POMORSKI NFZ -kolejka itp

Tu umieszczamy tematy związane z kolejką i oczekiwaniem na wyjazd do sanatorium.
Gość

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Gość »

Korwies tu masz link do moich obliczeń
viewtopic.php?f=32&t=6084&start=2120#p805814
Jak by co to służę pomocą.
Pozdrawiam
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Heloo :!: :) czy ktoś z pomorskiego oczekuje na wyjazd do sanatorium, bo nastąpiła cisza na tej stronie :roll:
Haniania
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 08 lis 2017 13:23
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Haniania »

Jadę 23 lipca do Ciechocinka. Sanatorium Dom Zdrojowy ul. Leśna 3. Może ktoś był tam ostatnio i mógłby coś napisać o warunkach. Bardzo proszę. Ania
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11569
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Atina »

Aniu jedyne co wiem to położenie ma fajne obok parku sosnowego :)
W Ciechocinku bywam prywatnie,w sanatorium jeszcze nie byłam.
Pozdrawiam na pewno będzie bardzo fajnie ...ach te :kwiat: dywany :kwiat: kwiatowe :kwiat:
Gość

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Gość »

Droga Aniu :kwiat:
Dom zdrojowy jest obok Parku sosnowego. Jest tam sporo wiewiórek i w dobrym tonie jest mieć zawsze jakiegoś orzeszka w kieszeni. Spójrz na mój awatar właśnie z parku. Samo sanatorium jest dość duże i ma własną bazę zabiegową oraz basen. Ja osobiście nie byłem w nim zakwaterowany ale chodziłem tam na zabiegi. Jakie są tam pokoje i warunki socjalne tego Ci nie powiem bo nie wiem ale osoby z którymi w tedy z tego sanatorium rozmawiałem to były zadowolone. Ja osobiście z zabiegów ówczesnych również byłem zadowolony. Rehabilitanci również byli bardzo mili Przez co i sama atmosfera była bardzo miła.
Życzę miłej kuracji i pięknych wrażeń.
Ewita
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 101
Na forum od: 19 mar 2018 15:00
Oddział NFZ: Pomorski

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Ewita »

Aniu, będziesz mogła korzystać z najlepszego basenu w całym Ciechocinku... często bywam w Ciechocinku prywatnie i jak na basen solankowy - to tylko tam ! Pozdrawiam serdecznie i życzę wspanialego pod każdym względem pobytu :) Ewa
Haniania
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 08 lis 2017 13:23
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Haniania »

:kwiat: Atino, Ewito i ysy1 - serdecznie dziękuję za odpowiedzi. Oby tylko pogoda dopisała. Pozdrawiam Ania :kwiat:
krychna
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 431
Na forum od: 06 lut 2016 17:01
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: krychna »

Witam oczekujących :kwiat:
Haniania :) mam pytanie, ile czekałas na przydział? Ja czekam rok z wyliczen wychodzi maj ale szybko spadaja numery w czerwcu ponad 2 tys w lipcu juz ponad tysiac obawiam się ze wyjazd moze sie przyspieszyc :oops:
Pozdrawiam
dorotka65
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 352
Na forum od: 20 sty 2018 18:33
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 6

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: dorotka65 »

Krychna,ja oczekuję z pomorskiego.Sprawdzam zawsze spadek nr.ostatniego dnia miesiąca i zawsze jest w granicach 2150.Dobrze byłoby gdyby schodziło więcej numerków.Ale z tego co się orientuję to jest ilość skierowań na dany miesiąc podobna.Miejmy nadzieję ,że dostaniemy w oczekiwanym przez nas terminie,a jeżeli szybciej to tylko na plus dla nas i NFZ.Pozdrawiam i miłego oczekiwania na przydział życzę. :kwiat:
Haniania
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 14
Na forum od: 08 lis 2017 13:23
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 3

Re: POMORSKI NFZ -kolejka itp

Post autor: Haniania »

Dzień dobry. Skierowanie otrzymałam po 19 miesiącach przy numerze 526. Średni spadek wahał się od 1898 (przez 15 miesięcy) do 1920 pod koniec. Na tej podstawie można sobie obliczyć prawdopodobny czas otrzymania skierowania. Krychna, życzę Ci wymarzonego miejsca i sanatorium. Pozdrawiam wszystkich oczekujących Ania
ODPOWIEDZ