Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Forum na którym możemy wyrazić swoją opinię na temat ośrodka, w którym byliśmy. Podziel się z innymi wrażeniami o sanatorium, szpitalu uzdrowiskowym. Zapytaj kuracjuszy jak było podczas ich turnusu. Jakie mieli warunki zakwaterowania i zabiegi rehabilitacyjne.
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: ewa060455 »

Witaj Hala ! Koniecznie napisz po powrocie jak było ,bo wiem jak sama szukałam informacji o tym ośrodku ,a było ich naprawdę mało.Życzę udanego pobytu. :) :kwiat:
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: hala5102 »

Witam. Oczywiście, że napiszę zupełnie obiektywną i aktualną opinię o tym sanatorium. Jadę niebawem... przełom października/listopada. Pora roku wiadomo, chłodna. Ciekawa jestem czy w pokojach jest ciepło. Napisz mi kochana jaki jest tam teren - z górki i pod górkę, czy raczej płasko? Pozdrawiam serdecznie. :) :kwiat:
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: hala5102 »

Witaj emik. Nie czytałam. Ja właśnie mam zarezerwowaną jedynkę. Emik skoro także miałaś jedynkę, to napisz proszę coś na temat wyposażenia pokoju, bo w internecie pokazują tylko łóżko drewniane, stoliczek i dwa krzesełka i pewno jakaś szafa, której zbytnio nie widać. Czy rzeczywiście tak skromnie? Pozdrawiam. :) :kwiat:
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: hala5102 »

Emik, właśnie odszukałam Twój wpis na temat ŚCRU w Rabce Zdr. :) Bardzo Ci dziękuję, że mi podpowiedziałaś o nim. Z Twojego wpisu tak obszernego także wynika, że nie jest tam tragicznie. To chyba zależy od tego, czego kto się spodziewa. Bardzo dziękuję i Tobie, emik i Ewie 060455, że chociaż Wy obie odpowiedziałyście na mojego posta. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego, a przede wszystkim dużo zdrowia. :) :kwiat:
emik
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 403
Na forum od: 11 sty 2012 18:48

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: emik »

Halu, nie wiem, czy są jedynki w części C i D. Ja widziałam tylko te w A. Tam też mieszkałam. Rzeczywiście skromne wyposażenie, ale wystarczające. Łóżko -wygodne, łóżko mniejsze (bo to był oddział dla dzieci z opiekunami) służyło mi za półkę :)) Stolik, krzesło, taboret, szafa ( w moim pokoju była mała, jednodrzwiowa tylko z drążkiem. Ale widziałam na tym samym korytarzu jedynkę większą powierzchniowo i miała dwudrzwiową szafę. To, co było bardzo fajne, to duży, wygodny prysznic. Lodówka ogólnodostępna, czajnik na korytarzu. Nie było miski w pokoju, ale podobno można gdzieś pożyczyć. Ja kupiłam swoją. Bardzo blisko do sklepu, w którym w zasadzie jest wszystko. Jeśli chodzi o teren, to znajdziesz wszystko, co chcesz i płaskie równiny i strome podejścia. Do Budynku SCRU prowadzi lekkie podejście. Jest łagodne i krótkie. Jeśli ktoś ma problemy, musi zrobić ze dwa przystanki. W parku dużo alejek i płasko. Do domu handlowego w dół, ale potem w górę.
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: ewa060455 »

Witaj Hala ! Emik opowiedziała o terenie .Wszystko zależy jak daleko się wybierzesz ,bo ja z całą grupą i panią Małgosią przewodnikiem wspinałyśmy się ,aby zobaczyć panoramę ,to trochę wysiłku trzeba włożyć. Skoro jedziesz w porze raczej jesiennych chłodów ,to rozgrzać się można w knajpce w parku zdrojowym ,lub w tuż obok parku, knajpka w stylu góralskim- jest herbatka rozgrzewająca z cynamonem i aromatyczną skórką pomarańczową.Do tego ciacho lub pyszny deserek .Pozdrawiam cieplutko i jeszcze raz życzę super pobytu! :)
hala5102
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 212
Na forum od: 26 kwie 2014 15:59
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 4

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: hala5102 »

Witam. Dzięki dziewczyny. :) Dzięki Wam coś już wiem na temat tego ośrodka. Jestem spokojniejsza i... już powoli zaczynam pakowanie. :) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie. Odezwę się po powrocie z aktualną opinią o tym sanatorium. JESZCZE RAZ BARDZO WAM DZIĘKUJĘ! :) :kwiat:
Rysiek kuracjusz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 16 lis 2019 17:27
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: Rysiek kuracjusz »

Jadę tam na turnus styczniowy,chętnie zapoznam się z Twoją opinia na temat tego sanatorium.Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
ewa060455
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 269
Na forum od: 23 mar 2019 00:17
Oddział NFZ: Świętokrzyski

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: ewa060455 »

A Hala5102 milczy jak zaklęta! Szkoda :(
Rysiek kuracjusz
Kuracjusz
Kuracjusz
Posty: 11
Na forum od: 16 lis 2019 17:27
Oddział NFZ: Zachodniopomorski
Staż sanatoryjny: 1

Re: Śląskie Centrum Rehabilitacyjno-Uzdrowiskowe, Rabka Zdrój, Dietla 5

Post autor: Rysiek kuracjusz »

Hala5102 milczy bo pewnikiem się jej spodobało i została na drugi turnus.
ODPOWIEDZ