Sanatorium Lech Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Agnes888
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 21
Na forum od: 09 wrz 2016 22:39

Sanatorium Lech Kołobrzeg

Post autor: Agnes888 »

Witam. Czy ktoś jedzie do Sanatorium Lech we wrześniu z NFZ. Proszę o informacje, jakie aktualnie są pokoje w tym sanatorium dla kuracjusz NFZ oraz do której godziny są zabiegi. Pozdrawiam.
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Kołobrzeg ,,LECH'' NFZ 18.08.2018

Post autor: K66+ »

Witam wszystkich zainteresowanych opinią o Lechu🙋‍♂️
Szanowni przyszli kuracjusze i kuracjuszki, pobyt w tym sanatorium to wygrana w Lotto (nie jest to tylko moja opinia)!!! Trzy tygodnie wspaniałego wypoczynku połączonego z przemiłą obsługą na zabiegach rehabilitacyjnych, posiłkach, pań sprzątających, opieki medycznej co tu wyliczać- całego personelu tego ośrodka. Jadło które nam serwowano to mega smaczne domowe potrawy. Czytałem wpisy o nie ciekawym traktowaniu kuracjuszy NFZ względem gości komercyjnych. Nic z tych rzeczy! Mieliśmy oddzielną stołówkę i cudowną obsługę😊. Nie chcę się powtarzać odnośnie parkingu, kawiarni i że wszystkie zabiegi są na miejscu o tym już wielu pisało. Najważniejsze że za 623zł (byłem w pokoju 2-u osobowym i jest to opłata z klimatycznym i dodatkowymi usługami tv, czajnik itp) spędzicie wspaniale 21 dni ćwicząc, spacerując, tańcząc, plażując, porostu dbając tylko o siebie😁. Życzę wszystkim tej WYGRANEJ 👍.
Jeśli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.
Serdecznie pozdrawiam wdpółkuracjuszy 18.08-8.09. 2018🙋‍♂️😊
K66+
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 39
Na forum od: 25 maja 2018 10:40

Re: Sanatorium Lech Kołobrzeg

Post autor: K66+ »

K66+ pisze: 13 wrz 2018 11:19 Witam wszystkich zainteresowanych opinią o Lechu🙋‍♂️
Szanowni przyszli kuracjusze i kuracjuszki, pobyt w tym sanatorium to wygrana w Lotto (nie jest to tylko moja opinia)!!! Trzy tygodnie wspaniałego wypoczynku połączonego z przemiłą obsługą na zabiegach rehabilitacyjnych, posiłkach, pań sprzątających, opieki medycznej co tu wyliczać- całego personelu tego ośrodka. Jadło które nam serwowano to mega smaczne domowe potrawy. Czytałem wpisy o nie ciekawym traktowaniu kuracjuszy NFZ względem gości komercyjnych. Nic z tych rzeczy! Mieliśmy oddzielną stołówkę i cudowną obsługę😊. Nie chcę się powtarzać odnośnie parkingu, kawiarni i że wszystkie zabiegi są na miejscu o tym już wielu pisało. Najważniejsze że za 623zł (byłem w pokoju 2-u osobowym i jest to opłata z klimatycznym i dodatkowymi usługami tv, czajnik itp) spędzicie wspaniale 21 dni ćwicząc, spacerując, tańcząc, plażując, porostu dbając tylko o siebie😁. Życzę wszystkim tej WYGRANEJ 👍.
Jeśli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.
Serdecznie pozdrawiam wdpółkuracjuszy 18.08-8.09. 2018🙋‍♂️😊
Jolanta1
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 02 sty 2018 17:49
Oddział NFZ: Pomorski

Re: Sanatorium Lech Kołobrzeg

Post autor: Jolanta1 »

Czy z ZUS - u też można tam pojechać?
bonia50+
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 136
Na forum od: 05 wrz 2013 08:28
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Lech Kołobrzeg

Post autor: bonia50+ »

Jolu1 :)Do Lecha niestety nie . W Kołobrzegu z ZUS-em ma podpisaną umowę Hotel Medikur ( ETNA ul. portowa 18)'.
pozdrawiam :kwiat:
ODPOWIEDZ