Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Piotr1008
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 11 mar 2015 20:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Piotr1008 »

Gienia, dziękuję.Pozdrawiam
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: beatricze »

Witaj MaryKate
Mam pytanie pokoje z balkonami to......chodzi o stronę budynku i w którym?
Dziękuję
Awatar użytkownika
Muzyczka
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1692
Na forum od: 23 mar 2018 19:45
Oddział NFZ: Małopolski

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Muzyczka »

Witam,
Pokoje z balkonami są w tym pierwszym głównym budynku gdzie jest stołówka na pierwszym i na drugim piętrze z boku jak gdyby w całości,, tj..podluzny cały bok.. bocznej części tego gl.budynku i od strony wschodniej... Balkony są z obręczy metalowej.... Co do drugiego budynku to nie wiem.... Mogę popatrzeć bo obecnie jestem Kołobrzegu i codziennie przechodzą między wistomem a verano.. idąc na plażę...

Pięknie tu jest...chcę tylko przypomnieć że od 13 sierpnia zaczyna się festiwal interfolk i na koniec jak co roku jest pokaz ogni sztucznych na molo o godzinie 22:30 zapraszam serdecznie..... będzie to w sobotę..17 tego..
Wszystkiego dobrego życzę,
Pozdrawiam serdecznie...
beatricze
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 295
Na forum od: 10 sie 2018 23:35

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: beatricze »

Muzyczka
Bardza dziękuję i miłego pobytu ja w tym roku Świnoujście
Piotr1008
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 11 mar 2015 20:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Piotr1008 »

Witam. Wygląda na to, że podróż odbędę samotnie😄. Dziś dzwoniłem do Wistom i Pani kierownik troszkę mnie zasmuciła. Jedyne dostępne pokoje na NFZ to wieloosobowe. Teraz tylko liczyć na dobre towarzystwo. Jak ktoś chętny do podróży,to zapraszam. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
ryszard22
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 116
Na forum od: 10 lut 2019 08:31
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 15

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: ryszard22 »

Byłem w Kołobrzegu w sanatorium LECH w marcu tego roku. Tam wyjaśniono mi, że NFZ nie refunduje pobytów w pokojach 1-osobowych, więc pokoje te przeznaczone są tylko dla pobytów komercyjnych. Oczywiście do "jedynki" można dopłacić (jeżeli aktualnie są wolne), ale cena zwala z nóg i niewielu na to stać. Podobnie było w Nałęczowie i Krynicy.
Życzę miłego pobytu i dobrych zabiegów. :)
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Gabriela »

beatricze pisze: 09 sie 2019 18:22 Witaj MaryKate
Mam pytanie pokoje z balkonami to......chodzi o stronę budynku i w którym?
Dziękuję

Balkony są „w stronę słońca” po południu. Ale mi sie powiedziało. Ja byłam w tej głównej części,balkon patrzył na parking,ale tam stało tak mało aut ze w niczym nie przeszkadzały.
Awatar użytkownika
Gabriela
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 330
Na forum od: 19 kwie 2013 15:00
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 10

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Gabriela »

Piotr1008 ciesz sie ze masz jeszcze przed sobą nieco lata. Baza zabiegowa tam naprawdę jest ciekawa. No i plus jest taki ze maja tam basen nawet duży,saunę suchą i parową. A to dużo jak jest niepogoda. (Jeśli ktoś lubi)
Pozytywnie tez ci zazdroszczę ze już jedziesz. Zapewne już walizka spakowana :roll:
Awatar użytkownika
MaryKate
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 491
Na forum od: 03 gru 2014 13:40
Oddział NFZ: Małopolski
Staż sanatoryjny: 0

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: MaryKate »

Potwierdzam pokoje dla NFZ dwójki dla małzeństw i trójki dla reszty kuracjuszy , ale dobry dobry standard nie jest ciasno , ja miałam balkon na stronę wschodnią wtedy trwał remont w sąsiednim ośrodku i troche hałas był ale wieczorem i w nocy spokój , Zyczę udanego pobytu :)
Piotr1008
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 11 mar 2015 20:08
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 4

Re: Kołobrzeg Wistom od 17.08.2019

Post autor: Piotr1008 »

Dziękuję Wszystkim za informację i życzenia. Pewnie mi nikt nie uwierzy, ale wreszcie pierwszy raz w życiu wejde do naszego Bałtyku. Z racji zawodu zwiedziłem wszystkie morza w Europie, a na nasz Bałtyk nie było czasu. Więc się już cieszę. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ