Dziewice w sanatorium

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: darek »

oj po co tyle wylewnych słów Odnośnie.....
Idoli etc

Język Polski jest trudnym językiem Mieszkańcom tego kraju wydaje się że Mogą krytykować
Nie każe Ci Być odludkiem odnośnie tematu zapodanemu Przez Pana? Panią - MANY
Nie korespondowałem ani NIGDY nie miałem przyjemności Poznania tej Osoby.
Może ETYKA -sieci jest zła

Może Każdy Forumowicz powinien miast Nicku przedstawiać się Swym Imieniem Nazwiskiem zamiast Awartów Powinno być zdjęcie.

Uniknęlibyśmy wielu nieporozumień NIKT nie zakladał by kolejnych Kont

PRAGNĘ Cię Poinformować ,że Jestem Jedyna Osobą na tym Forum -Która znaną jest z Imienia Nazwiska z prawie adresem zamieszkania i Peselem.

MANY jest to kolejne konto Jednej Osoby ,która bawi się na Forum do Czasu do póki Regulamin pozwala BAWI się wywołując może i nieraz Uśmiech na ustach. Zauważ Bijemy pianę Ktoś Neguje postępowanie -Ja Bronię bo jest śmiesznie .

Zauważ Jedno Portal trwa kilka lat ile jest Osób ,które trwają od Początku Jest Rotacja a w związku z tym i TEMATY się wyczerpują stąd Nasz Many.

Dziś wchodząc na Portal zauważyłem ATAK Hakera zapewne Pan Administrator poradzi sobie ,ale podejrzewam w którym kierunku będa skierowane Oczy podejrzenia
Dobrze że znane jest chyba IP komputera

Darku wyluzuj Życie jest tak Krótkie ze szkoda się denerwować Ja też nie wchodze w tematy ,które mnie irytują Nie Odpowiadam Osobom ,które każdy Mój wpis ATAKUJĄ
Wpisuję ich do IGNOROWANYCH i zyję w nieświadomości co o Mnie Piszą Życząc IM TYLKO ZDROWIA
moderator
Moderator
Posty: 431
Na forum od: 19 cze 2013 09:12

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: moderator »

Tylko tak gwoli wyjaśnienia... Darku, to nie był haker (ci łamią zabezpieczenia i robią szkody) lecz zwykły spamer, czyli osoba, która zarejestrowała się na forum normalną drogą, a jej celem było umieszczenie postów z jakąś tam reklamą.
Miłego dnia.
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7782
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: darek »

Oby tylko BAŁAGANU nie na robiono Innym nie posiadającym odpowiednich zabezpieczeń .
Dziekuję za CZUWANIE
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Każdy pisać może trochę lepiej lub trochę gorzej ,ale nie o to chodzi co jak komu wychodzi chciałoby się zaśpiewać. ;)
Dopóki moderator i admin lub admin i moderator tematu nie zamykają to piszmy ,żartujmy trochę lepiej lub trochę gorzej .
Darek nie tłumacz się po co? :o :!:
Pozdrawiam
Kuracjusz 54
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

Darek, krótko.
Mam nadzieję że nie Traktujesz tego co teraz piszemy, kłótnią, tylko polemiką.
Ja tak to traktuję, Jak Mówisz szkoda zdrowia.
Tobie Tematy P. "many" i jego podejście do ludzi, szczególnie Kobiet odpowiada,a to co Pisał w 2013 to był popis "wysokich lotów" bo było i jest śmiesznie, ok.
Mnie nie śmieszy to co Pisał wcześniej, forma, poziom do jakiego sprowadzał ludzi, szczególnie Kobiety to żenada, więc poprosiłem by sam się odniósł do tematu,i tyle.
To co Pisał wcześniej ustawia Go Samego dość nisko w drabince teorii Darwina. I mi nie do śmiechu.
A tematy Wrzuca od początku pisania, co Mu już wtedy wytykano.
Oczywiście pisać może, nikt Mu nie broni.
No, ważne że jest czasami śmiesznie.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: many »

Florka pisze: 10 sty 2019 20:52 Many...dzieciak z Ciebie..a może dziewica do tego? No chyba, że faktycznie mamy do czynienia z płcią żeńską...i kilkoma nickami w końcu co tam. . Beznadziejne te tematy, beznadziejny brak normalnej konwersacji na poziomie oraz wyrażania myśli (przeważnie tego nie robię, ale przejrzałam Twoje posty). Wybacz komentarz, ale jeżeli jesteś facetem i w realu takim jakim kreujesz się tutaj to...ja wymiękam. Chyba tyle...
Florka ,, stawiam ze masz wykształcenie pedagogiczne , to widac ,,,,zawsze uwazałem ze nauczycielki i pielegniarki sa ,,,,,,,,,,,,,z innej planety,, he,he :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
many
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 805
Na forum od: 10 cze 2013 19:00
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: many »

hanys pisze: 10 sty 2019 22:01 nie karmić trolla
sam zdechnie i przestana sie pojawiac tematy z d*** wzięte
hanys ne podniecaj sie ,,,zieje od ciebie złosc , mysle ze masz problemy z erekcja ale spoko to mozna leczyc,, :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Miriam
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 414
Na forum od: 03 lis 2018 15:32
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: Miriam »

Łooo .....Ale się temat rozhulał :lol:
forumowicz

Re: Dziewice w sanatorium

Post autor: forumowicz »

many pisze: 12 sty 2019 17:40 hanys ne podniecaj sie ,,,zieje od ciebie złosc , mysle ze masz problemy z erekcja ale spoko to mozna leczyc,, :lol: :lol: :lol:
co tak cieniutko? na więcej nie stać?
wiesz,mnie wku**,obrazić lub wyprowadzić z równowagi potrafią tylko naprawdę inteligentni ludzie.
Wiec co byś nie zrobił to nie masz żadnych szans.
Zablokowany