Sanatorium Eden Ciechocinek

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Weronika-1950
Posty: 2
Na forum od: 27 cze 2018 16:22
Oddział NFZ: Łódzki

Sanatorium Eden Ciechocinek

Post autor: Weronika-1950 »

Miałam tę nieprzyjemność, że skierowano mnie w ramach NFZ do sanatorium Eden w Ciechocinku. Mam swoje lata i w Ciechocinku byłam już 15 razy w ramach NFZ lub prywatnie, ale nigdy nie spotkałam się z takimi warunkami, jakie tu panują. Zarówno wyposażenie pokoi, jak i stołówka i kuchnia, to czasy głębokiego PRL-u. Baza zabiegowa nędzna i niedostateczna. O takich zabiegach jak masaże - mam złamany kręgosłup - można pomarzyć. Jest tylko jeden masażysta, który obsługuje w większości kuracjuszy pełnopłatnych. Najważniejszy zabieg wg opinii dyrekcji, to gimnastyka - 33% wszystkich zabiegów. Na choroby kręgosłupa dostałam inhalację oraz kąpiele. Zamiast poprawy, moje zdrowie po tych "zabiegach " wyraźnie się pogorszyło. Jedzenie woła o pomstę do nieba. Na dietę dostaje się brejowate zupy zaprawione rozgotowanym makaronem. Dieta cukrzycowa polegała na zabraniu cukierniczki ze stołu. Wystrój stołówki to sztuczne, zabrudzone kwiaty. Ośrodek prywatny, nastawiony głównie na zysk poprzez oszczędności na kuracjuszach. Dobre samopoczucie właściciela - kierownika, który na zgłoszone uwagi odpowiada "czego pani chce, większość kuracjuszy jest zadowolona, proszę popatrzyć na pozytywne opinie w internecie..."
Nie byłabym wiarygodna, gdybym nie widziała pozytywów. Do nich należy bardzo profesjonalna i miła grupa personelu zabiegowego. To dzięki nim, mogłam te ciężkie dni w tym obiekcie przeżyć. Bardzo Im za to dziękuję...
Reasumując; jeżeli możecie, omijajcie ten obiekt. To nie Eden. to piekło kuracjusza. Głęboko zawiedziona kuracjuszka :evil: :evil: :evil:
Ps. nie wierzcie w te " pozytywne "opinie w internecie na temat ośrodka. Sama miałam nie pisać opinii, ale prosiła mnie o to część kuracjuszy równie "zadowolonych " jak ja... Przepraszam za powtórne wysłanie podobnej opinii, ale jest ona rozszerzona.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7751
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Sanatorium Eden Ciechocinek

Post autor: jan19557 »

Wszystko OK Weroniko tylko niepotrzebnie tworzysz kolejny temat o tym samym. Jeśli w tym temacie chcesz coś napisać to należy w lewym górnym rogu kliknąć na WIĘCEJ, potem na TWOJE POSTY, odszukać interesujący cię temat i klikając na niego piszesz co trzeba kontynuując temat. Powodzenia.
Awatar użytkownika
Elinka5+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 282
Na forum od: 16 lut 2015 19:55
Oddział NFZ: Pomorski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Sanatorium Eden Ciechocinek

Post autor: Elinka5+ »

:twisted: :evil: dlaczego nie ukazala się moja negatywna opinia?
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1260
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: Sanatorium Eden Ciechocinek

Post autor: wiktor64 »

Dzieki za opinie Weroniko -1950
A tak na marginesie po to jest te forum zeby pisac
i nie bac sie nikogo i ludzi informowac a nie pojechac
i ani be ani me i tylko po jakims cyasie pytac sie jak jest
itd :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14335
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Sanatorium Eden Ciechocinek

Post autor: GIENIA »

Dzięki Weroniko za opinie :kwiat:
Elinka , spróbuj jeszcze raz wkleic , moze za słabo kliknęłaś ..Wyslij .. i nie wysłało .. :roll:
ODPOWIEDZ