Gryf - Kołobrzeg

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Karlino
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 11 wrz 2018 22:18
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Karlino »

Maria K pisze: 07 lis 2017 21:18 Witam, esia62 dziękuje za odpowiedzi :serce: , interesuje mnie jeszcze jak tam jest z internetem. :kwiat:
Internet tylko przy recepcji, restauracji i przy komputerze w bloku B
Karlino
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 11 wrz 2018 22:18
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Karlino »

Maria K pisze: 16 gru 2017 21:36 Jedzenie dla NFZ to można powiedzieć byle co, i bardzo duża różnica miedzy komercja a NFZ.
Witqm. Proszę zwrócić uwagę że gość prywatny płaci cenę za dobe tyle ile Pani za cały pobyt.
Karlino
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 11 wrz 2018 22:18
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Karlino »

GIENIA pisze: 21 gru 2017 15:29 Dziękuję Mario za ten wpis o Gryfie :kwiat:
Psy łażące po sanatorium :evil:
Psy nie mogą cchodzić po sanatorium. Muszą posiadać aktualną książeczkę zdrowka,obroże przeciw pchłom. Koszt 40 zl doba
Karlino
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 10
Na forum od: 11 wrz 2018 22:18
Oddział NFZ: Zachodniopomorski

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Karlino »

Gelek pisze: 31 sty 2018 06:10 Skoro znajoma, to niech zwróci uwagę na zespół. Jak ja byłem rok temu, to "grał" dwuosobowy duet (facet blondyn i dziewczyna taka dość tęga), niestety 90% leciało z playbeck'u. Na żywo były tylko jakiś wstawki od czasu do czasu na saksie i wokal.
Pod koniec imprezy, to już nawet jakoś specjalnie nie udawali że cokolwiek grają :(
Pan Tomek i Pani Alicja. Mało piosenek grali z playbecku. Ale też to jeden z lepszych zespołów w mieście. Niestety już ich nie ma
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Ewucha »

Witaj Karlino mozesz opisać jak jest w tym Gryfie bo być może tam trafie a nawet napewno :roll: dzieki i pozdrawiam , jestem rownież z zachodniopomorskiego
forumowicz

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: forumowicz »

opinia Karlino , przypuszczam , że będzie na 6+ ;)

poczytaj https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/v ... 5%82obrzeg
Awatar użytkownika
Ewucha
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 497
Na forum od: 08 wrz 2017 12:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Ewucha »

Waldeklat45 pisze: 13 wrz 2018 09:22 opinia Karlino , przypuszczam , że będzie na 6+ ;)

poczytaj https://www.forum.nasze-sanatorium.pl/v ... 5%82obrzeg
Dzieki Waldek 45 troche stare te opinie ale Iwonka o bazie zabiegowej opisala a to dla mnie najwazniejsze reszte dam rade przezyć jak papieru toaletowego zabraknie dokupie jak opisano w Pustkowie :lol: a i zjesć mozna na zewnątrz nawet trzeba, czekam na opinie Karlino dzięki i pozdrawiam
Awatar użytkownika
Maria K
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 692
Na forum od: 18 maja 2015 14:34
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 7

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: Maria K »

Witam,byłam w Gryfie w grudniu 2017r .
Starałam się wszystko na bieżąco opisywać.
Nie wiem kim jest Karlino ,ale podejrzewam że to ktoś z pracowników Gryfa. I dlatego zaprzecza faktom,i piszę bzdury.
Będę odpowiadać po kolei, nie interesuje mnie czy psy miały książeczkę szczepień czy nie,faktem jest że w czasie mojego pobytu biegały po korytarzach,szczekały ,obwąchiwały nas w windzie,i nie tylko mnie się to nie spodobało.
Proszę nie opowiadać głupot,że kuracjusz komercyjny płaci tyle za dobę co my za cały pobyt.Bo musiał by to być hotel 5 gwiazdkowy,a Gryf na pewno takim hotelem nie jest.W takim przeliczniku to komercja za 3 tygodnie pobytu zapłaciła by 12 tysięcy. A to już jest gruba przesada.
Też jeżdżę na kurację prywatnie,i wiem ile się płaci w grudniu nad morzem.
O rozplanowaniu zabiegów też pisałam,zabiegi były rozłożone na cały dzień .na przykład po kąpieli borowinowej miałam 10 minut do gimnastyki w basenie,kilka razy chodziłam i zmieniałam plan zabiegów bo to był wielki problem żeby dopasować tak zabiegi żebym nie musiała z czegoś rezygnować.Większość obsługi rzeczywiście była miła i pomocna,ale dwie panie na kąpielach to zachowywały się jak by pracowały tam za karę,ciągle były obrażone i złe na wszystkich. A już prosić ich o zmianę gdz kąpieli to nie było sensu,nawet jak nikogo nie było to twierdziły że nic nie można zmienić.
Panie sprzątające były bardzo miłe,papieru zawsze był spory zapas ,ręczniki wymieniały,jeśli się o coś poprosiło to nigdy nie było żadnego problemu.
Jedzenie też opisywałam,nie będę się powtarzać.
Ewucha jeśli jeszcze chcesz coś wiedzieć,to pytaj,odpowiem.
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1690
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: p-siak »

Pani Alicja i pan Tomek grają w innych sanatoriach np.Mesko.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7780
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Gryf - Kołobrzeg

Post autor: darek »

Karlino pisze: 11 wrz 2018 22:42
Maria K pisze: 16 gru 2017 21:36 Jedzenie dla NFZ to można powiedzieć byle co, i bardzo duża różnica miedzy komercja a NFZ.
Witqm. Proszę zwrócić uwagę że gość prywatny płaci cenę za dobe tyle ile Pani za cały pobyt.
....Droga Pani Karolino

z całym szacunkiem ,ale chyba Nie zna Pani wartości ile kosztuje pobyt -pobyt 21 dniowy w ramach NFZ a ile pobyt nawet w Apartamencie.
Otóż Pobyt 21 Koszt jaki ponosi NFZ to kwota 2 000 złotych plus To co Pani -Ja ponosimy pojawiając się jako Wkład własny uzależnione jest to od pokoju czyli od 300 do nawet 500 ..Musi Pani też Pamiętać o kolejnych HARACZACH które Pani ponosi -opłata Klimatyczna -która jest w w cenie pokoju bodajże 3,5 na dobę kolejne 70 złotych , TV w cenie -Kuracjusz płaci średnio 90 złotych ..czajnik w cenie Pani 20 Plus taki news jak ręcznik -Gość prywatny ma zagwarantowane wymiane 1 -Pani 3 złote , pościel co 7 dni -Pani kuracjusz płaci

Reasumując koszty ponoszone to 2 000 NFZ , 500 Kuracjusz pokój ,70 opłata klimatyczna , TV pościel ,reczniki i inne 150 złotych
Razem daje =około 2 800 do 3 000 złotych
a ile kosztuje doba w pokoju 1-2 osobowym w Gryfie wg cennika to kwota od 125 złotych do 150 w tym posiłki i 2 zabiegi plus doktor czyli pobyt 21 dni
czyli Pobyt PRYWATNY 21 to koszt PORÓWNYWALNY do tego co Obiekt bierze od Nas

Ceny porównałem do standardowego pokoju 2 osobowego .
Oczywiście Apartament na ostatnim piętrze w Bałtyku z widokiem nad morze to inna kwota bo ten Fakt kosztuje od 1 500 złotch za dobę ale może w nim przebywać nie jedna ale do 6 osób
ODPOWIEDZ