NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
forumowicz

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: forumowicz »

Świnoujście ośrodek Swarożyc...
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Felice »

No chyba opłacało. Swarożyc jest dobrym obiektem na pobyt. W ścisłym sezonie głównie dla Niemców.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Fionka »

Gratuluję Krajanie . Swarożyc świetnie położony , blisko do Rusałki i Bałtyku na zabiegi , fajna klimatyczna kawiarenka obok Bursztyn gdzie będą wydawane posiłki a zaraz po nich na pyszną czekoladę w Bursztynie . Super przydział.
forumowicz

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: forumowicz »

Teraz się rozglądam za parkingiem niezbyt drogim bo pojadę samochodem i może ktoś podpowie gdzie trzymał swój pojazd... z tego co się rzuca w oczy to przy sanatorium Rusałka po 25zł za dobę ...
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Dzia_dek »

Murko niczego bym nie szukał na Twoim miejscu. Z dniem 30 września w części nadmorskiej przestanie
obowiązywać strefa płatnego parkowania i można będzie zaparkować samochód bezpłatnie na miejskich
parkingach. Jeśli szukasz parkingu strzeżonego to zapytaj na ul. Piłsudskiego 9. To około 1 km od
"Swarożyca". W lipcu parkowałem tam samochód po 20 zł doba. Przy dłuższym parkowaniu na każde 7 dni,
jeden dzień był gratis. Masz jeszcze blisko parking na Sienkiewicza przy skrzyżowaniu z Piłsudskiego oraz
przy pływalni na promenadzie. W sprawie parkowania dzwoniłbym w ostatnim tygodniu września. Myślę, że
po sezonie wakacyjnym ceny na płatnych, strzeżonych parkingach zdecydowanie spadną.
Awatar użytkownika
szron57
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 29 lis 2016 07:06
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: szron57 »

I ja się wreszcie doczekałem :D :D dostałem Busko-Zdrój Włókniarz w pazdzierniku :D :D :D :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Kasia50
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 97
Na forum od: 12 wrz 2017 12:09
Oddział NFZ: Łódzki

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Kasia50 »

Szron, gratuluję, to teraz tylko pomalutku pakuj walizy ,ja za niedługo witaj morze :D Pozdrawiam, miłego pobytu. :D
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: Fionka »

Szron gratuluję Buska . Ja już drugi raz poluję na zwroty do Buska ale to marzenie ściętej głowy. Od którego pazdziernika zaczyna sie turnus?
Awatar użytkownika
szron57
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 104
Na forum od: 29 lis 2016 07:06
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 11

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: szron57 »

Fionka jadę od 4.10. do 27 10 a w Busku będę 5 raz ale trzy wyjazdy były prywatnie do 21 WSZUR a 1 z NFZ Do Krystyny .Pobyty wspominam miło :D :D :D Do Włókniarza chodziło się na tańce , w tym roku były tam dechy ;) :D i wszyscy kuracjusze bawili się tam :D :D :lol: ;) ;)Myślę , że będzie ok Pozdrawiam miło oczekujących i życzę dobrych skierowań Pozdrawiam miło i ciepło :) :) :kwiat: :kwiat: :kwiat: :kwiat:
endriu_re
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 68
Na forum od: 14 mar 2012 21:38
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 3

Re: NFZ - Łódzki- czas oczekiwania?

Post autor: endriu_re »

Witam wszystkich w kolejce dzisiaj przyszło potwierdzenie że czekamy 26 miesięcy wniosek złożony w sierpniu :roll: no cóż do dzieła :lol:
ODPOWIEDZ