Super turnus rehabilitacyjny

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Felice »

No ja chwalę bo sprawność całkowitą w tej chwili osiągnęłam dzięki wspólnej pracy mojej i super rehabilitantów.
A do tego świetne warunki mieszkalne,kawiarnia na miejscu,park...i wszystko czego dusza pragnie.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Dziękuję Wszystkim za podpowiedzi. ;) Turnus wybrany, zarezerwowany, tylko ciut w innym terminie. :) Teraz aby do wiosny. :lol: :lol: pozdrawiam serdecznie. :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Felice »

Małgosiu pochwał się co zdecydowałaś.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Felice juz się chwalę. :lol: :lol: Zarezerwowałam pobyt w Busku w wojskowym , jedyneczka z balkonem i łazienką. mówiąc szczerze tylko raz bylam w jedynce i to wiele, wiele lat temu. i było tak sobie. Ale po ostatnich dwóch pobytach w uzdrowiskach i niezbyt miłych wspomnieniach, np. zakaz wykupienia i oglądania telewizora , zakaz odwiedzin choć przez chwile w trakcie choroby, itp., spróbuje jeszcze raz. ;)
Niestety jedynek w czerwcu już nie było, ale maj też piękny miesiąc. ;) Mam nadzieję na doskonałą rehabilitację i wspaniałe towarzystwo. :) Jestem człowiekiem bardzo kontaktowym i pogodnym, więc powinno się udać. :lol: :lol: Teraz tylko potwierdzenie przez szpital, przyklepanie przez zakład pracy i czekam wiosny. :lol: :lol: Miłej nocki Wszystkim życzę, uciekam w kołderki, nadal jeszcze jestem słabiutka po anginie. :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Felice »

Jeżeli z balkonem to pewnie w Perle. Nie bierz tylko w Koralu bo tam jest bardzo akustycznie i siara trochę wali.
Piękne nowe jedynki ale bez balkonów są w Brylancie - duże ,jasne i w czasie upałów chłodne.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

O kurcze Felice, to już niestety pozamiatane. Niestety pokój z balkonem ale właśnie w Koralu. :o nie był nikt z nich znajomych w wojskowym i nie wiedziałam. Co znaczy akustycznie???? Czy ściany papierowe??? I dlaczego pachnie siarka??? Oj chyba zły wybór dokonałam i to za ogromne jak dla mnie pieniądze. :cry: :oops: Nie wiem , może uda mi się jutro dodzwonić i coś zmienić. :roll: dziękuję za podpowiedzi. :kwiat:
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Gabriela »

Małgosia69 pisze: 09 sie 2019 22:25 Bardzo proszę o podpowiedź. Poszukuje w trybie pilnym naprawdę dobrego turnusu rehabilitacyjnego. z Dużą ilością zabiegów i dobrymi warunkami pobytu. Cena nie ma zbytniego znaczenia. Duże dofinansowanie z pracy. Termin czerwiec 2020r. Ale wybór muszę podjąć teraz. I poprosić o kosztorys. Chętnie nad morzem,ale nie koniecznie. Bardzo dziękuję za podpowiedzi. :serce: :kwiat: :) Aha turnus na narząd ruchu. :)
Małgosia ja polecam Zakopane ośrodek Sośnica *** Ośrodek tak naprawdę to trzy gwiazdkowy hotel. W pełni zorganizowany turnus do tego z wyjazdami,wycieczkami. Łącznie z dojazdem nad samo Morskie Oko. No i cudna Bogna,prowadząca turnus :kwiat: :kwiat: :kwiat:
Organizatorem tego jest Poltou z Krosna.
Awatar użytkownika
Małgosia69
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 681
Na forum od: 14 cze 2011 22:49
Oddział NFZ: Łódzki

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Małgosia69 »

Gabrysia czytałam o Sosnicy w Zakopanym Twoi opis i co nieco w necie. Wygląda zachęcająco, nawet bardzo, ale bardziej wypoczynkowo niż rehabilitacyjnie. Dla odpoczynku i relaksu super. Felice jesli możesz napisz słówko na temat wojskowego w Busku. O ostatnim moim poście i pytaniach. Z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam Was serdecznie. Milego popołudnia. :) :kwiat:
Awatar użytkownika
Felice
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 20089
Na forum od: 09 sty 2011 10:42
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 0

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: Felice »

Małgosiu akustycznie bo cienkie ścianki działowe. Siara,bo w najbliższym sąsiedztwie bazy zabiegowej z kąpielami siarkowymi czynnej do godziny 18. Pokoiki jak wszędzie urządzone dobrze. Jeżeli będzie możliwość to ja zamieniłabym. Nie jest źle,ale może być lepiej.
Awatar użytkownika
jan19557
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 7746
Na forum od: 15 sie 2012 13:01
Oddział NFZ: Lubelski
Staż sanatoryjny: 22

Re: Super turnus rehabilitacyjny

Post autor: jan19557 »

Skoro wybierasz się prywatnie to obejrzyj ofertę Jutrzenka w Wienicu Zdroju koło Włocławka.
ODPOWIEDZ