Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Rehabilitacja narządu ruchu. Sanatoryjne leczenie chorób stawów, kręgosłupa, ograniczenia ruchowe, stany pourazowe stawów i kości.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: kejton »

Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego.
Została mi przyznane sanatorium w ramach prewencji ZUS. Mam możliwość wyboru sanatorium.
Jestem po 3 operacjach neurologicznych i zależy mi na profesjonalnej bazie rehabilitacyjnej (basen, dobry sprzęt, duży wybór zabiegów i profesjonalni rehabilitanci i masażyści). Drugim mniej ważnym ale istotnym kryterium są warunki mieszkaniowe, dobre jedzenie i ciekawa okolica.
Będę wdzięczna za odpowiedź
endipower
Posty: 4
Na forum od: 15 maja 2019 20:54
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: endipower »

polecam Ci rehabilitacja Leonardi w szymanowie, mazowieckie. Przemiła obsługa, dobre jedzenie, fajny personel, dobre warunki bytowe.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: kejton »

Pięknie dziękuję może skorzystam w przyszłości ale pytanie dotyczyło sanatorium ZUS
forumowicz

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: forumowicz »

Endipower, jak widzę firma działa od listopada 2018 (przynajmniej w tym momencie została zarejestrowana ), jeśli zachwalasz to prosimy o więcej . Tutaj chcemy wiedzieć sporo :)

Jeśli jesteś pracownikiem ..... , to wcześniej czy później będziemy o tym wiedzieć :roll:
Czasami warto szczerze i uczciwie zamieścić reklamę i zaprosić do siebie :)
Awatar użytkownika
Dzia_dek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 3415
Na forum od: 26 cze 2013 07:55

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: Dzia_dek »

Kejton obawiam się, że chyba nie do końca dobrze zrozumiałaś co te miłe panie miały na myśli.
Wydaje mi się, że ZUS nigdy nie dawał takiej możliwości jak wybór ośrodka z całej swojej puli.
Owszem przedstawiano kilka (cztery, pięć) miejsc, z których można było jedno wybrać. Sporo
jednak osób pisze, że i to się już mieniło i wraz z decyzją na piśmie przychodzi już skierowanie
na konkretny termin i miejsce. No i jeszcze jedna sprawa. Nie wiem czy znajdziesz taki ośrodek,
który spełniałby Twoje oczekiwania co do rehabilitacji, zakwaterowanie, wyżywienia i okolicy.
Niemniej jednak życzę powodzenia i ewentualnie trafionego wyboru.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: kejton »

Dziadek
Nie napisałam, że będę miała wybór z pośród wszystkich sanatoriów ZUS ale mogę przedstawić pracownikom ZUS moje preferencje.
Jestem po komisji i rozmawiałam z bardzo miłymi Paniami w ZUSie w Warszawie. Jak uprawomocni się decyzja mam zadzwonić i dowiem się jakie są dostępne sanatoria i w jakim terminie. Pytałam o konkretne sanatorium i na ten moment dostępny termin jest już na październik.
Jak napisałam rehabilitacja jest dla mnie najważniejsza. Gorsze zakwaterowanie, jedzenie i okolicę zniosę dzielnie.

Będę wdzięczna za odpowiedź na zadane przez ze mnie pytanie a nie omawianie innych spraw. Nawet jeśli nie dostanę sanatorium takiego na jakie liczę będę miała rozeznanie, które sanatorium ma dobrą rehabilitacje i stawia na nogi.

Powtórzę więc pytanie:
[b]Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego[/b]
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: andrzej1955 »

Witam,bardzo rozległy temat-radziłbym poczytać ranking na najlepsze sanatorium-z reguły są to Wojskowe Obiekty i jeżeli mają podpisane umowy z ZUS i znajdą się w kręgu zaproponowanych Ci miejsc to radziłbym któryś z nich wybrać-a tak to jest ciężko cokolwiek doradzić,Pozdrawiam,Dużo Zdrowia Życzę i owocnej rehabilitacji,a po powrocie mogłabyś podzielić się swoimi spostrzeżeniami :)
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: kejton »

Dostałam sanatorium Róża w Ustroniu. Bardzo się cieszę, bo maja tam dobrą rehabilitacje na której mi zależało. Wyjeżdżam 9 października 2019 r.
kocak1982
Posty: 4
Na forum od: 04 lip 2019 15:47
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: kocak1982 »

Witam...Idę na komisję do ZUS 12 lipca,jestem po acl kolana,będę chciał żeby gdzieś mnie wysłali do sanatorium tak jak 7 lat temu na to samo....
Pytanie?
Który obiekt nad morzem polecacie ? :roll:
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jakie polecacie sanatoria ZUS na rehabilitację kręgosłupa lędźwiowego

Post autor: kejton »

Kocak1982 nad morzem najlepszy Dziwnówek sanatorium Jantar
ODPOWIEDZ