Śląskie Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowe im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju

Forum na temat leczenia sanatoryjnego dzieci. Można tu wymieniać swoje doświadczenia w tym zakresie. Serdecznie zapraszam.
Awatar użytkownika
tommy
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 45
Na forum od: 20 lis 2014 09:39
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 4

Śląskie Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowe im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju

Post autor: tommy »

Może ktoś ostatnio był lub aktualnie jest w Rabce ? Jakieś świeże opinie , zwłaszcza z perspektywy pobytu dziecka .
Dostaliśmy leczenie szpitalne 27 dni , w kwietniu.
henrys66
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 416
Na forum od: 30 cze 2013 20:56
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 13

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowe im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju

Post autor: henrys66 »

Podłączę się do tematu , proszę o opinię tego szpitala bo też mam skierowanie na czerwiec (laryngologia).Zastanawiam się czy się nie odwołać. :roll:
AlicjaR
Posty: 2
Na forum od: 04 kwie 2018 19:00
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowe im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju

Post autor: AlicjaR »

Ja również mam tu skierowanie od 25 kwietnia, może ktoś poda aktualne wieści dla dorosłych.
AlicjaR
Posty: 2
Na forum od: 04 kwie 2018 19:00
Oddział NFZ: Lubelski

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowe im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju

Post autor: AlicjaR »

Ja mam tu skierowanie od 25 kwietnia. Czy ktoś mógłby podać aktualne informacje dla tego obiektu w części przeznaczonej dla dorosłych ?
Edi1234
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 48
Na forum od: 20 mar 2018 21:44
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno – Uzdrowiskowe im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju

Post autor: Edi1234 »

Byłam tam tylko 2 dni-przywozilam córkę na turnus.Mozna się pogubić,strasznie dużo korytarzy.Pokoj w ktorym spędziłam nockę całkiem przyzwoity.Córce się nie podobało,mówi że już nigdy nie pojedzie.Dorosli narzekali,że dzieci hałasują ponieważ przechodzą przez korytarze gdzie zakwaterowani są starsi.
Anka632
Posty: 1
Na forum od: 12 cze 2019 19:12
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno– Uzdrowiskowe im. dr. A. Szebesty w Rabce – Zdroju

Post autor: Anka632 »

Witam. Mój syn dostał skierowanie na turnus w tym centrum na 28 dni. Proszę opowiedzcie jak tam dzieci się czuły.
ODPOWIEDZ