Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
malgosia_b
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 23 paź 2018 16:20
Oddział NFZ: Mazowiecki

Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Post autor: malgosia_b »

Witam wszystkich. Jadę do sanatorium Ziemowit w Iwoniczu Zdroju w terminie od 31.10.2018. Bardzo poszukuję informacji o tym sanatorium np dotyczącą pokoi, zabiegów. Jeśli ktoś chciałby się podzielić swoimi wrażeniami to chętnie posłucham.
Ostatnio zmieniony 24 paź 2018 15:55 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uściślono tytuł
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój

Post autor: jan19557 »

Małgosiu w prawym górnym rogu wpisz nazwę sanatorium i miejscowość, kliknij na lupkę i milej lektury. Jedno mogę napisać, że wczoraj padła instalacja klimatyzacji i nieczynny jest basen prawdopodobnie do końca tygodnia więc jest szansa , że jak przyjedziesz to wszystko będzie już OK. Powodzenia.
malgosia_b
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 23 paź 2018 16:20
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój

Post autor: malgosia_b »

Dziękuję za podpowiedź. Z tego co napisałeś wynika, że jesteś teraz w tym sanatorium to może podpowiesz który pokój wybrać bo czytałam , że część pokoi jest po remoncie
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Post autor: Shahid17 »

Cześć. Byłam w Ziemowicie na przełomie września - października , mogę parę rzeczy przekazać : najlepsze pokoje są na II piętrze od numeru 200 do 205 ,ewentualnie I piętro też od 100 do 105 ,ale tam to już gorszy standard .Ludzie bardzo narzekali na pokoje na parterze ,są one na poziomie tarasu ogólnego i kawiarni,okna wychodzą na północ są bez balkonu ogólnie ciemne i ponure,podobnie jest z pokojami zlokalizowanymi na poziomie zabiegowym mają numery coś koło 500 ,okna na północ bez balkonów. Baza zabiegowa super ,personel bardzo ale to bardzo fajny, sympatyczny i jak się nie robi problemów to idzie w miarę możliwości na rękę. Posiłki bardzo dobre , gotowane na miejscu gorące .Ręcznik jest jeden, szklanka , talerzyk , łyżeczka .czajnik jest na korytarzu jeden na piętro , można pożyczyć żelazko na recepcji , ja miałam swoje to nie wiem czy coś się płaci, ,za net nie polecam płacić jest słaby i działa praktycznie tylko na korytarzu ,telewizor koło 40 zł na pokój.W kawiarni oprócz poniedziałku tańce .Ja miałam super turnus ,bardzo fajni i zgrani ludzie ,czego też życzę . Jak będziesz potrzebować jakieś info to pytaj w miarę możliwości ,napiszę. :)
malgosia_b
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 23 paź 2018 16:20
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Post autor: malgosia_b »

Bardzo dziękuję za dobre rady
malgosia_b
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 23 paź 2018 16:20
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Post autor: malgosia_b »

malgosia_b pisze: 23 paź 2018 16:29 Witam wszystkich. Jadę do sanatorium Ziemowit w Iwoniczu Zdroju w terminie od 30.10.2018. Bardzo poszukuję informacji o tym sanatorium np dotyczącą pokoi, zabiegów. Jeśli ktoś chciałby się podzielić swoimi wrażeniami to chętnie posłucham.
malgosia_b
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 23 paź 2018 16:20
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Post autor: malgosia_b »

Shahid17 mam jeszcze pytanie orientu tujesz się może jak wcześniej ie trzeba być żeby załapać się na te ładne pokoje
Shahid17
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 135
Na forum od: 22 kwie 2014 15:08
Staż sanatoryjny: 4

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Post autor: Shahid17 »

Ja byłam przed 6:00 rano i udało się dostać pokój na 2 piętrze ,najlepiej tak wcześnie bo potem to już klapa.Pozdrawiam miłego pobytu, jak coś to pytaj sory, że dopiero teraz piszę ale może jeszcze się przyda to info. :D
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7752
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Post autor: jan19557 »

Małgosiu proponuję przyjechać dzień wcześniej lub załatwić sobie nocleg gdzieś na kwaterze prywatnej z czym nie powinnaś mieć problemu. Powodzenia
malgosia_b
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 23 paź 2018 16:20
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Ziemowit Iwonicz Zdrój od 31.10.2018

Post autor: malgosia_b »

Shahid bardzo dziękuję za odpowiedź. Wszelkie informacje są bardzo przydatne. Też myślałam o tym żeby być tam rano tylko że ja mam 5 godzin jazdy więc będę musiała wyjechać w nocy. A ty skad jechałaś? Szkoda że nie można telefonicznie zarezerwować pokoi?
ODPOWIEDZ