Spotkanie

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
forumowicz

Spotkanie

Post autor: forumowicz »

czas na real,kiedy i gdzie?
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Kiedy i gdzie?
W sumie.... Też się pytam. Urlopu mam jeszcze ponad 40 dni, motocykl już jest bardzo konkretny,sezon rozpoczęty... mogę jechać.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: Felice »

Max pisze: 15 maja 2019 13:39 czas na real,kiedy i gdzie?
W czerwcu w Busku?
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

w sumie mam około 250 km więc jest to w moim zasięgu na jednodniowy wypad :) można spróbowac, ale trzeba bedzie sie ewakuować z tego tematu bo nam admin da po uszach :)
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Busko mam na liście planów tylko z urlopem krucho. Finansowo trochę też ...a odległość spora nie ogarnę w 1 dzień 😔 I racja...pewna doza nieśmiałości wskazana 😁 tak odnośnie dostępu do forum można czytać wpisy w tematach, ale nie można zajrzeć do danych forumowiczów i np.tą drogą czytać tylko jego posty a oto często chodzi 😉 No i priv, brak możliwości założenia tematów. . Jeszcze podwójnej osobowości nie wypróbowałam. Może się skuszę 😃
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: Felice »

Florka przytulę Ciebie u siebie 8-)
Przemyśl,drugi raz taka okazja nie trafi Ci się.
A z tymi kilkoma nickami,czy też zakładaniem nowego konta to od pewnego czasu mnie to lotto. Jak ktoś lubi żyć w fałszu i obłudzie to jego problem i jego sumienie.
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

Masz miejscówkę w Busku 😁? Nigdy nie miałam okazji zażyć kapieli siarczkowych , samo Busko ze zdjęć mnie osobiście zachęca do wizyty. Zresztą jak czytam Wasze posty to wychodzi na to, że lepiej znam Chorwację niż polskie uzdrowiska. Ale to na też mam plan. Długoterminowy. Będziemy w kontakcie jak się coś urodzi. 🙂
forumowicz

Re: Starzy forumowicze nowe nicki?

Post autor: forumowicz »

ANDY12345 pisze: 15 maja 2019 17:10 Fiorciu, możesz czytać posty jednego Forumowicza, musisz tylko kliknąć Jego nick i wyświetli Ci się strona z danymi, po prawej stronie na dole będą : posty użytkownika, kliknij go i wyświetlą Ci się wszystkie posty w kolejności czasu wpisu .
Andrzejku dzięki. Mam ten " problem" , że mało węszę, bardzo rzadko wchodzę na posty konkretnego forumowicza. Konto jedno, Florka jedna, wystarczy 😉
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20088
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Spotkanie

Post autor: Felice »

Masz miejscówkę w Busku 😁?
Jak już coś się urodzi u Ciebie to dzwoń. Ja będę w Busku od 2 czerwca do 22 czerwca.
Diablice to tylko w siarze :lol:
forumowicz

Re: Spotkanie

Post autor: forumowicz »

łojć.. byle nie 2 i 8 czerwca bo w te dwa dni jestem nieosiągalny
ODPOWIEDZ