Wysowa Zdroj

forumowicz

Re: Wysowa Zdroj

Post autor: forumowicz »

Czyli parkowy duży basen. Więc kuracjusze mogą spać spokojnie bo zabiegi w wodzie to nie tam.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Wysowa Zdroj

Post autor: henrys66 »

Dzwoniłem dzisiaj do Zakładu Gospodarki Komunalnej w Wysowej w kwestii parku wodnego. Na chwilę obecną obiekt zamknięty do odwołania ze względu na bezpieczeństwo korzystających i pracowników (słowa pracownika zakładu).Została wykonana ekspertyza pod względem naruszenia konstrukcji obiektu i obecnie będzie wykonywana kolejna ekspertyza potwierdzająca , tak że szybko nie popływamy. :oops: :cry:
Buntownik
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 82
Na forum od: 17 lis 2018 02:03
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 2

Re: Wysowa Zdroj

Post autor: Buntownik »

Hanys byłem ostatnio w Biawenie za stołówka otworzyli spa-ceny kosmiczne.Nie ma już na 5 pietrze pani Renatki z leżakami,w laboratorium na 6 piętrze nie można sobie zrobić darmowego badania na hcv,przed biaweną jest parasol ze stolikami,a w drodze do parku zdrojowego zobaczysz miejscówkę w kształcie ufo-pewna pani handluje tam regionalnymi specyfikami.

Poza tym ten facet z pijalni wód otworzył pizzerię,zaś w łemkowskiej karczmie nadal nie można płacić gotówką.Naprzeciwko Kościoła tego przy wjedzie do miasta spalił się ostatnio solidny dom.

Ja zaś w Blechnarce idąc leśnym nieoznakowanym traktem wpadłem na lochę z młodymi-uciekałem ile fabryka dała.Jak ktoś ma zdrówko to może sobie za 25 zł pożyczyć rower górski na całą dobę i jezdzić do oporu.Pozdrawiam.
forumowicz

Re: Wysowa Zdroj

Post autor: forumowicz »

Dzięki Buntownik :)
Też to wszystko widziałem bo byłem z żoną w Wysowej na długim majowym weekendzie więc wszystkie "swoje" miejsca obczailem :) tylko czy ja wiem czy ceny za spa kosmiczne? Powiedzialbym że w miarę normalne. O ile dobrze pamiętam można sobie kupić wejściówkę na całe spa bez limitu czasu za 40 PLN i siedzieć ile tyłek wytrzyma, ale inne ekstra zabiegi w spa płatne osobno więc jakby co to cena potem wzrasta.
Natomiast to okrągłe białe plastykowo-szmaciane "coś" obok budki z wyrobami regio "babci Ani" z nią i jej wyrobami nie ma nic wspólnego. To pomysł (chory wg mnie) Chutoru Grzegorza. A jak będzie końcem lata to już przekonam się sam we wrzesniu. No i oczywiście zamelduję
ODPOWIEDZ