Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

Od rana będziemy wszystkich witać z otwartymi ramionami :lol: Oczywiście po śniadaniu, żeby mieć siłę to robić :roll:
Dziewczyny czy wiecie kiedy nas będzie przyjmował lekarz, który przepisuje zabiegi?
W poprzednim sanatorium lekarz przyjmował od rana w dniu przyjazdu
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

Już wszystko wiem, bo zadzwoniłam do Jantara
Od samego rana przyjmuje nas najpierw pielęgniarka, która wyznacza nam lekarza prowadzącego i godzinę konsultacji u niego. Lekarz także przyjmuje od samego rana,żeby nas zbadać, obejrzeć dokumentację i wyznaczyć zabiegi. Wszystkie zabiegi musimy mieć rozpisane w dniu przyjazdu, bo od 8 października rozpoczyna się rehabilitacja
Lola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 03 sie 2019 23:14
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Lola »

Kasiu jesteś super😗jak my byśmy sobie bez Ciebie poradzili😗
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

Nie jestem super tylko po prostu ciekawska :lol:
Lubię wszystko mieć zaplanowane i zorganizowane wcześniej. To raczej wada niż zaleta :x
Lola
Aktywny Kuracjusz
Aktywny Kuracjusz
Posty: 33
Na forum od: 03 sie 2019 23:14
Oddział NFZ: Kujawsko-Pomorski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Lola »

I do tego skromna☺️
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Już jestem obecny, musiałem troszkę uporządkować prawie wszystko przed wyjazdem i dlatego się troszeczkę musiałem wyłączyć.
Widzę ,że rozgadała się paczka kuracjuszy Jantara, a ja zostałem z tyłu, ale to nic należy wszystko nadrobić i tak cieszę się ,że będziemy witani drożdżówką ale najbardziej liczę na tą niespodziankę Aniu, co nieco , chociaż nie umiem sprecyzować co to jest.
Jeżeli chodzi o nasze dotarcie do Dziwnówka to jak najbardziej możemy wstępnie już doprecyzować ruszenie w drogę.
Marysiu, na wstępie musiał bym wiedzieć w jaką dzielnicę P-ń musiał bym podjechać i o której godzinie , a następnie ruszyć w drogę no i właśnie dowiedziałem się ,że Oborniki mają przebudowę głównej drogi i chciał bym uniknąć stania w korku i jechać przez Rogoźno i wyjechać już za Obornikami i tu Aniu prosił bym o potwierdzenie mojej informacji, a jednocześnie o info z jakiej miejscowości można Ciebie zabrać.
ps.
Jeżeli chodzi o mnie to godzina wyjazdu nie ma znaczenia dopasuję się.
Pozdrawiam wszystkich.
kejton
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 145
Na forum od: 16 lut 2011 09:13
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: kejton »

Mario fajnie że wróciłeś do świata żywych Brakowało ciebie nam :roll:
Aniu skromność to jest piękna cnota ale niestety nie jest mi dana :?
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Kasiu, dzięki za miłe słowa , od zeszłego tygodnia środy do dzisiaj to był okres dla mnie bardzo intensywny więc musiałem być aż za żywy.
Również tak jak Ty muszę mieć wszystko poukładane i twardo stąpać po ziemi i czy mogę mieć wątpliwości czy to zaleta czy wada ??? najważniejsze to w zdrowym ciele zdrowy duch.
Do usłyszenia
oborniczanka
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 66
Na forum od: 04 lip 2019 18:37
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: oborniczanka »

Mariuszu wysłałam Ci PW tylko nie jestem pewna czy się wyslalo A nie wiem jak sprawdzic :roll: Myślisz o moście w Obornikach który jest w przebudowie? . Korki są tylko po poludniu i a tak nie jest tak źle. Mozesz tez przez Murowana ale przeciez to wiesz :D Kasiu dzieki za info jak będzie wyglądał nasz pierwszy dzień organizacyjny ale mam nadzieję ze będziemy mieli wszyscy czas żeby się spotkać i wypić kawkę.
Mario501961
Pomocny Kuracjusz
Pomocny Kuracjusz
Posty: 67
Na forum od: 27 sie 2019 16:14
Oddział NFZ: Wielkopolski

Re: Jantar Dziwnówek od 7 października 2019

Post autor: Mario501961 »

Aniu no właśnie most i wyjazd z Obornik, a jeżeli chodzi o PW to czy xxx xxx 525 to jest właściwy kontakt ?
ODPOWIEDZ