nie wytrzymałabym tam psychicznie, Na basen z 200 osób jeździ 8 osób i to 6 razy w ciągu turnusu. oszczędzają na wszystkim , wyciskają z nas ile się da , bo to przecież Zus. Ludzie się boją i siedzą cicho. Ja odezwałam się i miałam przechlapane , napisałam skargę do W-wy bo tak nie może być , nie można godzić się na takie traktowanie. pozdrawiam wszystkich kuracjuszy i najbardziej żal mi tych którzy pojadą tam nie w sezonie
Awatar użytkownika
Karolina_123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 15 kwie 2013 18:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: Karolina_123 »

wróciłam z "Perły" to był koszmar nad koszmarami. Posiłki okropne , mortadela dwa plasterki, dwa plasterki pomidora lub ogórka ,bez przerwy kulka sera na śniadanie , dwie kulki ziemniaków na obiad , wszystkiego mało i podłej jakości .Mężczyźni chodzili głodni. Diety dla cukrzyków i lekkostrawne niewłaściwe. Codziennie o 17.30 kolejka do podpisu, schorowani ludzie o kulach i po operacjach stoją w kolejce bo kierownictwu nie chce się zrobić rubryki na karcie zabiegowej na podpis, rozrywek żadnych, przygnębiający wystrój, nie sprzątają w pokojach, ręczniki jak szmaty, pościele drą się w rękach, śmierdzą stęchlizną . Budynek rozbudowuje się więc smród lepiku i hałas młotów pneumatycznych. Gdyby nie bliskość morza , lato i miła koleżanka w pokoju nie wytrzymałabym tam psychicznie, Na basen z 200 osób jeździ 8 osób i to 6 razy w ciągu turnusu. oszczędzają na wszystkim , wyciskają z nas ile się da , bo to przecież Zus. Ludzie się boją i siedzą cicho. Ja odezwałam się i miałam przechlapane , napisałam skargę do W-wy bo tak nie może być , nie można godzić się na takie traktowanie. pozdrawiam wszystkich kuracjuszy i najbardziej żal mi tych którzy pojadą tam nie w sezonie
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: Fionka »

Karolina ja osobiście dziękuje za opinie , mimo ze nie przypadł mi w udziale ten obiekt ale za pewne sporo osób to przeczyta.Dziękuję za to że nie stosowałaś strusiologi ;) i zareagowałaś.Nauczmy się wreszcie że nikt nam nie daje jałmużny i to że musimy korzystać z tych pseudo dobrodziejstw to nie w nagrodę tylko jedynie mus aby jako tako funkcjonować .Wszem wiadomo że zdrowym nie dają skierowań na prewencję , oczywiście z wyjątkami wiadomo o co chodzi, ale takie osobistości trafiają na najlepsze ośrodki .Nam też nie raz udaje się załapać na te lepsze kąski :) Nie musimy się godzić aby za nasze jak dla mnie duże pieniądze wysyłano nas na byle jaką rehabilitacje w uwłaczające warunki i traktowano jako zło konieczne.Kto podpisuje kontrakty z tymi pseudo ośrodkami rehabilitacyjnymi :shock: :shock: :shock: Gdzie są kontrole :?: :?: Dla czego w błoto wyrzucane są nasze pieniądze :?: Jeszcze raz dziękuję
Awatar użytkownika
JoannaL1961
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 09 lut 2016 14:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: JoannaL1961 »

Ja jadę w październiku, aż strach się bać po tym opisie Karoliny :) mam nadzieje, ze nie będzie az tak żle :) Nie jestem wymagająca i raczej pozytywnie nastawiona. Ostatecznie jadę na rehabilitację a nie na wypoczynek :):):)
Pozdrawiam Wszystkich :)
Awatar użytkownika
Karolina_123
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 58
Na forum od: 15 kwie 2013 18:42
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: Karolina_123 »

Dzień dobry,jeszcze jedna uwaga a właściwie przestroga. Trzeba uważać na kanapy rozkładane ponieważ kiedy położycie się przy brzegu, przykładowo w nocy bezwiednie, możecie spać ponieważ są one niestabilne i przechylają się razem ze śpiącym, ja spadłam i musiałam łykać tabsy przeciwbólowe . Lekarka nawet nie zanotowała tego faktu , a zgłaszałam.
pozdrawiam Karolina
Gosia_Torun
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 5
Na forum od: 02 lip 2017 09:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: Gosia_Torun »

JoannaL1961 pisze:Ja jadę w październiku, aż strach się bać po tym opisie Karoliny :) mam nadzieje, ze nie będzie az tak żle :) Nie jestem wymagająca i raczej pozytywnie nastawiona. Ostatecznie jadę na rehabilitację a nie na wypoczynek :):):)
Pozdrawiam Wszystkich :)
Czy jedzie Pani do Perły do Międzywodzia na turnus od 7 października 2017r.? Ja również . Wyjeżdżam z Torunia.
Awatar użytkownika
JoannaL1961
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 29
Na forum od: 09 lut 2016 14:29
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Międzywodzie Perła 29.06 2017

Post autor: JoannaL1961 »

Tak jade w tym samym terminie. Wyjezdzam z Wloclawka.
ODPOWIEDZ