rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Bozena22
Posty: 1
Na forum od: 04 cze 2019 09:41
Oddział NFZ: Pomorski

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: Bozena22 »

Witam, też mam termin na 20.06, jestem z pomorskiego. Chętnie z kimś się zabiorę jeśli będzie taka możliwość, bo dojazd straszny. Pozdrawiam.
Tom44
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 31
Na forum od: 06 maja 2019 17:53
Oddział NFZ: Śląski

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: Tom44 »

Witam serdecznie wszystkich! Ja też do tego sanatorium jadę z zus ale w terminie 24.09.19 mam nadzieję że po powrocie napiszecie coś na temat pobytu 😊 Tymczasem życzę wszystkim przyjemnego pobytu dobrej zabawy Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14475
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: ANDY12345 »

Z basenu można korzystać do woli, byle nie przeszkadzać ćwiczącym tak miałem w tamtym roku, zajęcia edukacyjne polecam prowadzone przez jedną osobę i są super. Co do posiłków to mam odmienne zdanie, ale może znowu coś się zmieni i będzie lepiej. Jak możecie to wybierajcie pokoje od strony głównego wejścia bo są nasłonecznione, wszystkie z balkonami. Gospodarujcie czasem tak żeby mieć go dużo na wycieczki wokół Muszyny bo jest gdzie chodzić. Udanej pogody i będzie super, pozdrawiam an. :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14475
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: ANDY12345 »

Bozena22 pisze: 04 cze 2019 09:46 Witam, też mam termin na 20.06, jestem z pomorskiego. Chętnie z kimś się zabiorę jeśli będzie taka możliwość, bo dojazd straszny. Pozdrawiam.
Bożenko jak nie masz bezpośredniego połączenia kolejowego, to kieruj się na Kraków i stamtąd masz co 2-3 godz. autobus do Muszyny (Szwagropol)
Spokojnej i miłej podróży :)
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14475
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: ANDY12345 »

A i jeszcze jedno, przy wyjeździe pokoje są odbierane przez panie sprzątające i w razie braków trzeba słono płacić.
W opiniach o sanatorium napisałem swoje spostrzeżenia o tym ośrodku w którym byłem dokładnie rok temu. :oops:
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: ewa060455 »

Czas płynie nieubłaganie ,pozostał tydzień do wyjazdu .Przeczytałam post Bożenki ,masz rzeczywiście kawał drogi do przebycia ,choć nie podałaś z jakiej miejscowości jedziesz. Z Warszawy jeżdzi tzw Polonus ma kurs dzienny i nocny ,jedzie bezpośrednio do Muszyny. Pozostaje kwestia dotarcia do Warszawy na czas kursu Polonusa i już bez przesiadek dotrzesz do Muszyny .No to do zobaczenia w Muszynie! pozdrawiam :kwiat:
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: ewa060455 »

Witaj Andy12345 bardzo dziękuje za wiele cennych informacji na temat CZC Muszyna . Ja jak wrócę z pobytu też podzielę się wrażeniami ,żeby inni póżniej korzystający też coś wiedzieli np.Tom i nie tylko .Serdecznie pozdrawiam wszystkich byłych i przyszłych ,a w szczególności tych pomocnych kuracjuszy. :kwiat:
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: ewa060455 »

No to siedzę na walizce ,dziś wyjeżdżam ,żeby jutro rano być w Muszynie .Szkoda ,że tak niewiele osób napisało ,że też jedzie w moim terminie .Zobaczę co będzie na miejscu ! Pozdrawiam Just 77 z którą zamieniłam choć parę słow. Postaram się po powrocie napisać jak było ,aby inni w póżniejszych terminach mieli jakiś obraz .Mam cichą nadzieję ,że nie będzie tak jak opisała ten ośrodek Berenika .Pozdrawiam wszystkich oczekujących i to tyle na razie Papa :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
ricolo666
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 29 lip 2017 21:11
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 3

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: ricolo666 »

Napisz Ewa ,ja tez tam pojade na jesieni ,slonecznej pogody zycze i super towarzystwa
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: rehabiltacja z zus (Muszyna CZC od 20.06.2019)

Post autor: ewa060455 »

Witam ,wróciłam wczoraj ,obiecałam napisać jak było .Do Ricollo 666 !powiem tak miłe towarzystwo to podstawa dobrego pobytu ! A teraz trochę konkretów ,choć wiele co już napisano o tym ośrodku pokrywa się z rzeczywistością.Pokoje w większości dwu osobowe małe i skromnie wyposażone.Dwa łóżeczka ,stolik przy wejściu do łazienki i dwa krzesełka .Lustro i wieszak tuż przy drzwiach wejściowych.Telewizor mały -opłata 60 zł za turnus . Radiobudzik też jest ,odbiór pierwszy program i radio Maryja . A nie wspomniałam o balkonie ,jest w każdym pokoju i jak wcześniej napisano do remontu.A teraz coś milszego ,posiłki skromne ,ale dość smaczne . Na stołówce jest czysto ,są 2 zmiany 8 ,13 ,17 i 9 ,14 oraz 18 piszę o godz,posiłków.Zabiegi dość dobre ,jest basen niewielki ,ale jest. Jeśli chodzi o tańce nie ma właściwie nic ,jest wprawdzie bar ,zwany szumnie restauracją Zapopradzie ,ale muzyka ? trzeba sprawdzić .Niemniej nic tam dla dorosłych ,którzy mają czas do godz.21,30 ,ponieważ do tej godziny biegają tam dzieci wokół stolików ,niekiedy bardzo małe ,które powinny już spać. Trzeba się nastawić na spacery po ogrodach biblijnych i sensorycznych Są też organizowane wycieczki na które można pojechać w niedzielę .To tak z grubsza w razie pytań chętnie odpowiem .pozdrawiam czytających przyszłych kuracjuszy.
Zablokowany