ŻEGIESTÓW sanatorium WIKTOR (3-24.11.2019)

Planujesz wyjazd do sanatorium? Wyjeżdżasz do sanatorium, szpitala, chcesz się umówić z kimś kto również wyjeżdża w to samo miejsce w podobnym terminie? Chcesz dowiedzieć się co zabrać lub jak było? Tu możesz nawiązać kontakt.
Ela67
Posty: 1
Na forum od: 10 paź 2019 15:55
Oddział NFZ: Mazowiecki

ŻEGIESTÓW sanatorium WIKTOR (3-24.11.2019)

Post autor: Ela67 »

Otrzymałam skierowanie do sanatorium WIKTOR w Zegiestowie w terminie 3.11 - 24.11.2019. Czy ktoś z forumowiczów wybiera się w tym terminie a może samochodem? Mieszkam w Warszawie i chętnie dołożę się do kosztów podróży.
Ostatnio zmieniony 11 paź 2019 23:05 przez moderator, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: uścislono tytuł
Awatar użytkownika
andrzej1955
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Posty: 19424
Na forum od: 27 sty 2011 16:52
Oddział NFZ: Łódzki
Staż sanatoryjny: 10

Re: ŻEGIESTÓW sanatorium WIKTOR

Post autor: andrzej1955 »

Witamy na Forum Elu :) nie wszyscy którzy wyjeżdżają na kuracje tu zaglądają-mam nadzieję że znajdziesz tu bratnią duszę na wyjazd,samo to miejsce bardzo urokliwe,bardzo dobre na wyciszenie i z dala od wielkomiejskiego zgiełku-pora nie będzie nastrajała do spacerów bo to już prawie zima-mimo to Życzę Przyjemnego i Owocnego Pobytu co jest możliwe przy dobrym i zgranym towarzystwie,Pozdrawiam :)
Insignia 2010
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 2195
Na forum od: 16 wrz 2016 14:38
Oddział NFZ: Mazowiecki
Staż sanatoryjny: 6

Re: ŻEGIESTÓW sanatorium WIKTOR

Post autor: Insignia 2010 »

Hej Żegiestów Wiktor wspaniale miejsce 4 lata temu bylem tam ta od tego zacząłem i tak mi to zasmakowało ze jezdzie co roku teraz też czekam na bilet ...
A powodem tego był właśnie pobyt w Wiktorze wspaniale warunki zabiegi i ekstra jedzonko w ciemno możesz brać dietę ....po prostu super i masa szlaków wkoło .
Gdyby to było jakieś zadupie ten pierwszy raz zapewne by mnie to zniechęciło .....A pomimo tego jeszcze super ludzie byli na tym turnusie .Zresztą do dnia dzisiejszego gdzie nie byłem było ekstra , po prostu mówię tak jak było .
Briant
Super Kuracjusz
Super Kuracjusz
Posty: 378
Na forum od: 18 sty 2017 13:26
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: ŻEGIESTÓW sanatorium WIKTOR (3-24.11.2019)

Post autor: Briant »

Byłem w sanatorium Wiktor 2 lata temu i mogę się wypowiedzieć w Samych superlatywach o obiekcie i kadrze. Tylko jest jeden problem, to jest straszne zadupie i bez samochodu ani rusz. Poza tym, słabe towarzystwo było na turnusie i sytuację uratowały wyjazdy do Krynicy na parkietoterapię, inaczej można by było znudzić się totalnie Pozdrawiam i życzę udanego turnusu :D
Jacaz1
Posty: 3
Na forum od: 07 sty 2020 23:39
Oddział NFZ: Mazowiecki

Re: ŻEGIESTÓW sanatorium WIKTOR (3-24.11.2019)

Post autor: Jacaz1 »

Witam
Jadę pierwszy raz do sanatorium ,trafiło na Żegiestów. W necie jest bardzo mało wiadomości o uzdrowisku Wiktor .Mam pytanie: jeżeli jest to takie zadupie to co robią kuracjusze wieczorami w szczególności teraz jak szybko się ściemnia czy są jakieś rozrywki ,potańcówki czy jakieś ogniska . Będę wdzięczny ponieważ za tydzień jadę podleczyć się bo do emerytury jeszcze całkiem sporo
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ