Międzywodzie sanatorium Perła

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

nie wysyłałam, bo trafił mi się kierowca ;)
zadzwoń i zapytaj - wydaje mi sie, ze nie byłoby problemu, aby w recepcji odebrano Twój bagaz
kpilarska
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 kwie 2014 12:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: kpilarska »

Witam!! czy ktoś jedzie i skąd od 22 lipca 2018 do Perły?
Kacperanna
Posty: 1
Na forum od: 23 cze 2018 18:33
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Kacperanna »

Jadę ale skierowanie z zus mam od 19 lipca z okolic Łódzi, gdyby ktoś jechał to proszę o kontakt
Doti
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 08 lut 2018 22:14
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Doti »

Tojka, przekonałam się że Twoje opinie były zbyt pochlebne. W jednym zdaniu określę to tak: "takiego syfu, pod każdym względem, jeszcze nigdzie nie spotkałam"
kpilarska
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 7
Na forum od: 26 kwie 2014 12:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: kpilarska »

Kto jest teraz w Perle w Międzywodziu proszę o rzetelne opinie. Mam skierowanie od 22go
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

no cóż Doti, każdy patrzy swoimi oczami ;)
byc może nie byłaś w większym syfie (z ZUSu) ;)
ja byłam :)
Doti
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 25
Na forum od: 08 lut 2018 22:14
Oddział NFZ: Dolnośląski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Doti »

Tojka, byłam w różnych miejscach i tzw. "Pomnikach Komuny" też i nie oczekiwałam Wersalu, ale wszechobecny brud i wieczny plac budowy to tylko dwa z wielu aspektów. Organizacyjnie w Perłe działa się tak że przestrzegane są tylko te przepisy które można wykorzystać przeciwko kuracjuszowi. Traktuje się tutaj klienta jak intruza, nie masz prawa się o nic upomnieć a przecież dzięki nam funkcjonują i z nas żyją. Począwszy od p. Doroty, kierownika ośrodka, która zawsze występuje z pozycji władzy i w ten sposób chce zdobyć autorytet, szkoda że tylko kuracjuszy bo nad personelem nie panuje, po sprzątaczki, którym wiecznie coś nie pasuje i potrafią nawet obrazać klientów. Przykład idzie z góry, ale czego można sie spodziewać od kogoś kto nawet nie odpowiada na dzień dobry. Nie powinni świadczyć takich usług skoro to ich przerasta.
Tojka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 293
Na forum od: 29 mar 2012 19:13
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 11

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: Tojka »

co do placu budowy, to masz całkowitą rację - może być uciązliwy :) mi jednak on nie przeszkadzał (akurat na moim turnusie, nie wiercili, nie hałasowali - pewnie kasy brakło właścicielom ;) )
brud - no cóż, oprocz paru "kotów" nie zauważyłam aby bylo gorzej niz np w Gościmiu czy Koleczkowie ;)
o kierowniczce sie nie wypowiadam, bo omijałam ją z daleka (przeczytawszy na innych stronach internetowych cóz to za kobitka ) ;)

Doti, tak jak wcześniej napisalam - każdy patrzy swoimi oczami - mi zależało na rehabilitacji aby móc dalej pracować (akurat co do moich schorzeń była ok) i na odpoczynku po ogromnym stresie, który ciągnie się za mną od dwóch lat. Cala reszta to drugi plan ;)
moniqa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 07 lis 2017 19:29
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: moniqa »

Jakie macie opinie na temat rehabilitacji ogólnoustrojowej w tym miejscu?
moniqa
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 49
Na forum od: 07 lis 2017 19:29
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Międzywodzie sanatorium Perła

Post autor: moniqa »

Jak ktoś coś wie, to proszę o kilka słów.
ODPOWIEDZ