Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Smoczusia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 27 paź 2011 21:16

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Smoczusia »

No to niezle się bawiliście! :D
Ciekawi mnie, czy po takim sanatorium ZUS może cofnąć przyznane wcześniej świadczenie rehabilitacyjne?? Ktoś tam wcześniej pisał, że przy wypisie z sanatorium można zostać na wypisie cudownie ozdrowionym - jak ktoś to ujął "ozdrowienie na papierze" i czy może to mieć jakieś konsekwencje pożniej? Ze nie przedłużą potem świadczenia to rozumiem ale czy mogą skrócić????
Smoczusia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 27 paź 2011 21:16

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Smoczusia »

Dzień 2 pobytu: wcale nie jest az tak zle i jedzenie dobre, tylko wspollokatorka do kitu:(
mumin1238
Posty: 1
Na forum od: 15 lis 2011 11:41

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: mumin1238 »

połowa pobytu jedzenie niezłe nie ma na co nażekac można pojeść a jak nie to pizzeria po drugiej stonie ulicy bardzo dobra pizza piwo tez duzo sklepow w okolicy drugi bar w ktorym organizowane sa potancowki z piciem lepiej uwazac wiadomo 10 browarow nadzien i nie chwiac sie i bedzie dobrze co do rehabilitacji to tez nie ma na co nazekac jest tu prawie ponad 100 osob jezeli sie ktos sam przyklada do cwiczen to zawsze cos pomoze nie rozumiem tych ludzi co tak nazekaja na to sanatorium niewiem czgo oni oczekuja hotelu 5 gwiazkowego no ale zawsze sa tacy co im wszystko nie pasuje
Smoczusia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 27 paź 2011 21:16

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Smoczusia »

Który to już dzień pobytu??? Hmmm, trochę za szybko leci czas!, bo jak o mnie chodzi to bawię się tu świetnie!! Ale grunt to dobre towarzystwo! :D Potańcówki i karaoke jak najbardziej w porządku, a nawet lepiej niż bardziej ;) Niestety popsuło się jedzenie i 1/3 kuracjuszy cierpi na sensacje żołądkowe ale ponoć na poprzednich turnusach też tak bywało niestety.
Baza zabiegowa jest tu dosyć kiepska ale to niestety nie wypasione sanatorium lecz ośrodek prewencji zus wiec może i nie ma co wymagać więcej? Masaż mechaniczny na łóżku wodnym i taniec towarzyski zdziałały cuda ;)
roman
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 9
Na forum od: 01 sie 2010 07:36

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: roman »

jedziesz sie podleczyc cz\y zaszaleć bo jak zaszaleć to sa wcsy do wykupinia jak chcesz to ci spszedam glombie za pare groszy
gregor315
Posty: 1
Na forum od: 17 lis 2011 13:34

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: gregor315 »

A ja najchetniej zerznal bym ta cycata blondynke z 1 grupy i warszawianke.A najlepiej obie naraz!
Smoczusia
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 27 paź 2011 21:16

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: Smoczusia »

I tak oto ten wspaniały turnus się skończył :? Już przed południem budynek zaczął pustoszeć i robiło sie coraz ciszej i smutniej.... Każdy wracał z własnymi przemyśleniami i wrażeniami. Jedni bardzo zadowoleni, inni trochę mniej, ale wierzcie mi to tak naprawdę zależy od Waszego charakteru jak się będziecie tam czuć!! Jeśli ktoś myśli, że jest pępkiem świata i wszyscy będą koło niego skakać, prosić, i do tego jeszcze organizować czas wolny to nigdzie nie będzie czuć komfortowo. Tam naprawdę - wbrew temu co często lansuje się na tym forum - jest naprawdę nieźle! Nie trafiłam tam na ani jedną nieuprzejmą osobę! /chyba, że z kuracjuszy/. Wszyscy są mili i kompetentni, rehabilitantki i instruktorzy naprawdę fajni /może trochę przy ćwiczeniach indywidualnych (kinezyterapii) mogło by być trochę lepiej ale to już zależało na jakiego instruktora się trafiło bo np. p.Marcin zawsze wszystko super prowadził i zwracał uwagę na detale wykonania danego ćwiczenia. Kuchnia niezła, choć na początku była lepsza; z czasem jak pojawiały się notorycznie dania z kapustą już nie było tak wesoło!:( Dyscyplina w ośrodku jest dosyć duża bo o 21.00 trzeba było być w pokoju i czekać na wizytę lekarza, ale ja akurat w tej kwestii nie mam porównania bo w sanatorium byłam po raz pierwszy. Panią Psycholog uważam za naprawdę sympatyczną osobę i zajęcia z nią - przynajmniej dla mnie - nie były czasem straconym. Inne wykłady trzeba było odbębnić bo nie było innej rady.
Jedyne czego żałuję to, że paleta zabiegów nie była trochę szersza i ze w ogóle dany pacjent nie miał tych zabiegów ciut więcej (pewnie kontrakt?), a druga rzecz, że nie dane mi było -mimo obietnicy- wysłuchać pewnej historii o zakochaniu się "Psychologa" w "Pielęgniarce" do końca, ale to już zupełnie inna historia.....
forumowicz

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: forumowicz »

Właśnie doczytałam,jest bardzo dokładny opis tego obiektu jak i samej miejscowości. :roll:
akx
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 05 maja 2012 19:53

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: akx »

kruszynka1958 Wielkie dzieki za odp. tak czytalem o tym miejscu i juz sam nie wiem czy tam jest tak okrutnie ze odlicza sie dni do konca :shock: czy mozna w spokoju tam sie zrelaksować :)
akx
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 05 maja 2012 19:53

Re: Stróże Centrum Szkol.Rehab.im Ojca Pio

Post autor: akx »

Tak na marginesie nie jestem kobietą a wiesz może czy sa tam jakies roczniki 29-30 wiosen ? raczej bede jechał swoim autem to zabiore czajnik na wszelki wypadek i mały telewizor :D
ODPOWIEDZ