Wieniec Zdrój 30.05

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Buntownik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 17 lis 2018 02:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: Buntownik »

Trzeba zabrać worek srebrników:)poza tym klapki,dresy,czepek na basen,ze 2 ręczniki(na miejscu też ci dadzą 2 ręczniki),środki czystości-szczoteczka,mydło,szampon,żel,grzebień,chusteczki(papier toaletowy jest w nadmiarze hehe),długopis albo dwa,na historię choroby lekarz za bardzo nie patrzy jedynie przeprowadza wywiad z Tobą.

Do tego bierz dużo ciuchów by przez 24 dni mieć w czym chodzić-bo poza przepierką na większe pranie nie ma co liczyć.W pokoju będziesz miała kubek,czajnik także musisz sobie ogarnąć kawkę i herbatę i będzie git.

Przygotuj się na to,że jak nie jesteś osobą towarzyską to czeka ciebie nuda poza zajęciami-tak nudnej miejscowości w życiu nie widziałem.Co Włocławka można dojechać autobusem linii 11 tam jest sporo sklepów i marketów,kino a jak ktoś lubi to koszykówkę(W niedzielę Anwil awansował do finału mistrzostw Polski gdzie zagra lokalne derby kujaw z drużyną Torunia)

Jeśli lubisz turystykę to z całego serca polecam Toruń.Jeśli chodzi o pokóje jednoosobowe to są dwie opcje jedna dryndnij na recepcję z dużym wyprzedzeniem i przedstaw im czemu chciałabyś jedynkę,ewentualnie opcja dwa powiedz że dopłacisz róznicę za drugą osobę by być sama w dwójce-nawet najlepsze zabiegi rehabilitacyjne może zepsuć ''kłopotliwy'' współspacz-od wiszenia na telefonie,po palenie,chrapanie na tematach politycznych skończywszy-o nadużywaniu alkoholu nawet nie wspominam.

I na koniec moja dobra rada ja ze swoimi cennymi rzeczami a przede wszystkim dokumentami chodziłem na każdy zabieg.
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: John2306 »

Witam wszystkich czekających na wyjazd. Nie jest aż tak strasznie jak ludzie piszą, ale mogłoby być lepiej. Kierowani przez ZUS mają zajęcia prawie do kolacji - czyli nie będą mieli czasu na nudzenie się. Najgorszy był poniedziałek , gdyż tego dnia nie grali. W kawiarni trzeba tego człowieka orkiestrę od czasu do czasu wyprostować aby zmienił płytę, bo maże puszczać fajne kawałki, a nie ciągle to samo. W kawiarenkach na terenie Jutrzenki jest drogo, ale za ogrodzeniem jest sklep w miarę dostępny. Jedzenie w miarę dobre , chociaż każdy musi się obsłużyć we własnym zakresie, personel OK.
mirinda-m3
Posty: 4
Na forum od: 28 kwie 2019 15:52
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: mirinda-m3 »

Witam kuracjuszy,powoli zbliża się czas wyjazdu. 😃
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: Koralik_bis »

Spakowani ?? Gotowi do podróży?? :D :D
Janu
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 12 cze 2011 17:32

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: Janu »

Ja tak :-)
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: Koralik_bis »

Ja niedawno z pracy wróciłam, dopiero torbę wyciągnęłam i powoli zaczynam ogarniać temat jeszcze prasowanie i pakowanie; jutro koło południa powinnam się zjawić na miejscu 😀
Iwona68
Nowy Kuracjusz
Nowy Kuracjusz
Posty: 6
Na forum od: 04 maja 2019 20:32
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: Iwona68 »

Ja już spakowana :)
Awatar użytkownika
Koralik_bis
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 270
Na forum od: 21 sie 2018 13:01
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: Koralik_bis »

Witam ja juz na miejscu przyjechalam ok 9.30 na poziomie -1 zarestrowano mnie dostalam do wypelnienia dokumenty o parkingu o tv numer pokoju karte magnetyczna ktora trzeba sie wszedzie poslugiwac zanioslam bagaze do pokoju pozniej do pielegniarki obiad tez juz zjedzony o 15 lekarz jeszcze nie bylam na zwiedzaniu czekam na wspollokatorke ale zdazylam zauwazyc ze duzo kilometrow przede mna do zrobienia jak bylam na obiedzie to kolezanka przyjechala jeszcze sie nie znamy 😀 sory za bledy pisze z telefonu .... cdn
Janu
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 37
Na forum od: 12 cze 2011 17:32

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: Janu »

No to jak się poznamy ? na jakim jesteś piętrze ? ja na IV
John2306
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 264
Na forum od: 10 lip 2018 09:10
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 19

Re: Wieniec Zdrój 30.05

Post autor: John2306 »

Spotkacie się jutro na zajęciach. Jeżeli nie zajęcia to proponuję Wam spotkanie na parkietoterapi po 19. Szkoda , że mnie tam nie ma, ale jest za to mój kolega Waldek. Ja w Jutrzence byłem rok temu - pokój 3009 trzecie piętro.Pozdrawiam Was gorąco i życzę miłego pobytu.
ODPOWIEDZ