SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Elzbieta C
Posty: 1
Na forum od: 30 wrz 2019 13:20

SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: Elzbieta C »

W zadnym wypadku nie polecam. Osrodek prywatny nastawiony tylko i wylacznie na zysk. Lekarz [nazwisko] wyjatkowy cham. Jego postepowanie jest zgodne z zalecenjami Zarzadu. Byle jakie zabiegi, byle najtansze. Wyjatkowe ignorowanie kuracjuszy przez lekarza i Dyrektora. Wyzywienie po nizej wszelkie normy. Bylo nie dowarzone i naj -nizszej wartosci dietytycznej. Martadela i mielone na okraglo. Hitem byl "szarpany", usmazony z gotowanych skorek kurczaka.
Kuracjusze prywatni nie mieli zadnych praw w porownianiu z innymi. :evil: :evil: :evil:
Ostatnio zmieniony 01 paź 2019 23:37 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: usunięto nazwisko
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: Maryann »

:? A ci "inni", z prawami, to kto??
Awatar użytkownika
Lisa
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 726
Na forum od: 22 wrz 2016 22:47
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 3

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: Lisa »

Cześć Maryann, sądzę, że chodziło o tych z nfz, którzy nie mieli żadnych praw w porównaniu z komercyjnymi, ale emocje wzięły górę i coś nie "pykło".
Awatar użytkownika
Maryann
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 6774
Na forum od: 21 kwie 2017 17:42
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: Maryann »

Cześć Liso :kwiat: .. Zazwyczaj słyszymy narzekanie na złe warunki na turnusach NFZ-tu.. A tu proszę jaki kwiatek.. komercyjni mają gorzej.. :lol:
Awatar użytkownika
Atina
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 11637
Na forum od: 19 sie 2011 09:29
Oddział NFZ: Pomorski

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: Atina »

Byłam w Dedalu 5 lat temu komercyjnie, siedziałam i jadałam to co wszyscy z nfz ...troszkę mnie to dziwiło bo zazwyczaj jest "lepsza oferta"
Polańczyk wynagrodził mi jednak wszystko... :)
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: Gaba »

a mi się w Dedalu podobało :oops: i to bardzo :)
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: hala5102 »

Witam. Elżbieto C, nie zgadzam się z Twoją opinią! Ja byłam w sanatorium "DEDAL" w Polańczyku dwukrotnie i jest to najlepsze sanatorium w tej miejscowości. Nic, o czym piszesz nie pokrywa się z rzeczywistością! Pokoje w pełni wyposażone (łazienka, radio, telewizor, lodówka), czyściutko. Lekarze pogodni, uśmiechnięci. Przepisywali trafione zabiegi (można było także zasugerować). Pielęgniarki także miłe. Na stołówce porządek, obrusy często zmieniane. Posiłki bardzo smaczne. Panie kucharki bardzo miłe. Każdy solenizant w dniu swych urodzin honorowany jest piosenką R. Rynkowskiego "Dziś są twoje urodziny", tortem i szampanem. Fizjoterapeuci-nic dodać nic ująć...super. Recepcjonistki uprzejme, zawsze uśmiechnięte i pomocne. Jest kawiarenka gdzie można sobie zejść i wypić na małą czarną. Świetlica, na której wyświetlane są filmy dla kuracjuszy (wprawdzie na video ale zawsze). Sala taneczna i... wieczorki taneczne codziennie. Ogniska pod wiatą na zapleczu ośrodka, a i wycieczek nie mało.. I na koniec kriokomara ogólnoustrojowa - wspaniałe miejsce, wspaniałe zabiegi jeśli ktoś nie boi się zimna. A wisienką na torcie jest Jezioro Solińskie, z którego można korzystać do woli i różny sposób spędzać na i nad nim czas. Ja jestem tym ośrodkiem zachwycona i chętnie pojechałabym tam ponownie. Pozdrawiam.
Gaba
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 595
Na forum od: 29 sty 2010 13:46

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: Gaba »

hala całkowicie się z Tobą zgadzam :!: W Dedalu jest SUPER!!!!
Awatar użytkownika
brrrelok
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Bardzo Pomocny Kuracjusz
Posty: 140
Na forum od: 30 sie 2013 23:04
Oddział NFZ: Śląski
Staż sanatoryjny: 6

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: brrrelok »

Byłem dawno w Dedalu bo w 2010 ale chętnie bym tam wrócił.
Z pięciu moich pobytów w sanatorium (Polańczyk, Goczałkowice, Lądek, Polanica, Busko) to "Dedal" jest NUMER JEDEN.
Awatar użytkownika
wiktor64
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 1262
Na forum od: 17 sty 2017 20:42
Oddział NFZ: Dolnośląski
Staż sanatoryjny: 7

Re: SKANDALICZNE WARUNKI W DEDALU POLANCZYK

Post autor: wiktor64 »

i kto tu pisze prawde?
ODPOWIEDZ