spotkania w Kołobrzegu

W tym dziale piszemy wyłącznie na temat spotkań, zjazdów, zlotów forumowiczów.
alka50+
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1340
Na forum od: 02 sty 2015 11:50
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 5

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: alka50+ »

Udało mi się wyszukać :opalonego uśmiechniętego , Wyrośniętego Darka , który tanecznym krokiem przebijał się wśród Gości wypoczywających aby przedostać się na miejsce spotkania......w kierunku czerwonego dywanu..A póżniej było tak jak Darek napisał. :serce: :kwiat:
Darku dziękuję za miłe spotkanie.. :serce: :serce:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

DZIĘKUJĘ Ci Alu za określenie.
WYROŚNIETY
Dziekuję za ..Opalonego

Było Mi niezmiernie Miło KOlejny raz SPOTKAĆ

Cieszę się że Ujawniłaś mi Sekret że podczas Spotkania Forumowego byłem <Tajemniczym Gościem > podążąjącym za Wami .
Ale wiesz ,ze Kołobrzeg nie jest mi OBCY i troszkę go znam .
Zwłaszcza Wspólnych Znajomych .

Nie ukrywam że gdy pojawię sie kolejnym Razem to Ja postaram się Ciebie Zaskoczyć .


MAX

MIMO że Dziunia ..wyjechała

ALA godnie dotrzymał Mi towarzystwa i jeszcze na Forum podzielić się ............

..chyba idzie mi dobrze a co tam Wojskowym w Ciechocinku :)
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Cześć,w wojskowym byłem wczoraj obecny przez 20 minut, zatańczyliśmy z panią wiecznie uśmiechniętą, która po tańcu zapytała czy na tańcu koniec?, spytałem więc,czy przepisze mi swój majątek w przypadku ewentualnej kontynuacji, odpowiedzi nie doczekałem się, więc udałem się do kliniki pod tężniami,ale tam już było po balu, wyspałem się,i udaję się do Biedronki,Darku pozdrawiam
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Dwie ciekawe sytuacje miały miejsce wczoraj, mianowicie nie przyszła na obiad do kolejowego gdzie uczęszczam, tęga pani,Darku z racji Twego doświadczenia może mi wyjaśnisz dlaczego?czy może to być związane z tym, że w sobotę po obiedzie odmówiłem tej pani kontynuacji rozmowy poobiedniej na ławce gdzie mnie zapraszała?pani była bardzo zainteresowana jakie znam sposoby na odchudzanie, chyba niepotrzebnie jej wcześniej powiedziałem,że idealne są spacery i sex trzy razy dziennie,i drugi incydent który bardzo mnie zainteresował,a mianowicie w kawiarni Wiedeńska zamówiłem kawę mrożoną,i w pewnym momencie,pani zza lady, powiedziała ,że mam bitą śmietanę pod nosem, powiedziała to takim tonem i z uśmiechem,jak by to był jakiś sygnał,Darku co sądzisz?,z którą z tych kobiet mam przeprowadzić rozmowę na ławce?
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

W odpowiedzi,jak odpoczywam w Ciechocinku, powinien tak,jest fajnie,zawsze wesoło,tylko panie jakieś takie agresywne a niekonkretne,niby atakują ostro,a z drugiej strony nie chcą się podzielić z bliźnim majątkiem,jakoś to się kupy nie trzyma,są jedynie skłonne dołożyć się do składki na powiększenie....ale to jest chyba najmniej ważne,jak myślisz Dariuszu,masz jakieś porady dla kolegi?
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6763
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: Maryann »

darek pisze: 29 cze 2019 22:58 Miała Być ...MARYANNA ..nie przyjechała

Spotkałem się z Forumową Siostrą Maryanny -ALKĄ :serce: :serce: :serce: :serce:
Mam nadzieję, ze sie na mnie nie gniewasz :? :twisted: ...Pozdrowiles moja forumowa siostre?? :kwiat:
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Max pisze: 01 lip 2019 07:40 Dwie ciekawe sytuacje miały miejsce wczoraj, mianowicie nie przyszła na obiad do kolejowego gdzie uczęszczam, tęga pani,Darku z racji Twego doświadczenia może mi wyjaśnisz dlaczego?czy może to być związane z tym, że w sobotę po obiedzie odmówiłem tej pani kontynuacji rozmowy poobiedniej na ławce gdzie mnie zapraszała?pani była bardzo zainteresowana jakie znam sposoby na odchudzanie, chyba niepotrzebnie jej wcześniej powiedziałem,że idealne są spacery i sex trzy razy dziennie,i drugi incydent który bardzo mnie zainteresował,a mianowicie w kawiarni Wiedeńska zamówiłem kawę mrożoną,i w pewnym momencie,pani zza lady, powiedziała ,że mam bitą śmietanę pod nosem, powiedziała to takim tonem i z uśmiechem,jak by to był jakiś sygnał,Darku co sądzisz?,z którą z tych kobiet mam przeprowadzić rozmowę na ławce?
Drogi Max-iu

????

Nie ukrywam że kiedyś miałem podobny przypadek .
Ja stateczny kuracjusz a Ona do MNIE czas ucieka.
Ja do niej powoli powoli a ona że jutro ..mąż przyjeżdża i ...

Faktycznie Pani No-1 ,której jak wspomniałeś też chyba było PILNO bym raczej odpuścił ..WSZAK ZDOBYWANIE JEST NAJPIĘKNIEJSZE a Konsumcja można się rozczarować .
-Tak Mi mowił swego czasu Mój Mentor Sanatoryjny ;)

MAX

W Wiedeńskiej Panie Kelnerki są Godne UWAGI i skoro .Otrzymałeś tak znaczący SYGNAŁ .
Zaprosiłbym Panią na Spacer
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Max pisze: 01 lip 2019 07:47 W odpowiedzi,jak odpoczywam w Ciechocinku, powinien tak,jest fajnie,zawsze wesoło,tylko panie jakieś takie agresywne a niekonkretne,niby atakują ostro,a z drugiej strony nie chcą się podzielić z bliźnim majątkiem,jakoś to się kupy nie trzyma,są jedynie skłonne dołożyć się do składki na powiększenie....ale to jest chyba najmniej ważne,jak myślisz Dariuszu,masz jakieś porady dla kolegi?
Drogi Max-iu

Nie ukrywam ,że znajomy jest mi temat.
Pewna Pani z Toronto będąca w Kołobrzegu nawet wstępnie zaakceptowała Moje Himery :lol:
Wyraziła Nawet zgodę na wspólne zamieszkanie w jej posiadłości gdzieś na Dominikanie.
Ale co byś zrobił gdybym Opuścił Ciebie i innych .
Gdybym się wyprowadził gdzieś a Musze Ci wspomnieć ,że Moja znajoma poinformowała Mnie że dysponuje kontem z 7 cyframi w Banku Canada i nie ma bezposrednich spadkobierców
Może idź tym Tropem
Awatar użytkownika
darek
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7781
Na forum od: 16 lut 2012 20:21
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 0

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: darek »

Maryann pisze: 01 lip 2019 07:56
darek pisze: 29 cze 2019 22:58 Miała Być ...MARYANNA ..nie przyjechała

Spotkałem się z Forumową Siostrą Maryanny -ALKĄ :serce: :serce: :serce: :serce:
Mam nadzieję, ze sie na mnie nie gniewasz :? :twisted: ...Pozdrowiles moja forumowa siostre?? :kwiat:
Droga Maryanno

Z Alką wstępnie rozmawialiśmy na temat .
Może w tym roku uda się zorganizować Jakieś szybkie Spotkanie we Wrocku i wtedy ........
Pozdrowiłem a i Ucałowałem i policzka nie ...Dostałem
forumowicz

Re: spotkania w Kołobrzegu

Post autor: forumowicz »

Życie jest ciekawe, wczoraj pożegnałem panią z Detroit/rzut beretem do Kanady/bardzo fajna sympatyczna kobitka,była dwa tygodnie Pod Tężniami, przebywający w tym że obiekcie Australijczyk tak się zakochał w niej, że wyjeżdżając do rodziny do Słupska postanowił w sobotę przyjechać na jeden dzień i noc do Ciechocinka na motorze,nic w tym dziwnego,ale pan ten dopiero w Ciechocinku przypomniał sobie,że w Polsce jest prawostronny ruch uliczny, jeszcze ciekawsze to to,że pani powiedziała mi wczoraj, że we mnie jest się za łatwo zakochać a ona jest wolna,no i kończąc nudna relację wspomnę Ci Darku,pani ta z samego wynajmu apartamentów w USA ma zysk 200 tys $ miesięcznie w przyszłym roku zacznie powoli owe apartamenty sprzedawać,drogi Dariuszu,co powiesz na wylot do Toronto i Detroit dwa w jednym?
ODPOWIEDZ