kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Formalności związane z wyjazdem do sanatorium - wnioski, skierowania, koszty, terminy, zwolnienia, itp.
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

Fionka pisze: 21 paź 2018 21:34 Małgosiu prywatnie . Zwroty z NFZ odpuściłam na razie ZUS jeżeli będzie łaskawy to może w listopadzie pozytywnie orzeknie potrzebę rehabilitacji a realizacja zapewne w 2019 roku. Muszę się ratować bo szpitalna na 2021r ale o tym juz pisalam. ciesze sie że wyjazd udany i pewnie akumulatory naładowane. :serce:
Oj, tak naładowane...ale ja to cała ja. Wczoraj wróciłam, a dzisiaj zabrałabym jeszcze nierozpakowaną walizkę i pojechała znowu. Niestety brak urlopu...no i funduszy. Wniosek do NFZ złożony, ale wyjazd nastąpi w 2020 roku. Zastanawiam się nad ZUS. Będąc teraz w Połczynie zgadałam się z osobą mieszkającą w Łodzi, która w styczniu br. złożyła wniosek, na komisji stanęła po 3 tygodniach a w maju wyjechała w ramach ZUS. Wyjechała w maju, bo w ogóle to chciała wyjechać w okresie wakacyjnym. Usłyszała, że aby jechać w m-cach letnich za wcześnie złożyła wniosek...powinna zrobić to później.Teraz mnie korci aby spróbować. Jutro mam wizytę lekarską u lekarza rehabilitanta, w grudniu w neurochirurga.
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Gosiu j właśnie byłam w maju z ZUS . Wniosek składałam w grudniu a komisję miałam w styczniu . Dostałam super Dziwnówek. Teraz zrobię tak samo , chociaż miałam składać w listopadzie ale jadę od 1do 15 grudnia i mam obawy aby wcześniej nie wezwali na komisje .
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Fionka pisze: 20 paź 2018 19:52 Hej Grudniowe Dziewczyny. Halinko , w jakim ośrodku byłaś w Krynicy . Chyba się wybieram tam właśnie w Grudniu aby naładować akumulatory .
Hej :!:
Bardzo lubię Krynicę . Dobrze się tam czuję , i chętnie bym z Tobą Elu pojechała :)
Ale powstrzymuje mnie tylko stan mojego konta :lol: :lol: :lol:
Byłam w sierpniu w Soplicowie ,wszystko było Ok , ale zabiegi w Poddębicach są lepsze ;)
A Ty Elu do jakiego ośrodka się wybierasz ?
Serdecznie Was wszystkie Laseczki pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

:lol: :lol: Halinko właśnie do Soplicowa . Cała reszta wysoko a ja nigdy nie wiem w jakiej będę w danej chwili kondycji . Myślałam o Damisie ale zimą może być różnie , to samo Mielec i co wtedy zejdę do dołu i finito :lol: Napisz jak jest w tym Soplicowie . Mam zaklepana jedynkę , niestety była ostatnia i łazienka na zewnątrz , do własnej dyspozycji ale trzeba wyjść z pokoju . no cóż ważne że jedynka i nikt mnie nie znienawidzi jak będę chrapu, chrap. Mam nadzieje , że nic mi nie stanie na przeszkodzie i wyjadę :roll:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Fionka pisze: 23 paź 2018 19:58 :lol: :lol: Halinko właśnie do Soplicowa . Cała reszta wysoko a ja nigdy nie wiem w jakiej będę w danej chwili kondycji . Myślałam o Damisie ale zimą może być różnie , to samo Mielec i co wtedy zejdę do dołu i finito :lol: Napisz jak jest w tym Soplicowie . Mam zaklepana jedynkę , niestety była ostatnia i łazienka na zewnątrz , do własnej dyspozycji ale trzeba wyjść z pokoju . no cóż ważne że jedynka i nikt mnie nie znienawidzi jak będę chrapu, chrap. Mam nadzieje , że nic mi nie stanie na przeszkodzie i wyjadę :roll:
Nie wiem jak wyglądają w Soplicowie jedynki bez łazienki . ;)
Ja miałam dwójkę na pierwszym piętrze z łazienką.
W 2015r byłam w Abatonie ,który jest też fajnie usytuowany i ma super zabiegi .
Ja wybrała bym Sanatorium Abaton. :)
Buziaki :serce:
Awatar użytkownika
maria123
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 1596
Na forum od: 04 lis 2013 21:03
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: maria123 »

Pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
Halynka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 316
Na forum od: 02 sie 2017 12:58
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 7

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Halynka »

Dziewczęta co z Wami :?:
Serdecznie pozdrawiam :serce:
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: Fionka »

Hej , hej ja jakoś żyje . Właśnie wróciłam z Zumby a dzisiaj dostałam w kość :lol:
bozenka999
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 828
Na forum od: 26 cze 2017 13:14
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 1

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: bozenka999 »

Pozdrawiam,wszystko w porządku :lol: :kwiat:
Awatar użytkownika
gosiam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 665
Na forum od: 01 mar 2013 18:28
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 16

Re: kto złożył wniosek w grudniu 2015 roku?

Post autor: gosiam »

U mnie też wszystko OK. Postawić do pionu a wszystkie się odezwą. :lol: Buziaki :)
ODPOWIEDZ