ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Witam ponownie, by napisać, że ten miesiąc był fajny jeśli chodzi o szybkość "spadających" miejsc na kardiologii. Było ich aż 4110. Przydałoby się, aby takie miesiące były cały czas :D

Pozdrawiam oczekujących :)
Awatar użytkownika
jacky6
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7120
Na forum od: 05 mar 2014 14:39
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 5

ŚLĄSKI - NFZ kolejka u reumatyków

Post autor: jacky6 »



Miesiąc maj po zamknięciu miesiąca i biura w Katowicach wykazał się cyfrą spadkową w postaci 4.100 numerów.
Gadka rzecz jasna o reumatykach.
Względem kwietnia to lekkie przyspieszenie ale co dalej ?

Pozdrawiam oczekiwaczy i oczekiwaczki.

:mrgreen: To przyjemnie czasami żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi... :ugeek:


Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Kolejny miesiąc oczekiwania zakończony osobistym numerem 1904 . dzisiaj było dosyć dużo zwrotów, kolejka jak huśtawka - kilka oczek w górę kilka w dół...i cały czas numer zajęty. Więc nawet nie mogłam się spytać, czy o mnie nie zapomnieli :shock: Nie wiem, jak tam pracują w piątek, będę nasłuchiwać.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Żeby nie było, że w śląskim zastój .... nie nieeeee, czekamy dalej. W tym momencie nr 1581, obiecany przydział do 2 tygodni. Pani każe cierpliwie czekać :twisted: Pozdrawiam
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Szczawnica "Nauczyciel" 28.06. - 19.07.2018 przy numerze 1466 ostatnim zaobserwowanym :D w podskokach przenoszę się do poczekalni ...na walizkach. Dobrze że walizka już jest . Pozdrawiam wszystkich Krajan i życzę równie pięknych przydziałów :kwiat:
JerzyP
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 15 lut 2017 18:18
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 1

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: JerzyP »

Moje gratulacje Pietko, wreszcie się doczekałaś :lol: Wspaniałe miejsce, dobre sanatorium i ten super czas :D Żyć nie umierać ;) Cieszę się razem z Tobą. Pozdrawiam :)
W imieniu własnym dziękuję za Twoje życzenia, mnie czeka jeszcze rok oczekiwania.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Samosia »

Pietka 50+ pisze: 06 cze 2018 11:37 Szczawnica "Nauczyciel" 28.06. - 19.07.2018 przy numerze 1466 ostatnim zaobserwowanym :D w podskokach przenoszę się do poczekalni ...na walizkach. Dobrze że walizka już jest . Pozdrawiam wszystkich Krajan i życzę równie pięknych przydziałów :kwiat:
Gratuluję długo wyczekanego przydziału :)
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Powiem Wam jeszcze tylko, że wyjazd przypada na przełom 32 i 33 miesiąca oczekiwania. Czyli jak na nasze standardy - przyzwoicie :lol: Obyście moi mili czekali jednak choć trochę krócej, tego życzę :kwiat:
Ania52
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 498
Na forum od: 13 lis 2016 17:48
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Ania52 »

Pietka50+,gratuluję i mam nadzieję,że jesteś w dobrej kondycji, bo do "Nauczyciela" trzeba się wspinać pod górkę. Poproś o pokój z widokiem na Palenicę.Napisz jeszcze, jaki miałaś napisany czas oczekiwania , bo ja ok 33 miesiące.
Na kardiologii ubyło dzisiaj 185 nr. Pozdrawiam Wszystkich.
Pietka 50+
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 580
Na forum od: 28 lut 2017 14:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 2

Re: ŚLĄSKI - NFZ kolejka

Post autor: Pietka 50+ »

Aniu, wysłałam Ci wiadomość na priv mam nadzieję, że dotarła ... :roll: a co do czasu oczekiwania - miałam 30 miesięcy, dlatego początkowo myślałam, ze to będą okolice maja. Ale pewnego razu, gdzieś tak w okolicach weryfikacji rozwiano moje wątpliwości :) 33 miechy
ODPOWIEDZ