Podlaski NFZ

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Awatar użytkownika
Smerfetka1
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 585
Na forum od: 23 lut 2019 11:32
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Smerfetka1 »

Ciszę się na ten długo wyczekiwany przydział 😀 31.03.wojskowy Busko Zdrój. Oczywiście, że opiszę swój pobyt.Mam nadzieję że będzie super😀 dziękuję i pozdrawiam :kwiat:
zajaczek2325
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 13
Na forum od: 21 lut 2019 21:16
Oddział NFZ: Podlaski

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zajaczek2325 »

Po raz pierwszy wybieram się do sanatorium Dąbki Susmed? :kwiat: 23.03.na forum mało aktywnie uczestniczylam dotychczas. :kwiat: Kto tez w tym terminie tam się wybiera z podlaskie?
forumowicz

Re: Podlaski NFZ

Post autor: forumowicz »

moze ja , ale nie wiem kiedy :mrgreen: :)
mija rok , jak złożyłem wniosek :roll: :mrgreen:
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

zajaczek2325 pisze: 01 mar 2019 14:00 Po raz pierwszy wybieram się do sanatorium Dąbki Susmed? :kwiat: 23.03.na forum mało aktywnie uczestniczylam dotychczas. :kwiat: Kto tez w tym terminie tam się wybiera z podlaskie?
Teraz kończy lub właśnie skończyła Zawiela z naszego wątku pobyt w Susmedzie.Możesz ją wypytać o szczegóły. Obiecała również opisać to na forum po powrocie.
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

Waldeklat45 pisze: 01 mar 2019 15:23 moze ja , ale nie wiem kiedy :mrgreen: :)
mija rok , jak złożyłem wniosek :roll: :mrgreen:
To poczekaj jeszcze trochę...... :lol:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Hej ,hej!!! Wróciłam ;) przepraszam,że tak długo się nie odzywałam,ale wiecie,jak to jest w sanatorium,na wszystko nie ma czasu :lol: a po sanatorium,również trzeba dojść do siebie :serce: :serce:
Tak na serio.Wróciłam 9 lutego o 23.00.10 lutego o 08.00 mąż mnie powiózł na SOR.Słuchajcie,ja w życiu nie miałam problemów z ciśnieniem 180/115 i puls 105. Dostałam kroplówkę posiedziałam,odpoczęłam i wygonili :) do domu.Mijają 3 godziny,sytuacja się powtarza i wtedy się naprawdę zdenerwowałam.Znajomy,który jest ratownikiem i akurat mnie widział w gigancie,powiedział abym jechała do miejskiego na Sienkiewicza.Tam bez kolejek,pani doktor dała tabletkę pod język i wypisała receptę.Dopiero się wszystko unormowało.Oczywiście ,od nowego tygodnia,latanie po lekarzach,robienie badań.Taki wpływ na mnie miało morze,a może nie tylko morze ;) :D ,to pewnie zabiegi.
Generalnie było bardzo zaje......,tak jak zawsze powtarzam,wszystko zależy od ludzi,od zgrania.Po mimo że Dąbki zimą,to dziura,ale my nie narzekaliśmy.Dużo spacerów nad morzem.
Opowiem Wam sytuację.Chodzimy z moją kompanką nad morzem i zbieramy bursztyny :lol: kamienie,odwracam sie i mówię ,ZOBACZ JAKIE TOWARY IDĄ ZA NAMI i poszłam dalej szukać skarbów.Idę,idę,coś mówię a koleżanka się nie odzywa, what the fuck? Odwracam się ,cofam się,podchodzę a ten jeden towar,to mój sąsiad hihihihihihih MATKO I CÓRKO SĄSIAD,MUSIELIŚMY PRZEJECHAĆ 650 KM ABY SIĘ W DĄBKACH SPOTKAĆ.Sąsiad stacjonował w sanatorium obok,miałam dobrze,bo zabrał moją malusią walize do domu autem.Miałam już wykupiony bilet powrotny ,więc nie skorzystałam z okazji.....może żeby to nie był sąsiad :lol: :P Wracałam jak dama z łasiczkę ,tylko z podręczną.Trzeba się umieć ustawić w życiu :lol: :D
Duszyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6079
Na forum od: 28 paź 2018 19:17

Re: Podlaski NFZ

Post autor: Duszyczka »

:lol: :lol: :lol: Zajefajnie napisane. :lol:
Faktycznie...farta miałaś z tym sąsiadem. ..Góra z górą.....itd..jak to się powiada.. :lol:
Unormowałaś jakoś te ciśnienie? Swoją drogą to pewnie za dużo tego powietrza nawdychałaś się z solą.. ;) :mrgreen:
Kuruj się. .dzięki za opis.. :serce:
Awatar użytkownika
zawiela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1227
Na forum od: 02 sty 2013 08:44
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Podlaski NFZ

Post autor: zawiela »

Już wszystko w normie,za dużo atrakcji było ;) i dlatego ciśnienie podskoczyło.
W ostatni dzień,jeszcze wlazłyśmy do morza,fakt ,że tylko do kolan a to pomogło w podniesieniu .
Ale co tam,dla nas harcerzy ,żyje się tylko raz :serce: :serce: :serce:
forumowicz

Re: Podlaski NFZ

Post autor: forumowicz »

czytam , że krajanka zadowolona - superancko :D
Awatar użytkownika
kremewa
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 137
Na forum od: 12 lip 2013 20:32
Oddział NFZ: Podlaski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Podlaski NFZ

Post autor: kremewa »

Zawiela, ciśnienie ustabilizowane, pobyt udany - teraz tylko czekać na nowy przydział. :lol:
A tak na poważnie to i tak miałaś szczęście, ja tez w Susmedzie kilka lat temu zaliczyłam
wirusowke, która dopadła prawie cały turnus i doleczalam ja jeszcze po powrocie.
Ale mój pobyt tez byl super. Ja mam sentyment do Dąbek. Do Kołobrzegu tez. :roll:
ODPOWIEDZ