Z życia pewnej kamienicy :)

W tym miejscu możecie prezentować swoją twórczość niekoniecznie związaną z pobytem w sanatorium choć i taka mile widziana.
Regulamin forum
Proszę by każdy nowy wątek rozpoczynał się wierszem. Najlepiej by to był wiersz autora wątku, ewentualnie wiersz na temat sanatorium.
Uwaga! Jeśli wstawiacie czyjąś twórczość, pamiętajcie, że powinniście posiadać zgodę autora lub właściciela praw na publikację. To bardzo ważne.
Proszę też by nie tworzyć tu wątków, które bardziej pasują do działu "Na każdy temat". Niech ten dział będzie wyłącznie związany z twórczością sanatoryjnych poetów :)
Poza tym obowiązują wszystkie zasady z regulaminu ogólnego pisania postów na forum dostępnego tu http://www.forum.nasze-sanatorium.pl/vi ... p?f=2&t=10
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Bożenko :kwiat: Cygana okna myje bo chce mieć spokój na urlopie...
Zostawiam wszystkim uśmiech i buziaki....
Miłego dnia :kwiat:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Łapię uśmiech i też mknę dalej...... :) Koniec kawy, czas się czymś pożytecznym wykazać :D Pogoda w sam raz na taniec.... z żelazkiem :D
Trzymajcie się miło :)
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Tyle przygotowań ,tyle kreacji...a tu nasza Florka chce nas opuścić.....Florciu...mam nadzieję ze to żart :roll:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Witam Bagatelke :serce:
Kamień z serca spadł Florka :kwiat: nadal jest z nami....niech zrobi sobie wakacje my poczekamy tutaj za nią. ...I przywitamy serdecznie :serce:
U mnie dziś popaduje ale muszę wyjść z cukru nie jestem....
Pozdrawiam wszystkich...trzymajcie się i uważajcie na siebie..... :kwiat: :kwiat:
Awatar użytkownika
BozenaMat
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6168
Na forum od: 24 lip 2018 18:32
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 2

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: BozenaMat »

Witaj Gosiu...... :kwiat:
U mnie popadało w nocy..... 3 krople :lol: Ale może jeszcze coś kropnie, bo chmury się przewalają. Najprędzej to jutro, bo jedziemy do Katowic po resztę dobytku córci :D
Życzę miłego dnia i zostawiam :kwiat: :kwiat: :kwiat: na powrót Florci :)
Awatar użytkownika
GIENIA
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 14127
Na forum od: 18 maja 2016 10:12
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 15

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: GIENIA »

I ja jestem , trochę zaniedbałam Bagatelkę :oops: , ale trochę tu , trochę tam , a czasu ciagle brakuje :roll:
Andy , a Ty masz przechlapane , za pisanie , że po sierpniu nastaje jesień :evil: :lol: .. wiesz , ze we wrześniu jadę :lol:

Pozdrawiam Wszystkich :serce:
Awatar użytkownika
malgorzatas
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 58743
Na forum od: 16 lis 2013 14:16
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 6

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: malgorzatas »

Bożenko :kwiat: życzę Tobie tego deszczu bardzo,macie potworną suszę...ale w Poznaniu nic nie lepiej,to co napadało to wszystko kropla w morzu..nawet się nie zazieleniło..wszystko usycha...potrzebny tygodniowy deszcz ale nie ulewa tylko pomału niech sobie pada...ale to tylko życzenia :roll: Wczasowicze chcą słońca a my deszczu.....

Geniu :kwiat: odwzajemniam pozdrowienia :D
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witajcie kochani :kwiat: muszę się poprawić :lol: bardzo dziękuję za miłe życzenia na urlop , już wypoczywam, w czystym domku o wiele lepiej się ładuje baterie. :D Czy ja dobrze zrozumiałam że Andrzej też wrócił do pracy :?: ...zapytam jeszcze dlaczego Florka chciała nas opuść :?: Taka jestem zakręcona, miłego popołudnia Wszystkich życzę :serce:
Awatar użytkownika
ANDY12345
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 14296
Na forum od: 26 maja 2018 11:42
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 3

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: ANDY12345 »

No widzisz Cygano, jak chcieli skropić w pracy niekoniecznie suchą ziemię to mnie się udało wdepnąć w jedno z miejsc. Zobaczymy na razie okres próbny na 3 miechy :roll:
Awatar użytkownika
Cygana
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 576
Na forum od: 18 lut 2018 00:29
Oddział NFZ: Wielkopolski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Z życia pewnej kamienicy :)

Post autor: Cygana »

Witaj Andrzeju :kwiat: będzie dobrze w tej nowej pracy, przynajmniej taką trzeba mieć nadzieję, czego z całego serca życzę :D U mnie zaraz będzie pół roku, a z drugiej strony czym tu się cieszyć, o pół roku starsi :o :lol: Zawsze myślałam że jak dzieci w świat wypuszcze,to życie zwolni, a tu na złość jeszcze bardziej zap...ła :roll:
To może na emeryturze , nie śpieszno mi do niej...
Rozważając to i tamto życzę Wszystkim kolorowych snów :serce:
PS. A Tobie Andrzeju... żebyś spotkał takich ludzi w pracy, jakich ja spotkałam :D
ODPOWIEDZ