Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20164
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Felice »

Peonia trudno napisać o czymś co dopiero zaczęło przyjmować ludzi na turnusy. Ten był pierwszy i dopiero pierwsze opinie mogły się pojawić.
Medikur też miał przerwę w ZUSowskiej działalności. Wcześniej był opisywany dość szczegółowo.
forumowicz

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: forumowicz »

Chociaż to temat "Grębiszew" wtrącę kilka słów .

Fakt z tym ośrodkiem ZUS tylko podpisał umowę także nie mogło być żadnych opinii ale tak jak piszecie było sporo zapytań o ten ośrodek , a dlaczego po powrocie tylko jedna osoba (może się mylę) cokolwiek napisała ?? , skąd mają się brać opinie .... , jeśli tylko pytamy i to z pretensją , że nikt nie odpowiada :roll:

Po każdym swoim pobycie piszę dość obszerny tekst z oceną ośrodka , właśnie dlatego aby następna osoba miała jakiś pogląd , uzupełnienie wiedzy ze strony www.
W przypadku zapytań o obiekt w którym byłam kilka lat temu nie odzywam się , bardzo często zmienia się niestety jak pokazuje życie na niekorzyść ...

Wierzę , że wreszcie ktoś opisze Grębiszew , spokojnie bez inwektyw, zacietrzewienia czy też piania peanów .
Rozumiem, że niektóre informacje rzeczywiście nadają się tylko na PW ale często w postach czytam: wróciłam/łem było ok , a reszta na priw" dlaczego??
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: andrzej1955 »

Witam,ostatnio wszyscy którzy zadają pytania o Obiekt,warunki i wszystko inne-stają się bardzo roszczeniowi-natychmiast napisać im opinię i to bardzo aktualną-a w przypadku pokierowania do przeglądarki czy wrzucenia gotowego linku-nie raczą nawet powiedzieć magicznego słowa...dziękuję-a co dopiero spodziewać się opinii czy opisu po powrocie z ich strony-niestety forma i klimat tego Forum też się zmieniła-Tym bardziej słowa Podzięki należą się Tym którzy po powrocie pofatygowali się i poświęcili troszkę czasu na umieszczenie aktualnej opinii,Pozdrawiam z Optymistyczną nadzieją że jednak sporo osób będzie się udzielało-przekazując swoje opinie po pobycie-tu na forum-otwartym tekstem :)
Zofija
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 8
Na forum od: 30 lip 2018 17:36
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Zofija »

Roman 58 z góry dziękuję i czekam na relację. My zaczynamy od 10 września. Pozdrawiam
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Goska206 »

Wniosek o przeniesienie złożony do ZUS oby się udało.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: wiktor64 »

Kurcze takie osrodki jeszcze istnieją to wielki szok przynajmniej dla mnie .
a teraz o opiniach już gdzieś na forum pisałem ,ludzie jadąc do sanatorii to pytają o opinie jak jest itd
i tak robi 3]4 kuracjuszy ale żeby napisac opinie po pobycie to poco nie jade już
niech sie inni martwią i tak tu jest taka jest prawda ,po co mam pisać to na tyle narka
Jacekp
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 12
Na forum od: 07 lip 2018 20:47
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Jacekp »

u nas nie było problemu, mi zmienili miejsce dwa razy. Teraz jade do Gościmia i super
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

Mam pytanie do jackap czy przy zmianie miejsca dostales ten sam termin czy juz dalsze miesiace np pazdziernik itd :D
Goska206
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 18
Na forum od: 13 cze 2018 12:03
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Goska206 »

Marika, ja np pierwszy raz jak zmieniałam to miałam zmienione miejsce i termin, tylko akurat pierwszy miałam na październik nałęczów a potem grębiszew sierpień, wszystko zależy od tego czy gdzieś się zwolni miejsce. ;)
Marika1962
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 51
Na forum od: 20 maja 2017 14:07
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: Centrum rehabilitacyjno - medyczne Wellnes Grębiszew

Post autor: Marika1962 »

No wlasnie ja mam pazdziernik i chcialabym pazdxiernik ale nie wiem czy probowac zmienic bo sie obawim c tego grebiszewa a moga byc pozniejsze terminy
Zablokowany