Krynica Zdrój 4.01.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: forumowicz »

A ja tu skromnie i cicho bez spotkaniu z młodym bo mnie młodzi chłopcy nie interesują ... :mrgreen:
Piter1975
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 13 gru 2018 23:51

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Piter1975 »

Moim zdaniem na tym forum przewaźają hipokryci bo jak moźna pisać o spotkaniach a potem się z tego wycofywać i pisać dalej blb bla bla wychodzi na to źe źycie sobie a pisania sobie
forumowicz

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: forumowicz »

Piter, niestety czasami tak jest - pleciemy sobie , a naprawdę nikt nie chce konkretnie powiedzieć np.: przy Nikiforze o godzinie 15 .

Jedno jest pewne (wg. mnie) , jeśli nie chcemy się z kimś spotkać nie należy tego wymuszać ,

Piotrze Krynica jest duża , ośrodków także - życzę mimo małego zgrzytu fajnego pobytu :) (nawet mi się zrymowało ;) )

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Fionka
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 9386
Na forum od: 09 mar 2015 18:09
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Fionka »

Bibi , podpisuję się pod Twoją wypowiedzią . Nic , na siłę . Dodam , że takim zachowaniem ludzie sami sobie wystawiają cenzurkę . Resztę , niech każdy sobie dopowie. ;)
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Felice »

Ja powiem tak....
Jeżeli ktoś pisze na forum o spotkaniu,a potem tego nie robi to znaczy że za forumowym nickiem kryje się ktoś nie do końca szczery.
Ilekroć padło hasło jakaś miła kawa się zdarzyła i nikomu nic się nie stało. Przyjście na nią to nie zobowiązanie do dalszych spotkań. Nie zawsze była kontynuowana dalsza znajomość,bo w końcu nie musi.
Najbardziej irytujące jest wyciąganie informacji i podglądanie.
Samo zalogowanie się tutaj i pisanie jest wejściem do jakiejś społeczności. Nie chcesz poznawać nikogo w realu,nie musisz...tylko po co o tym piszesz.
Trochę racji ma Piter...to jest hipokryzja.
Awatar użytkownika
Samosia
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1236
Na forum od: 09 lut 2017 21:58
Oddział NFZ: Śląski

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Samosia »

W Lwigrodzie z tego co wiem z tego forum jestesmy we trzy i owszem spotykamy sie miedzy zabiegami,czasem na chwilke przysiadziemy i pogadamy...jednak kazda z nas chodzi tez swoimi drogami,rowniez kazda poznala nowych ludzi i z nimi rowniez sie czas wspolnie spedza :)
Piter1975
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 13 gru 2018 23:51

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Piter1975 »

Kaźdy do sanatorium po za zdrowiem przyjechał po co innego brakło by forum aby wszystkie aspekty opisać jeden garnie się do społeczności drugi od niej stroni szuka wyciszenia ale nie moźna przyjmować źe za kaźdym nikiem pseudonimem kryję się coś złego trochę luzu .A i dzięki za komentarze piterr
Piter1975
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 13 gru 2018 23:51

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Piter1975 »

Moźe trzeba się jasno określić mam tyle a tyle lat szukam osóby osób do wspólnego spędzenia czasu do luźnych rozmów byle nie o pracy
Piter1975
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 13 gru 2018 23:51

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Piter1975 »

Zacznę od siebie mam 44 lata wybieram się do źegiestowa nie jest to anons matrymonialny ani źaden inny kto chce mi towarzyszyć#
Piter1975
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 17
Na forum od: 13 gru 2018 23:51

Re: Krynica Zdrój 4.01.2019

Post autor: Piter1975 »

Polecam dobry kryminał Remigiusza Mróza na początek Ekspozycja akcja dzieje się w tatrach lub wiele innych jego tytułów zaczniesz czytać i nie moźesz pszestać
ODPOWIEDZ