Starzy forumowicze nowe nicki?

Tu można inicjować tematy niemieszczące się w zakresie innych kategorii.
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Florka! i wszystko na temat. :)
Awatar użytkownika
smuga
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 991
Na forum od: 25 sty 2017 21:57
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 8

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: smuga »

Florko napisałaś …. a) odejdę ze spektakularnym hukiem i co z tego jak i tak będę na bieżąco bo przecież mam prawo pooglądać z konta nr 2..lub 3. 8-) Przecież to forum jest otwarte i każdy nawet nie zalogowany otwiera i czyta , tyle że nie może pisać :lol: :lol: Ja raczej myślę że są to osoby lubiące się kreować pod różnymi postaciami ….kobieta udaje mężczyznę albo i odwrotnie . Często czytam jakiś tekst i albo jest to bardzo zniewieściały mężczyzna albo właśnie kobieta udająca inną płeć :mrgreen: Osoby które poznają się w realu są dla mnie bardziej wiarygodne w swoich poglądach . Chociaż i one mogą mieć drugie konto i kreować zupełnie inne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość . I która jest prawdziwa ….cóż :roll: tego nie wie nikt . Ale taki jest internet :mrgreen: tu można być każdym , więc dobrze czasem ;) ;) i jak to mówią brać tą forumową rzeczywistość z pewną dozą nieśmiałości :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14295
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: ANDY12345 »

Fiorciu, możesz czytać posty jednego Forumowicza, musisz tylko kliknąć Jego nick i wyświetli Ci się strona z danymi, po prawej stronie na dole będą : posty użytkownika, kliknij go i wyświetlą Ci się wszystkie posty w kolejności czasu wpisu .
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Tak prawdę mówiąc, do czego to Komu potrzebne? ;) Rozumiem dzieci, młodzież, bawić się chcą.
Zastanawiam się czy podszywanie się za kogoś innego, granie na czyiś emocjach, czy to przyjemność, dla dorosłego Człowieka? :) Niesmak raczej.
Powroty na forum, naturalne. Ale czy Człowiek jest inny, zmieniając nick? I tak spotka tych samych Ludzi po drugiej stronie, stare tematy wrócą...
Nic się nie zmienia.
Spotkania w realu i tak wszystko weryfikują, Człowiek z sieci i tak pozostanie Człowiekiem w realu, mimo różnych charakterów można się dogadać.
Może się mylę... ;)
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Zdarku , nie jestem "tuzem" forum ale jestem Tu od niespełna 5 lat i był taki moment kiedy prawie zlikwidowałam konto, myślę , że jeśli podjęłabym ostatecznie taką decyzję to chyba bym nie wróciła , a jeśli tak - to mój nick byłby identyfikowalny .
Przez długi czas funkcjonowałam pod nickiem : barbara-g1, w pewnym momencie zmieniłam go na Bibi i nigdy nie ukrywałam że jestem inną osobą .
Był czas na wysyp podwójnych nicków , ale .... jeśli kogoś to bawi ..... nawet nie staram się tego zrozumieć :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: GIENIA »

Widzisz Basiu , gdy ja zakładałam pierwszy profil , byłam pewna , że na forum piszą tacy sami ludzie , jacy otaczaja mnie w realu ... życzliwi , pogodni i szczerzy . Takich osób jest tutaj baaardzo dużo ( min. Ty :) ) ... kilka przesympatycznych osób poznałam w realu :serce:
Trafiają się też jednak sfrustrowane , złośliwe hieny , które za swe nieudane życie obwiniają wszystkich tylko nie siebie . Takie hieny atakuje dokoła , patrzą gdzie i kogo by ponizyc , zakpić z kogoś , ośmieszać , pokazać mu , ze jest maluczkim ....
Kiedy takie hieny mnie zaatakowały .... bo ośmieliłam się mieć inne zdanie niż one , poprosiłam o usunięcie konta .
Miałam stały kontakt z kilkoma osobami z forum , a na forum ... czytałam tylko Wasze wpisy , postanowiłam za namową osoby z forum wrócić , oczywiście pod innym nickiem . Nie ogłaszałam na forum , że wróciłam , jednak wiele osób mi życzliwych wiedziało , ze to ja ... nikogo nie gram , nie udaję , jestem sobą , piszą swoje opinie , informuję o wyjazdach i oceniam ośrodki w których byłam , staram się pomagać innym .... Tyle , ze ... :D wróciłam o wiele silniejsza , swoje zdanie wyrażam śmiało , a hieny już mnie nie irytują , bardziej wzbudzają moje współczucie - przynajmniej jedna ;) a w myśl powiedzenia , że .... ;) staram się ją omijać z daleka ;)
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Gieniu , co tu powiedzieć .... :roll: ale dziękuję, miło mi :kwiat:

życzę wszystkim Nam fajnego klikania :)
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Podjazdówki i kłótnie . Szukając dzisiaj tego tematu , zastałem zamknięte drzwi . Zatem , pozwólcie Państwo , że w tym temacie napiszę kilka swoich spostrzeżeń , gdyż to posty zawarte min. w tym temacie , zainspirowały mnie to napisania :

Kilka dni temu , po niezbyt przyjemnej wymianie zdań z jednym z użytkowników , napisałem do Niego prywatną wiadomość , proponując zaprzestanie naszych wywodów , pytając czy wyobraża sobie sytuacje , że kiedyś spotkamy się na jakimś spotkaniu w jednej grupie . Jak sobie spojrzeć w oczy , jak podać dłoń ? Odpisał - no , byłoby nam obu głupio .
I ja wiem , że byłoby .
Spieramy się tak na prawdę bez powodu , a osoba ta jest jedną z bardziej szanowanych przeze mnie użytkowników . Przede wszystkim jest lojalna i niekonfliktowa .


Dzisiaj podobny tekst napisałem do innego użytkownika , ten zaś odpisał mi , ze nigdy nie pojedzie na spotkanie , wiedząc , ze będzie na nim , użytkownik - nazwijmy Go - X .
Odpisałem , że hipotetycznie możliwa jest sytuacja , że ów użytkownik spotka jednak użytkownika X .
Mój rozmówca zna użytkownika Y , który zna również użytkownika X . I sytuacja - gdy zupełnie przypadkowo , użytkownik , o którym piszę spotyka użytkownika Y , w towarzystwie nieznajomej osoby . Serdeczne powitanie i dłoń wyciągnięta do nieznajomej osoby . Okazuje się , że to X .
Osoba ta odpisała mi wtedy dokładnie to samo co mój pierwszy rozmówca :) , dodając , że i użytkownik Y znalazłby się w niezręcznej sytuacji .

A teraz pytam ( również siebie ) - po co nam te wszystkie podjazdówki , po co nam te zaczepki i udowadniania sobie czegoś nawzajem ? Życie jest zbyt krótkie , aby tracić je na spory , zwady i konflikty .
Spróbujmy szanować się wzajemnie , a jeśli już Ktoś jest nam solą w oku , nie komentujmy Jego wpisów , nie odnośmy się do nich .
Ja ze swej strony składam taką obietnicę .

Przez jakiś czas , nie będę brał czynnego udziału w życiu forum , co nie oznacza , że nie będę lurkerem ;) będę miał na Was oko :P

Co złego , to nie ja - Waldek :)
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Waldku , aż mi dech zaparło :)

pięknie napisałeś , normalnie kwiatuszek Ci się należy :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: GIENIA »

bibi pisze: 17 maja 2019 11:28 Waldku , aż mi dech zaparło :)
Mnie też :oops:
Zablokowany