Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Opis miejscowości uzdrowiskowych. Fotografie. Otoczka pobytów w sanatoriach. Nieco rozrywkowo, nieco turystycznie. Co warto zobaczyć, gdzie się rozerwać.
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Dziki też są jak widać...
Załączniki
P_20190602_102258.jpg
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

I jeszcze kilka. Wiem, że jestem jak Japończyk ale kocham zdjęcia. Od starych pocztówek po artystyczne akty. Mam nadzieję, że oglądacie z przyjemnością. Na dzisiaj tyle. Zmykam na wieczorny spacer. A po spacerze kieliszek ukraińskiego winka. Pozdrawiam wszystkich.
Załączniki
DSC_0020.JPG
DSC_0032.JPG
DSC_0035.JPG
DSC_0039.JPG
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14549
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: ANDY12345 »

Cześć Florciu :) , czy Ty aby nie łaskoczesz tego dzięcioła, bo wygląda jakby się śmiał :lol:
Super zdjęcia, lubię właśnie naturę na wiosnę i lato :D , niezapomniane kolory :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58746
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: malgorzatas »

Florka :kwiat: oglądamy i podziwiamy :kwiat:
Dużo pozytywnej energii. ...
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6172
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: BozenaMat »

Florciu........... bądź Japończykiem, a nawet dwoma........ fajnie oglądać taką fotorelację :) Chcę więcej :oops:
Życzę Ci udanego dalszego pobytu i niech pogoda dopisuje....... wykorzystuj czas na maksa :)
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Dobry wieczór. Dzień dziwny....do obiadu zabiegi, no 1.5 godziny przerwy przed masażem poleżałam ns trawie patrząc na port. W szyję ugryzły mnie mrówki, kurczę jak to piecze... Po obiedzie ( średnim dzisiaj wyjątkowo) usnęłyśmy obie. Potem leniwie kawa, ciasteczko plecak w dłoń i na pomost wypożyczyć rowerek. Transakcja udana ( swoją drogą wypożyczalnię prowadzi nasz DJ...człowiek orkiestra spędza tutaj cały dzień bo rano był też w salach zabiegowych... No nic kapoczki ubrane wyruszamy. Asia niepewnie bo coś jakoś się zaczęło chmurzyć a ona pływać nie umie... Ja chojrak roku dawaj..płyniemy.. Jakby tak ciemniej, chmur coraz więcej, fale nieciekawe. I tak uparta Florka została miss mokrego podkoszulka. Dobrze, że mój cenny aparat nie ucierpiał. Ale nasz DJ bosman jutro puści nas bez dodatkowych opłat.
I wiecie co trafić na taką [cenzura] 70tkę jak moja
Osoba obdarzona i energią i rozsądkiem i leci ze mną równo niezależnie od stopnia głupoty moich pomysłów.
Wieczór na tańcach w Dedalu. Naprawdę tutaj jest super.
Ponieważ przełożyli mi wycieczki fotorelacje nieco znikną... Brakuje mi auta.. Patrzę na góry w oddali i aż mnie skręca.
Na jutro planów nie robiłam może przetrę jakiś nowy, leśny szlak...
Tak się zastanawiam czy te moje pewnie lekko bzdurne pisanie na coś się przydaje...
Ps. Gieniu zczaiłam dzisiaj kuracjuszy z Solinki. Warunki ok jedzenie do poprawy, brak weryfikacji łóżek o 22. Komercyjnie dają inne posiłki. Zabiegi różnorodne i wykonywane solidnie . Dla mnie z zewnątrz budynek fajny.
Dobranoc wszystkim jutro start dopiero po śniadaniu. I oby już nie dawali jajecznicy... Fuj. Mam ochotę na domowe ruskie pierogi.
.
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14570
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: GIENIA »

Przydaje się Florciu , oj przydaje :D pisz , pisz .... nawet w temacie ... Na walizkach .... Twój temat został polecony i jest czytany :D

Właśnie o tę weryfikację , a raczej jej brak :lol: koledze chodzi :) dzięki :kwiat:
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: Cygana »

Witaj Florka :D opisuje ,wstawiaj zdjęcia ,czytam ,zdjęcia bardzo ciekawe, skutecznej rehabilitacji i dobrego wypoczynku , Pozdrawiam :kwiat:
p-siak
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1710
Na forum od: 04 cze 2013 20:36

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: p-siak »

Czytamy i dziękujemy,prosimy o jeszcze.
forumowicz

Re: Florka odkrywa Polańczyk - dziennik kuracjuszki

Post autor: forumowicz »

Dobry wieczór. Dzień intensywny... Słoneczko 🔥 przeplatane chmurami. Po zabiegach ( zaczynam uwielbiać bicze szkockie...nie wiem czy mam się niepokoić czy uznać za stan naturalny). Miałam prawie dwie godzinki do obiadu zatem poczłapałam pod górkę zwiedzać Polańczyk. Ukrop..trochę ugotowana, robiąc zdjęcia i komórką i aparatem dobrnęłam do kościoła. przed rondem za zejściem na punkt widokowy jest nowoczesny budyneczek informacji turystycznej. Sam Polańczyk oprócz niezaprzeczalnie pięknych widoków nie ujmuje ani zabytkami, ani architekturą...ale to faktycznie miejsce do którego się wraca. Dla mnie część uzdrowiskowa jest tą bardziej atrakcyjną. Wracając zeszłam do świetnie zaopatrzonego ruchu koło poczty. Oprócz ogromnej różnorodności gazet, mają również opcję wypłaty gotówki do 300 zł przy drobnych zakupach, bez prowizji.
Wycieczkę zakończyłam na punkcie widokowym tym razem bez deszczu. Czuję rękę Stwórcy jak patrzę na te widoki. A nie czułam w tym kościele. Z zewnątrz miły dla oka, pięknie położony, a wita Cię obrzydliwie brudna woda święcona i dziwny nieprzyjemny zapach w kościele.
Z tej wycieczki kochani macie zdjęcia. Popołudnie i kolejna porcja zapewne jutro bo rano... Idę na 🍄.
Załączniki
DSC_0079.JPG
DSC_0082.JPG
DSC_0083.JPG
DSC_0087.JPG
DSC_0089.JPG
ODPOWIEDZ