Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Widzę ze po weselu wszyscy jeszcze śpią ;) mam nadzieję że wszyscy dobrze się bawili :D teraz trzeba gotować obiadek...i potem jeszcze odespać noc...pozdrawiam całą " Bagatelke"... :kwiat:
forumowicz

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: forumowicz »

Kolejny dzień nieprzerwanego deszczu. I zimna. Mąż na uczelni, nie muszę nigdzie jechać...szkoda, ze maj bo jesienią lubię jeden taki dzień spędzić jak chcę. Czyli lenistwo z książką 😉 łeb mi pęka po imprezie, dobrze, ze poprawiony nie było. Jak dojde do siebie postaram się ubrać skołtunione nieco myśli w słowa. Miłej niedzieli dla wszystkich.
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witam Wszystkich :kwiat: Ja już wyspana po weselu ,w uszach i w głowie jeszcze mi szumi ... :lol: :lol:
Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę pięknego nowego tygodnia :serce:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witam ślicznie..... :kwiat: ...... miłego dnia życzę i czekamy na relację Florci :)

I wybaczcie, ale będzie mnie teraz bardzo mało........ już za 2 tygodnie zlatują mi pierwsi goście..... czas będę miała wypełniony i pewno Forum zejdzie na plan dalszy. Ale myślami będę z Wami :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14485
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Witam deszczowo, ale nie pochmurnie :oops: , Bożenko nie przemęczaj się, bo do sanatorium numerek długi, a żyć trzeba :roll:
Imprezy jedna za drugą :lol: nawet nie ma się kiedy wyspać, a tu noce coraz krótsze ;) :lol: ... miłego dnia :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Witam mieszkańców... :D :serce:

Teraz tak będzie że komputer pójdzie na dalszy plan....wakacje...działki...oraz inne imprezy czas zaczynać....

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę spokojnego dnia
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witam wszystkich cieplutko w ten deszczowy i chłodny dzień :)
ANDY12345 pisze: 14 maja 2019 08:59 Bożenko nie przemęczaj się, bo do sanatorium numerek długi, a żyć trzeba :roll:
A gdzież tam przemęczanie się. Ja sobie cenię zdrówko....... i jak mnie czas nie pogania, to sobie wszystko na spokojnie robię. Dlatego już teraz wszelkie przygotowania pomalutku ogarniam, by nie okazało się, że trzeba będzie noce zarywać. :)
Ale w sumie jak masz trochę wolnego, to ja nie pogardzę pomocą :D Tym bardziej, że będę miała do wkopania 5 żywotników (tui) na pniu :D :D Zapraszam i kakałko postawię :lol:

Miłego popołudnia życzę :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14485
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

Jak się pod słupy kopało na 1,4 - 1,7 , to co to jest tuja na 30 centymetrów :lol: :lol: :lol: , którą ręką ? nie masz większych wyzwań :o :oops:
Przy takiej pogodzie to się szybko przyjmą :) ... ciepłych dni i słoneczka :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14446
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: GIENIA »

Bożenka - ogrodnik :D
U mnie brrr , zimno i deszczowo :(

Pozdrawiam wszystkich :kwiat:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58744
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

A u mnie piękne słoneczko :D byłam na popołudniowym rozruchu :D
Też pozdrawiam :kwiat: :serce:
ODPOWIEDZ